Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

8 hours ago, Dropkick Murphys said:

Pitanje za Cigane:
Uskoro nam idu dva derbija u nekoliko dana, u EL i ABA, gde gostujemo u oba...i da možete da izaberete samo jednu pobedu, koja bi to bila? 

Psihološki, za samopouzdanje ekipe i mir među navijačima bilo bi jako dobro da se dobije bar jedna od ove dvije, nebitno koja. 

Rezultatski, pobjeda u ABA je značajnija, jer nam je tamo Partizan praktično jedini rival, a ne mislim da je ABA nevažno takmičenje. Trofej ABA bi mnogo toga pokrio u sezoni.

U EL imaćemo i mi i oni još mnogo utakmica u kojima nećemo biti ni favoriti ni autsajderi. Bodovno, ta utakmica protiv KKP u EL neće biti presudna. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se danas samo plasim da ne odigramo kao protiv Zalgirisa u prvih 7 i poslednjih 7 minuta. Mnogo je lose izgledalo i dosta praznog hoda, podsjetilo na neke utakmice iz prosle sezone. Takodje mi djeluje da se to prelilo na Borac i da smo u tom nekom ritmu nastavili protiv njih.

Vjerujem da mozemo dosta bolje i da mozemo dobiti Monako kuci. 
Sto se Partizana tice u Aba ili EL. Sta znam, ne bih ja tu mnogo da biram, volio bih da budemo barem polovicni, ako dobijemo EL derbi bice odlicno i nece me biti briga za Aba, ako izgubimo EL derbi, bice za utjehu da dobijemo u Aba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dropkick Murphys said:

Menjam sve pobede u derbiju, za to da igramo play-in s komšijama za 8. mesto kao gosti i da ih čuknemo kao onom Nedovićevom trojkom. 

Posle neka uzmu ABA ako ih nije sramota xD 

 

Ispravio sam ti ovo 🙃

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

malko je bezveze sad taj narativ da smo od teokratije poginuli, čovek otprilike promašio onaj midrange iz ugla, kod prodate bilo već gotovo. svaka čast mitru ali zna se ko nas je vratio iz lošeg starta i odigrao tekmu u kontinuitetu dobro

Ali je donekle i tačan, u onoj seriji od 13-0, je imao dva šuta preko ruke (duga dvojka i trojka).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alokin said:

Šta mislite zašto prodaja karata ide slabo

Kako slabo...imaš 11-12 ,hiljada prodatih sezonski, deo navijaca je kupio pojedinacne, a deo ce na sam dan utakmice.

Ne ocekujes valjda 50.000 ljudi....

Treba uzeti u obzir da su karte skupe, da uopste nije jeftino odvojiti dolazak na kosarku, ljudima koji nisu iz BGD...navijacka masa i dalje radi za neku prosecnu platu.

Druga stvar. Zaboravlja se da mi igramo LS u fudbalu...i tamo je otislo oko 20.000 sezonskih .

Sve u svemu  ovo je prijatno iznenjadjenje sto se tiče kosarke. Prvo sezonske, pa odmah puna hala posle Young Boysa, .Mi smo u dva dana napunili  Marakanu od 50.000 , i arenu. To je za respekt.

Iskreno ne očekujem da arena uvek bude puna sto se tice EL...neka uvek bude 14-15 .000 to ce biti odlično.

Mnogo ima utakmica, pa ce od stanja na tabeli,  i atraktivnosti protivnika zavisiti poseta.

 

 

Edited by No name
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, TB Told said:

Ali je donekle i tačan, u onoj seriji od 13-0, je imao dva šuta preko ruke (duga dvojka i trojka).

 

ne mogu sad u glavi da vratim situacije ali kod tea je makar sigurno da ce asistirati ako postoji opcija izglednijeg suta. nesto promasis, nesto ubacis, svakako nismo izgubili zbog njega

 

43% za tri, 50% za dva, 4ast, 4rebs, 2to; najveci index posle mitra, jedan od 4x igraca u plusu (hanga, mitar, nedovic), treci po minutazi.

 

sve u svemu, poslednji koga treba spomenuti u negativnom kontekstu.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dropkick Murphys said:

Pitanje za Cigane:
Uskoro nam idu dva derbija u nekoliko dana, u EL i ABA, gde gostujemo u oba...i da možete da izaberete samo jednu pobedu, koja bi to bila? 

 

ABA. Jer je mnogo teze nadoknaditi poraze u ABA nego u EL. A od ABA moze da zavisi i nastupanje u EL. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

 

ABA. Jer je mnogo teze nadoknaditi poraze u ABA nego u EL. A od ABA moze da zavisi i nastupanje u EL. 

 

ma euroleague; i onda k'o na pokeru chovke prati partizanovo neigranje kls & podize za neigranje aba. igramo samo euroleague i na taj nacin smo ih vec pobedili :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice karata, ja sam zadovoljan i posetom od 15k, a posto je dominantna grupa ,,navijaci rezultata”, dve vezane pobede bi ucinile da karte ne budu vise toliko skupe i da se kupuju i od tapkarosa za 500-1000 din preko sadasnje cene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ocigledno da je za Monako pusten full kontigent karata, za razliku od Asvela, a to je oko 20k karata. Po onoj mapi na tickets.rs ostalo je jos max 2k karata, prodato oko 18k. S'obzirom da su pojedinačne karte dosta skupe, ovo ce biti super poseta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...