Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

48 minutes ago, DameTime said:

 

Nisam gledala sinoć ali moja cimerka jeste, ulazim ja u dnevnu sobu kad u kadru su sudije u krupnom planu, dok Teo stoji blizu njih i prisluškuje. Samo sam čekala kad će da skoči na ovu dvojicu. 

Da, i toga je bilo. Ali, ja pre svega mislim na ono jedan-na-jedan agresivno unosenje u facu, gde ga igraci moraju zadrzavati da ne napravi krvoprolice. Vidi mu se tacno da su mu se oci zakrvarile. Kad je u toj fazi, begaj ili barem ne trazi kontakt ocima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nini3112 said:

Ima li neko informaciju da li ce Kostic biti u sastavu?

И ако буде мислим да терена видети неће. Имао је одличну прилику против ФМП да му да по 15 минута, дао му је укупно 7-8 на две утакмице. Видели смо и да је Партизан без високих играча па им овај Димитријевић није добио шансу.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

И ако буде мислим да терена видети неће. Имао је одличну прилику против ФМП да му да по 15 минута, дао му је укупно 7-8 на две утакмице. Видели смо и да је Партизан без високих играча па им овај Димитријевић није добио шансу.

Ako nema Jaga i Nede, ko ce? Bolje i Kosticu dati ulogu nego Dedu da trosimo tako nisko i ostavljamo Ledeja nekom drugom. Lazic svakako nece moci nista da organizuje, pa ni loptu da prenese. 

 

Svakako je utakmica izgubljena bez oba beka, Jaga i Nede. Ne moze Teo ovo sam, i taman treba gurnuti u vatru Kostica. Mozemo samo da dobijemo nesto. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

Ako nema Jaga i Nede, ko ce? Bolje i Kosticu dati ulogu nego Dedu da trosimo tako nisko i ostavljamo Ledeja nekom drugom. Lazic svakako nece moci nista da organizuje, pa ni loptu da prenese. 

 

Svakako je utakmica izgubljena bez oba beka, Jaga i Nede. Ne moze Teo ovo sam, i taman treba gurnuti u vatru Kostica. Mozemo samo da dobijemo nesto. 

И ја бих га гурнуо. Само кажем да мислим да то Сферопулос неће урадити, није му дао прилику ни у Аба лиги када смо обезбедили прво место, у обе утакмице против ФМП у полуфиналу му је једва дао шансу на самом крају.

А Недовић ће играти, тако бар Кента написао, а и вратио се јуче на паркет. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Велика се тензија осећала у последњој четвртини. Чак сам у једном тренутку помислио да ће доћи до прекида меча, јер су навијачи из првих редова хтели да уђу на терен. За све су заслужне судије, које нису имале уједначен критеријум, него су својски помагали гостима. 

У клипу који је објавио Лаки нисам видео тренутак када је Давидовац сам у контри на неспортски начин заустављен од Анђушића, коме није додељена неспортска. У више наврата је " најбољи тренер" аплаудирао судијама што се санкционише техничком.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Систем те лаже said:

Велика се тензија осећала у последњој четвртини. Чак сам у једном тренутку помислио да ће доћи до прекида меча, јер су навијачи из првих редова хтели да уђу на терен. За све су заслужне судије, које нису имале уједначен критеријум, него су својски помагали гостима. 

У клипу који је објавио Лаки нисам видео тренутак када је Давидовац сам у контри на неспортски начин заустављен од Анђушића, коме није додељена неспортска. У више наврата је " најбољи тренер" аплаудирао судијама што се санкционише техничком.

 

Mislim da je Smith napravio taj faul a ne Andjusic ? I ja sam uveren da je bila nesportska.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, srlepajce said:

Gidra ovde dobro prosao

Neverovatno je da jedan toliko prljav igrac prepun odvratnih poteza i flopova istovremeno bude toliko zasticen od strane sudija. Ne preterujem ako kazem da je sinoc bar pet faulova nad njim preblago svirano. Ova situacija iznad je klasican njegov potez gde se svom silinom naslanja na protivnickog igraca tako da srusi i njega i sebe. 
 

Ako nista drugo, bar su mu konacno svirali faul za ono izbacivanje noge kod suta za 3p, mada je stvarno bio komican potez.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, СтелаРоса said:

Neverovatno je da jedan toliko prljav igrac prepun odvratnih poteza i flopova istovremeno bude toliko zasticen od strane sudija. Ne preterujem ako kazem da je sinoc bar pet faulova nad njim preblago svirano. Ova situacija iznad je klasican njegov potez gde se svom silinom naslanja na protivnickog igraca tako da srusi i njega i sebe. 
 

Ako nista drugo, bar su mu konacno svirali faul za ono izbacivanje noge kod suta za 3p, mada je stvarno bio komican potez.

А још комичнија је била реакција његовог тренера на тај досуђени фаул у нападу.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Систем те лаже said:

Велика се тензија осећала у последњој четвртини. Чак сам у једном тренутку помислио да ће доћи до прекида меча, јер су навијачи из првих редова хтели да уђу на терен. За све су заслужне судије, које нису имале уједначен критеријум, него су својски помагали гостима. 

У клипу који је објавио Лаки нисам видео тренутак када је Давидовац сам у контри на неспортски начин заустављен од Анђушића, коме није додељена неспортска. У више наврата је " најбољи тренер" аплаудирао судијама што се санкционише техничком.

 

Ima faul Anđušića kad ga vuče za ruku a Smitov nesportski pod košem nije ubačen. Mada treba biti pošten i reći da ni Mitru posle nisu svirali nesportsku.

6 minutes ago, СтелаРоса said:

Neverovatno je da jedan toliko prljav igrac prepun odvratnih poteza i flopova istovremeno bude toliko zasticen od strane sudija. Ne preterujem ako kazem da je sinoc bar pet faulova nad njim preblago svirano. Ova situacija iznad je klasican njegov potez gde se svom silinom naslanja na protivnickog igraca tako da srusi i njega i sebe. 
 

Ako nista drugo, bar su mu konacno svirali faul za ono izbacivanje noge kod suta za 3p, mada je stvarno bio komican potez.

Pa od ona 2 Mitrova u prvih 40 sekundi sigurno je 1 bio preblago dosuđen.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Ako nema Jaga i Nede, ko ce? Bolje i Kosticu dati ulogu nego Dedu da trosimo tako nisko i ostavljamo Ledeja nekom drugom. Lazic svakako nece moci nista da organizuje, pa ni loptu da prenese. 

 

Svakako je utakmica izgubljena bez oba beka, Jaga i Nede. Ne moze Teo ovo sam, i taman treba gurnuti u vatru Kostica. Mozemo samo da dobijemo nesto. 

Kostic mora igrati pa makar zbog rasterecenja ostalih faulovima. Mada i ja mislim da ce Nedovic biti ipak u sastavu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Topić je govorio o periodu u Crvenoj zvezdi, koji se završio brže nego što su mnogi očekivali. 

"Značio mi je period u Zvezdi. Samo mi je žao što nisam duže igrao i ostavio dublji trag. Sigurno da sam razmišljao i o opciji da ostanem u klubu još neko vreme, međutim to nije odluka koju mogu sam da donesem. Moram da vidim svoju budućnost oko tima koji me bude draftovao, da sa njima napravim plan oko oporavka kolena. Još ništa nije definitivno, pa tako i pitanje oko mogu nastupa za reprezentaciju na Olimpijskim igrama. Ako budem mogao, naravno da ću se staviti na raspolaganje selektoru Pešiću. Ali, opet ponavljam, sada mi je najvažnije da se zalečim i budem spreman za narednu sezonu“, iskren je bio Nikola Topić.

 

Spoiler

Naravno da je nezaobilazna tema bila reprezentacija Srbije, koja će ovoga leta igrati na Olimpijskim igrama u Francuskoj. 

"Fokus je na oporavku kolena, od toga će zavisiti da li ću moći da se stavim na raspolaganje selektoru Pešiću za Olimpijske igre“, jasno je poručio Topić. 

Bilo je priče oko NBA drafta, gde se Topiću predviđa visoki plasman.

"Nisam imao kontakt ni sa jednom ekipom, još je rano. Naravno da laska kad se spominje da vas želi jedan takav trener kao što je Greg Popovič. Međutim, gde god da završim pristup će mi biti isti. Trudiću se da budem najbolja verzija sebe, da pomognem ekipi da bude bolja. Mislim da sam spreman za ovaj korak, imam već dovoljno iskustva u Evropi, igrao sam Evroligu, ABA ligu, Košarkašku ligu Srbije, takmičio se sa izuzetno kvalitetnim igračima i timovima. Verujem da je vreme da zakoračim na sledeći stepenik“, kazao je Topić, koji je potom nastavio:

"Biće teško prilagođavanje, pogotovo prvih par meseci. Jedva čekam da vidim kako sve to izgleda. Sa mnogo strana sam čuo da je veoma zahtevno po broju utakmica i načinu igre. Jedva čekam… Sigurno da se stil igre mnogo razlikuje od evropske košarke. NBA je dosta brži i zahtevniji.“

 

 

To bi bilo to od Topa u dresu CZ. Sa srecom majstore, da napravis veliku karijeru pa da nam se vratis❤️

  • Like 10
  • Love 16
Link to comment
Share on other sites

Pisao sam xy puta, nestvarno je koliko mali Top voli Zvezdu. Zimus su mu svi savetovali da ostane u Megi, nije hteo ni da cuje. Bukvalno je na svoju ruku insistirao da dodje i da odigra u Zvezdi makar polusezonu. 

 

Steta zbog tih povreda, ali meni je bas bio gust da ga gledam u Zvezdi. 

  • Like 33
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast momcima, ako osvojimo titulu bez, Topa, Hange, Bolomboja, Rovitim Nedom i Lukom, kapa dole...

Nadam se da bi Yago i Bolomboj mozda mogli da pomognu ako dodje do 3 meca.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio na ono u 4/4 cini mi se kada je Teo otvorio kontru i dao pas odmah u njihov reket i Smith napravio faul - nema ga u ovom klipu doduse.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...