Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ne pisem skoro nikad ali cu poceti cesce da pisem, no, zeleo bih da cestitam svima na tripleti, na haoticnom zavrsetku sezone i eto i ova sezona je gotova.

 

Gorak ukus ostaje zbog sezone u Evropi, ali na neki nacin su izvukli sezonu i popravili utisak. Ne treba da zazmurimo na jedno oko i da progutamo sve sto se desilo prosle a i ove sezone, ali valjda nam ostaje da se nadamo boljem sutra i da ce trener Sferopulos imati odresene ruke. Nadam se a i u sebi govorim da ce sigurno biti bolje i nazire se vec neki napredak cim smo produzili dva jako bitna igraca za nas. Ne znam kada ce se otvarati tema za prelazni rok, ali jos jednom da kazem cestitam ciganiji na tripleti, zivi bili i da naravno proslavimo kako dolikuje! A i sad krece prelazni rok, omiljeni deo kod ciganije!😁❤️

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Brate, ne zamjeri im, oni su noćas srećni jer smo mi pokazali kakve smo puslice...nakon što smo izašli posle pjesme "izadji mala" 😂 

 

Romani se pišu bez svakog 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kooineeperk said:

Ne znam za vas drugari, ali ja se nakon ovoga bas i ne osecam nesto radosno (osim sto je ovom haosu, cini se, dosao kraj barem na nekoliko meseci).

 

Kao ljubitelj kosarke, osecam se porazeno. Imamo dva odlicna tima, EL tima, i umesto da uzivamo u njhovoj borbi i da sudije budu neprimente, a uprave da cute, da treneri rade svoj posao, a da navijaci pevaju samo svom timu, mi imamo sve obrnuto. 


I batalite mi price Covica, Zoca i ostalih u fazonu "ko je kriv", svi SMO krivi. 

 

I sad posle ovoga treba gledati repku na OI?! 

 

A situacija na forumu, mozda nikad gora, poiskakali razni likovi s obe "strane" brda, mnogi normalni likovi prestaju da pisu... 

 

I cemu se onda tacno radujemo?

 

8:0? Tituli u KLS? A zmurimo na sve ostalo?! Ma zajebite to, kakvo radovanje... 

Ja se nekako osjećam presrećno. 

 

Jer znam da onog trena kad odlučimo da budemo gospoda, u zemlji u kojoj vise nema gospodstva, najebali smo. 

 

Onakvo "gospodstvo" kao prije 2011 stvarno ne želim a ako već mora, onda ih prevaspitajmo njihovim oružjem...sigurno će na kraju zahvaliti na edukaciji. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ja kao baba Vanga. Odgledao prvo poluvreme, iako sam rekao da ova kls sranja više ne gledam i ugasio tv na poluvremenu. Jedna od boljih odluka u poslednje vreme. Rano zaspao, evo probudio se u 5 bez razloga i čitam šta se dešavalo. Folklor sa vredjanjem ovog puta i dece je odvratan, ali za njihove navijače je to već uobičajeno, oni i na utakmicama evrolige pevaju “sisaj Zvezdo” i slično, ali ovog puta je bilo baš odvratno. To ne sprečava neke okorele protivnike teče (medju kojima sam i ja) da ga okrive i za ovu situaciju. Delimično jeste kriv, saopštenja, saopštenja, saopštenja… Ali nemoj neko da je dirnuo legendu Željka, koji ništa ne čuje sa tribina i uvek se žali na drugu stranu. Muka mi je više i od Zvezde i od Partizana i hvala Bogu što se ovo govno od sezone završilo. Jedva čekam Olimpijadu, da gledam karling i boćanje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
6 hours ago, Nini3112 said:

Na kraju 20:0 za nas ili utakmica sutra?

I jedno i drugo. Ovo prvo za nas, ovo drugo za njih. Paralelni univerzumi su odlična stvar.

 

6 hours ago, Markoss said:

Cestitam cigani na tripleti, bila je ovo duga i mucna sezona, ali osvojili smo sva tri trofeja, tako da suma sumarum je da je uspesna.

 

Veceras nema sanse da bi dobili, a i majstorica bi bila na jednu loptu, jer je jednostavno neozbiljno da ti dva glavna igraca - Teodosic i Nedovic budu ovoliko nekonstantni iz utakmice u utakmicu. Bukvalno moras da gledas u pasulj da li ce da ustanu na levu nogu i budu najgori na terenu. Rokas isto danas bas los, jebiga to su nam prve opcije na 1,2,3 i prosto je nedopustivo da ti bukvalno nosioci budu najgori u finalu. 

 

Za mene su igraci sezone Jago i Bolomboj. Prvi je bukvalno na svakoj utakmici imao doprinos, tamo negde od decembra kad je uhvatio zalet i privikao se. Nema ko Nedovic i Teodosic da sutira 0 od 10 i da ga obilaze kao cunja, nego svaki jebeni put je imao doprinos poenima, asistencijama, haslom i slicno. Uz njega Bolomboj koji nas je drzao u EL, i bio nam najbolji igrac bez premca tamo, ali ga je malo povreda sad na kraju sezone usporila. 

 

Branio sam Teodosica i Nedovica cele sezone, objektivno ih obojicu bas volim, ali mi sa njima dvojicom kao prvim opcijama na 1 i 2 ne mozemo dve pobede u EL da imamo. Nedovic mora da se stavi u ulogu nekog microwave skorera, a Teo na kraj klupe i u funkciju treceg pleja. Mitrovic isto nema nikakvog smisla ako je vec Plavsic doveden, jer i on ako igra vise od 10 minuta, to je crna pogibija u najavi. I za Davidovca isto mislim, iako je u ovoj seriji delovao kao LBJ. Lazarevic i Ilic nemaju mesto verovatno ni za 13. i 14. igraca u CZ, pogotovo ovaj prvi koji doslovno vise nikog ne moze ni da sacuva. Ilic ako mu ne smeta da i trecu sezonu gleda utakmice iz civila neka ostane, mada on decko nit je talenat neki, nit je karakter. Bas je nekako puvanjak, a ima 120 kila, i odlicnu fiziku, steta. 

 

Nadam se da nikad vise necemo skarabudziti ovakav tim, iako su karakterno i ljudski polozili sve ispite cistom 10kom. Hvala im na osam pobeda u nizu u derbiju i bravo za Sferopulosa. Zelim mu da ima u potpunosti odresene ruke na leto i da selektira tim bas onako kako on zeli i vidi. 

 

I jos jednom, hvala Jagu i Bolomboju, dvojici igraca koji su ovu sezonu odigrali perfektno. 

Mala ispravka. Teodosic je bio vrlo i konstantno očajan, Nedovic nešto malo manje gori od njega.

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Sector said:

Dobro jutro.

 

Je li sezona završena, što je prekinut derbi, hoće li biti nastavka utakmice?

Moraju prvo da konzultuju spikera pa će da se vidi. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ok, malo hladne glave nakon sinocnog fijaska, da napisem par misli.

 

Po onome sto sam citao i po nekoj logici stvari koje su se desavale skorijih godina, nije postojao argument da se utakmica ne nastavi nakon praznjenja tribina.

 

O tome da li je bilo dovoljno argumenata za samo praznjenje niti na koji nacin i zasto je neko sa razglasa dao pogresnu informaciju, ja necu sada da raspravljam jer je to posebna tema. Mogu samo da kazem da moram da verujem zvanicnim licima lige, jer ako oni lazu to je onda mnogo gora situacija po samu ligu, klubove, regularnost i drustvo. 

 

Zvanican stav koji je iznesen od celnika lige je da je odluka bila da se isprazni i nastavi. Postoje snimci gde navijaci Partizana pod dojmom nekorektnosti prilikom kriterijuma prekida utakmice, govore Zocu da ne nastave bez njih.

 

Sto se tice nasih titula, tu nema ni najmanje mrlje. Od dolaska Sferopulosa, mi imamo 8-2 protiv Partizana, i to prva dva poraza u okviru nedelju dana od dolaska, pa nije stigao nista da promeni.

 

Sto se tice sinocne utakmice, ja ovakvom pobedom ne mogu da budem zadovoljan ni da je slavim. Ako cemo ovako da se borimo, tu mislim na celu situaciju, onda bolje da se ne igra vise ovo.

 

Ocekujem koncizno pojasnjenje od strane celnika lige i ocekujem odredjene sankcije.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Ok, malo hladne glave nakon sinocnog fijaska, da napisem par misli.

 

Po onome sto sam citao i po nekoj logici stvari koje su se desavale skorijih godina, nije postojao argument da se utakmica ne nastavi nakon praznjenja tribina.

 

O tome da li je bilo dovoljno argumenata za samo praznjenje niti na koji nacin i zasto je neko sa razglasa dao pogresnu informaciju, ja necu sada da raspravljam jer je to posebna tema. Mogu samo da kazem da moram da verujem zvanicnim licima lige, jer ako oni lazu to je onda mnogo gora situacija po samu ligu, klubove, regularnost i drustvo. 

 

Zvanican stav koji je iznesen od celnika lige je da je odluka bila da se isprazni i nastavi. Postoje snimci gde navijaci Partizana pod dojmom nekorektnosti prilikom kriterijuma prekida utakmice, govore Zocu da ne nastave bez njih.

 

Sto se tice nasih titula, tu nema ni najmanje mrlje. Od dolaska Sferopulosa, mi imamo 8-2 protiv Partizana, i to prva dva poraza u okviru nedelju dana od dolaska, pa nije stigao nista da promeni.

 

Sto se tice sinocne utakmice, ja ovakvom pobedom ne mogu da budem zadovoljan ni da je slavim. Ako cemo ovako da se borimo, tu mislim na celu situaciju, onda bolje da se ne igra vise ovo.

 

Ocekujem koncizno pojasnjenje od strane celnika lige i ocekujem odredjene sankcije.

 


Dobro. Ti se isplaci malo zbog onoga sinoc pa se vrati, prelazni rok je. 

  • Like 6
  • Love 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Ok, malo hladne glave nakon sinocnog fijaska, da napisem par misli.

 

Po onome sto sam citao i po nekoj logici stvari koje su se desavale skorijih godina, nije postojao argument da se utakmica ne nastavi nakon praznjenja tribina.

 

O tome da li je bilo dovoljno argumenata za samo praznjenje niti na koji nacin i zasto je neko sa razglasa dao pogresnu informaciju, ja necu sada da raspravljam jer je to posebna tema. Mogu samo da kazem da moram da verujem zvanicnim licima lige, jer ako oni lazu to je onda mnogo gora situacija po samu ligu, klubove, regularnost i drustvo. 

 

Zvanican stav koji je iznesen od celnika lige je da je odluka bila da se isprazni i nastavi. Postoje snimci gde navijaci Partizana pod dojmom nekorektnosti prilikom kriterijuma prekida utakmice, govore Zocu da ne nastave bez njih.

 

Sto se tice nasih titula, tu nema ni najmanje mrlje. Od dolaska Sferopulosa, mi imamo 8-2 protiv Partizana, i to prva dva poraza u okviru nedelju dana od dolaska, pa nije stigao nista da promeni.

 

Sto se tice sinocne utakmice, ja ovakvom pobedom ne mogu da budem zadovoljan ni da je slavim. Ako cemo ovako da se borimo, tu mislim na celu situaciju, onda bolje da se ne igra vise ovo.

 

Ocekujem koncizno pojasnjenje od strane celnika lige i ocekujem odredjene sankcije.

 

Brate, nije do nas. Mi smo igrali celo prvo poluvreme iako je sve vreme bilo "žena ti je k..", onda tek u drugom prekid da spiker zamoli za sportsko navijanje, dobili smo delirijum sa sve upaljačima i novčićima. Ide pražnjenje kao pre dve godine pa nastavak, mi se vratili, oni nisu..

Ne očekujem nikakvo pojašnjenje, niti me interesuje... Sve je kristalno jasno.  Očekujem samo prelazni rok pa OI.

Cigani pozdravljaju svoje šampione..

Ko slavi, slavi, ko ne slavi široko mu polje..

 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Just now, mister-no said:

Brate, nije do nas.

 

Nisam ni rekao da je do nas. Rekao sam da je fijasko i da mi je zao sto se ovako zavrsilo.

Zvanican stav lige mora da se komunicira sa javnoscu. Nevezano koga to zanima, moraju da potvrde da je odluka bila da se isprazni pa nastavi.

Link to comment
Share on other sites

Krivo mi je što nismo osvojili na parketu gde smo u većini derbija ove sezone bili bolji. Sad kreće ona zadovoljština i ludilo prelaznog roka. Doviđenja i ovoj temi polako završena sezona. Momci svaka vam čast za sve uloženo.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Postoji li konsenzus da Deda svojim igrama u završnici sezone treba da bude legitimni član ekipe i narednu sezonu. Znam da je ugovorom vezan ali da li je nas je bar svojim nastupima kupio i za dalje. Ne kao prva opcija  naravno ali kao netko na koga se može ozbiljno računati u utakmicama za trofeje. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ovo je rasplet koji savrseno odgovara KKP. Daleko od toga da nisu imali sansu za titulu, sve utakmice su egal. Njima ova titula nista ne znaci jer su do sada pokazali da ih boli kurac za domace prvenstvo. Prosle godine nisu igrali, ove godine se smilovali preko one stvari. Od titule im mnogo vise sve ovo odgovara da nastave jos zesce svoju sumanutu mantru da ih svi mrze, da su vazda osteceni, da se unapred zna rasplet, da su ovo, ono... Kosmicke zrtve u svojim glavama. Njihova stvar, neka se zaluđuju do mile volje.

Odvratno je kada i jedni i drugi govore da nismo isti. Ista je to bagra. Narocito navijacka, mada je nova lestvica postavljena vredjanjem deteta od nekoliko godina. Mislim da to sa ove strane bagre nikada nije rađeno.

Ipak, u necemu zaista ima razlike, a to su igrači. Da jedan kapiten odbija da se pozdravi sa igracim protivnickog kluba je bruka i sramota za KKP. Ne za Pantera, vec za klub. Da najtrofejniji evropski trener ne naredi svom kapitenu da mora da postuje fer plej je sramota. Da li nece da mu naredi ili ne moze da mu naredi, dođe mu isto.

Da ne pominjem da Zeljko u ekipi ima igraca koji je više puta hteo namerno da povredi suparnickog igraca. Razumen da se igraci svađaju sa publikom. Jbg, vređaju ih, svasta im se dernjaju. Ali, da ti imas bezobrazan stav prema suparnickim igracima koji isti leba zarađuju i nicim te nisu uvredili, povredili.... Uzàs.

Danasnja vremena su smutna. Šljam izbija na sve strane, tako je i u sportu. Danasnji, nazovi najverniji navijači nisu na čast nasoj Zvezdi, znamo razloge. Danasnja uprava je bruka Zvezde, znamo zašto. Ali, danasnji igraci, kao i oni dugi niz godina unazad, su  apsolutno za ponos ovog kluba i dostojni su potpuni. Isto vazi i za trenera. Zadnjih ko zna koliko godina svaki trener je bio pre svega čovek i nijednim gestom nije stvarao tenzije, vređao...

Sa druge strane, pojedini igraci KKP su  buruka za tako veliki klub. A šta je Željko posle svega sto je izjavljivao, radio i izbegavao da uradi i zasto je to tako. To neka oni sami sa sobom reše.

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 hour ago, berti said:

ove godine se smilovali preko one stvari

Pristali su da igraju kada su bili u super poziciji i kupovali karte za Berlin, planirali tripletu. Mislim da je Zeljko posle top 11 a posebno posle metle grdno zazalio sto je pristao i sada su iskoristili to za šou. Cestitke igracima i strucnom stabu na tripleti i dve metle, 8 u nizu!

Edited by djenkoslav
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

Postoji li konsenzus da Deda svojim igrama u završnici sezone treba da bude legitimni član ekipe i narednu sezonu. Znam da je ugovorom vezan ali da li je nas je bar svojim nastupima kupio i za dalje. Ne kao prva opcija  naravno ali kao netko na koga se može ozbiljno računati u utakmicama za trofeje. 


Naravno.

Sto bi rekli Romanisti za Tommasija - "Lo voglimo in nazionale" 😄 

Deda u Pariz!!!

  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

Kao i uvek se prave ludi, kao i prosle godine kada su kao zaboravili da prijave ekipu, pa nisu igrali.

Nisu igrali sinoc, jer misle da imaju moralno pravo da ne igraju, plus su im naredili sa trebina i nikakvi spikeri im nisu rekli.

Dosta dugo ih ubedjuju da su oni ugnjetavani, da ih kradu, da ih drzava gasi, da su krenuli i sami igraci i trener poceli da veruju u to.

Sami su sakupili za budzet 25 miliona  i ne treba im drzava.

Nadam se da ce se veceras ili sutra uvece organizovati dodela medelja, pehara i slavlja na Kalemegdanu, jer vec je jun 🙂

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ajde da se konačno završi ova bljutava sezona koje ni 10 pobeda nad Partizanom ne mogu da učine dobrom

da li će se u novu sezonu krenuti ozbiljno ili opet  prodavati "muda za bubrege" videćemo ubrzo, ovo ovako ne valja i ne zadovoljava navijčke želje 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
10 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Naravno.

Sto bi rekli Romanisti za Tommasija - "Lo voglimo in nazionale" 😄 

Deda u Pariz!!!

Đe me nađe. Ja sam veliki navijač Rome i tu u kraju jedan od retkih. Svi su ili milanisti, interisti ili juventini. Mada mi je i Inter onako simpa. A Tommasi je bio jedno desetak godina u Romi i uzeo scuddeto 2001.

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

2007: PARTIZAN – ZVEZDA

U sezoni 2007/08 finalna utakmica plej-ofa Partizana i Crvene zvezde prekinuta je zbog nereda na tribinama. U tuči pristalica Zvezde i Žandarmerije bilo je dosta povređenih, jedna tribina sa navijačima se čak srušila, ispražnjen je potom deo sa pristalicama Zvezde, a sa njima su se solidarisali navijači Partizana. Utakmica nije nastavljena, jer se Zvezda nije vratila na teren, pa je Partizan proglašen pobednikom tog meča. Treći meč odigran je bez publike.

2007: PARTIZAN – HEMOFARM

Nažalost, crnu stranicu dobila je i sezona 2009/10. Sve je počelo u sredu uveče u Vršcu, gde je u finišu drugog meča serije došlo do masovne tuče igrača dva tima, u koju su se uključili i navijači. Susret je završen sa po trojicom igrača obe ekipe na terenu i Partizan je pobedio sa 86:81.

Posle toga, usledile su novčane kazne od strane Bubala, ali i najava ministra policije Ivice Dačića da će "protiv vinovnika tuče možda biti podignute prijave".

U međuvremenu, Hemofarm je saopštio da neće doći u Pionir, a Partizan odgovorio da želi da igra.

Bubalo je odmah po objavljivanju Hemofarmovog saopštenja najavio da će utakmica biti registrovana rezultatom 20:0.

SRBIJA

 

Link to comment
Share on other sites

Ovakav kraj sezone najvise odgovara Covicu koji ce opet hvaliti sebe za sezonu sa tri osvojena trofeja i opet skupljati plodove rada Janisa i igraca, treba reci da je dosta sto se njega tice i da se vara ako misli da postoje navijaci koji su mu zaboravili katastrofalkan prelazni rok

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...