Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

35 minutes ago, Admiral said:

Za kosarkaske udzbenike je kako Gedraitis radi "tripe swich" i smanjuje mismeceve da bi zastitio Jaga i Nedu na niskom postu sa visokim igracima KKP. 

 

Iz aviona se vidi koliko je spreman i motivisan u odbrani na igracu sa loptom, rilja stize sve...... ali detalji u timskoj odbrani gde sve koriguje kada je na strani pomoci, pokazuje i nivo inteligencije koju ima.

 

Partizan se muci da rese preuzimanje sa Bolombojem, jer nema igrace koji resavaju prodorom, jos kad im Gedra oduzme niski post (ono gde nas je Kaminski mucio u kupu) dobijemo sekvence gde ne primimo kos po nekoliko minuta.

 

Znam da je fokus na finalnoj seriji, ali...klub mora da pokaze ozbiljnost tako sto ce produziti Rokasu ugovor koji je apsolutno zasluzio.

 

Skoro cele sezone pisem slicno, postao je pravi timski vojnik. Reci ce ljudi verovatno i sa pravom ako placamo vec stranca skupo bolje da bude neko ko pravi razliku a njega sut sluzi sporadicno.

Ja bih svakako potpisao jer se covek nudi a znajuci kako nam radi sportski sektor najmanja steta bi bila da ostane.

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, quentin said:

 

Iskreno, mislim da smo, naprotiv, previše oguglali.

Većina ljudi na forumu je u fazonu, bitno da ne gađaju igrače, lako ćemo za uvrede. Da smo normalno društvo i uvrede u ovoj količini u kojoj se čuju bile bi za snebivanje. Međutim, u našem društvu nasilje je odavno usvojeno kao normalna stvar, tako da imamo šta imamo...

Jer u Engleskoj, Poljskoj, Holandiji, Italiji i drugim zemljama tifozi valjda ne vredjaju igrace na utakmicama. Nema to veze samo sa nasim drustvom. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ovom timu su realno i falila 2 igraca za koje smo kukali cele sezone da verovatno izbori plej in. Cetvorka pa barem i ovakva kakav je Trej sada i bek koji bi bio bar pola onoga sto smo ocekivali od Shabazza, mi da smo pola utakmica dobili u kojima smo vodili i bili pred pobedom bili bi u 10. Bas sezona u EL i moze da se opise kao tako blizu a tako daleko.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, HAMMER said:

mi sledece dve ne mozemo da dobijemo ni da nam doktor sudi. treba se fokusirati na petu i spremiti pakao.

 

Jok. Treba da se fokusiramo da ih dobijemo u nedelju. Šta ćemo dalje, videće se.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
6 hours ago, Čočo said:

Evo i Rokas pozdravlja. 2️⃣:0️⃣

Screenshot-20240516-090656-com-instagram

Idemo po treću tj. šestu. 💪

Samo da ne počne ko Klay Thompson da pokazuje na prstenje 😊

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nunilo said:

Odgledao reprizu na hrvatskoj areni, zakljucak oba komentatora da je sudjenje korektno.

A i rekli su da je Zvezda pokazala dosta više u oba meča od Partizana. 

Link to comment
Share on other sites

Ako se doktor već toliko loži na domaću osnovu, ja bih na njegovom mestu ozbiljno pojurio Avramovića koji je navodno na izlaznim vratima iz KKP. Taman da deli minutažu sa Nedovićem na 2. Na 3/4 da opravljamo Kalinarija i produžimo Rokasa. Jedino za pleja nisam pametan, treba nam neki igrač profila Dariusa Thompsona, a da ne dolazi rodom iz Niša.

  • Like 32
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Neverovatno je da za ovo Jokicevo ne sude korake.

 

Zato što i nisu, igrač prilikom pasa ili šuta sme da podigne pivot nogu i ako nakon toga izbaci loptu pre nego što tu nogu spusti - to je regularan potez i nisu koraci. Nešto što se jako malo trenira i primenjuje, a velika je prednost za onoga ko zna da izvede. Naravno, Bodiroga je prva asocijacija na korišćenje ovog poteza.

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, nunilo said:

Odgledao reprizu na hrvatskoj areni, zakljucak oba komentatora da je sudjenje korektno.

Juce malo vuklo na njihovu stranu u prvoj malo na nasu, sve u svemu lose sudjenje ali nije uticalo na rezultate. Svakako potpisujem da imamo sudjenje kao oni u gostima.

14 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ako se doktor već toliko loži na domaću osnovu, ja bih na njegovom mestu ozbiljno pojurio Avramovića koji je navodno na izlaznim vratima iz KKP. Taman da deli minutažu sa Nedovićem na 2. Na 3/4 da opravljamo Kalinarija i produžimo Rokasa. Jedino za pleja nisam pametan, treba nam neki igrač profila Dariusa Thompsona, a da ne dolazi rodom iz Niša.

Kad vec uzimamo bivse igrace komsija mogu slobodno i CMM i Kaboklo ne bi se ljutio. Umesto Nedovica moze Canaan 🙂.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Manu said:

 

Zato što i nisu, igrač prilikom pasa ili šuta sme da podigne pivot nogu i ako nakon toga izbaci loptu pre nego što tu nogu spusti - to je regularan potez i nisu koraci. Nešto što se jako malo trenira i primenjuje, a velika je prednost za onoga ko zna da izvede. Naravno, Bodiroga je prva asocijacija na korišćenje ovog poteza.

 

 

Negde sam procitao bas za ovu Jokicevu situaciju  da su promenjena pravila pre 3 godine i da moze da se pomera pivot noga kako si naveo.

Po meni je to bas velika prednost za napadaca, slobodno mogu da kazem i nefer prednost jer sa tim mozes da napravis jos dodatnih metar ili dva separaciju od odbrane.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Negde sam procitao bas za ovu Jokicevu situaciju  da su promenjena pravila pre 3 godine i da moze da se pomera pivot noga kako si naveo.

Po meni je to bas velika prednost za napadaca, slobodno mogu da kazem i nefer prednost jer sa tim mozes da napravis jos dodatnih metar ili dva separaciju od odbrane.

 

Ne znam za nba, za Evropu znam da je ovo oduvek bilo dozvoljeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ako se doktor već toliko loži na domaću osnovu, ja bih na njegovom mestu ozbiljno pojurio Avramovića koji je navodno na izlaznim vratima iz KKP. Taman da deli minutažu sa Nedovićem na 2. Na 3/4 da opravljamo Kalinarija i produžimo Rokasa. Jedino za pleja nisam pametan, treba nam neki igrač profila Dariusa Thompsona, a da ne dolazi rodom iz Niša.

 

Daj i Petruseva na 4/5. 🙂 

 

 

1 Topic ili posto je izvesno da ide onda neki snazniji plej, Jago, Teo
1/2 Avramovic ili neki kombo tipa Lojd
2 Nedovic, (Lazic)
2/3 Djurisic da se stashuje posle drafta
3 Kalinic da se spoji sa drugarima, Gidra
4 Petrusev da se otme "braci", TT, (DeDa)
5 Centar a da nije Plavsic, Bolomboj, (Mitrovic)

 

Sve ostalo ili se rastati sa njima ili u FMP/Megu/Vojvodinu/Spartak (Ilic, Lazarevic). Eventualno ako Hanga hoce da ostane uz neku slabiju ulogu (i manju platu), moze. 

 

Ovo bi bio sastav koji ima i glavu i rep.

 

Ali, hajde da ne ludujemo 🙂 prvo G3. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manu said:

 

Ne znam za nba, za Evropu znam da je ovo oduvek bilo dozvoljeno.

Moram to da pocnem da primenjujem na rekreativo basketu koji smo poceli da igramo utorkom, mogu vec da se kladim da ce se traziti koraci kada dobijem jos metar tako, jedino da spremim ovaj Jokicev pogodak.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

 

 


1/2 Avramovic ili neki kombo tipa Lojd
 

Ајде што се Човић готово сигурно неће замерати групи и појурити Аврамовића, ал ово као Аврамовић или Лојд је као да бираш између бабе од 50 и неке манекенке од 25. Лојд би био вероватно најбољи могући потпис на позицији два који је доступан у ел.

  • Like 21
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Ајде што се Човић готово сигурно неће замерати групи и појурити Аврамовића, ал ово као Аврамовић или Лојд је као да бираш између бабе од 50 и неке манекенке од 25. Лојд би био вероватно најбољи могући потпис на позицији два који је доступан у ел.

Znači Avramović.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deez nuts. said:


ali brate ostaje gorak ukus sto nisu svi sezonci mogli prisustvovati. 

Nisam u Bgu pa nisam dolazio na tekme, a nisam se ni posvetio forumu detaljnije zbog obaveza.

Da li su svi sezonci koju su zeleli mogli da udju ili je ipak bilo prepuno pa su ljudi ostajali napolju?

Link to comment
Share on other sites

Avramović u KKP ne igra na 2 nego na 1. I njemu najviše odgovara uloga šestog igrača, da igra kao neki lider druge petorke. Mislim da nama ne treba takav profil igrača, a nije mi uopšte ni nešto simpatičan. Još kad se uzme da se krsti prije bacanja...

  • Like 4
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

Avramović je bio na udaru Zvezdaša u prvoj Željkovoj sezoni zbog one gestikulacije ka našoj klupi. Mislim da se u međuvremenu promenilo mišljenje o Aleksi kod većine naših navijača što zbog partija u repki što zbog njegovog korektnog ponašanja i izjava nakon toga. Tu su Naneli i Panter, ali u svakom derbiju najviše sam se plašio da se Avramović ne zapali i zatrpa naš koš. Još mi je u glavi onaj derbi kad je igrao sa maskom. Reprezentativac u najboljim godinama, obe ruke za njega mada mislim da su šanse nikakve da ga dovedemo. 

  • Like 18
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Još kad se uzme da se krsti prije bacanja...

 

Zasto je to bitno sa stanovista njega kao igraca? 

 

OK, izgleda glupo skoro kao kad se ljudi krste u prevozu kad prolaze pored neke crkve ili manastira, ali je sloboda veroispovesti zagarantovano pravo pojedinca Ustavom Srbije i ne samo njim vec i Evropskim konvencijama o ljudskim pravima, naravno uz neka ogranicenja, pod koja sigurno ne potpadaju slobodna bacanja u kosarkaskoj utakmici. 🙂 

 

Da se ostavimo tih diskriminacija, nije to dobro. 

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...