Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

13 minutes ago, pilif88 said:

Problem sa Yago-om je sto ljudi od njega ocekuju vise nego sto on moze da pruzi, a u poziciji je sticajem nesrecnih okolnosti.

On je dosao kao treci play i da lagano ulazi u ritam (3 ili 4 godine ugovor).
Desilo se sta se desio sa Sabazom, Teo se povredio i on odjednom prvi play.

 

Igra momak odlično i srčano i iznad mogućnost a nekad želi još više. Fali mu taktičke obučenosti da prepozna momenta kada da baci ulazni pas na centre, tu mnogo kasni i nema sigurnosti. I da smiri kada treba. Juče je grunuo dve bespotrebne trojke... Biće on super sa iskustvom.

Uopste i nije lako sa tom visinom u pozicionon napadu spustiti na centra kad te cuva douzer, alleyop pas mu dosta lakse ide jer se logicno baca iz trka.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, HAMMER said:

mi sledece dve ne mozemo da dobijemo ni da nam doktor sudi. treba se fokusirati na petu i spremiti pakao.

У праву си. Не можемо две кад ће бити само једна 😁

  • Like 15
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

@Don Dusko Nisam imao na osnovu čega da zaključim da se čovek šali, ako se šali.

 

Oni su bili jako blizu da nas dobiju u prvoj utakmici, ekipe su očito jako sličnog ukupnog kvaliteta, oni bolji igrački mi timski, oni ofanzivno mi defanzivno, ali to je tu negde, pa sam pitao zašto? ALi ako se zezao, to sve pada u vodu, naravno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Juan Pablo Montoya said:

@Don Dusko Nisam imao na osnovu čega da zaključim da se čovek šali, ako se šali.

 

Oni su bili jako blizu da nas dobiju u prvoj utakmici, ekipe su očito jako sličnog ukupnog kvaliteta, oni bolji igrački mi timski, oni ofanzivno mi defanzivno, ali to je tu negde, pa sam pitao zašto? ALi ako se zezao, to sve pada u vodu, naravno.

Pa možda zato što imaju bolje igrače,nemaju povredjenih,Jaramaza i Koprivicu i ne račznam jer i da nisu povredjeni ne bi bili medju 12 il bi se mijenjali sa Trifunovićem i Andjušićem.Mi bez Hange i Topića a i projektovanih prvog pleja i centra(Nejpjer,Tobi).E sad na to dodaš domaći teren domaćinsko sudjenje i 24 pobjede zaredom domaćina.

Da je kontra situacija da mi imamo bolje igrače, kontinuitet,da su njima povredjeni opet bi šanse bile male, a ovako..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sinisa85 said:

Pa možda zato što imaju bolje igrače,nemaju povredjenih,Jaramaza i Koprivicu i ne račznam jer i da nisu povredjeni ne bi bili medju 12 il bi se mijenjali sa Trifunovićem i Andjušićem.Mi bez Hange i Topića a i projektovanih prvog pleja i centra(Nejpjer,Tobi).E sad na to dodaš domaći teren domaćinsko sudjenje i 24 pobjede zaredom domaćina.

Da je kontra situacija da mi imamo bolje igrače, kontinuitet,da su njima povredjeni opet bi šanse bile male, a ovako..

 

To se kaže da su favoriti a ne da nemamo šanse. Imamo itekako. Uvek kad je jedna utakmica može da se desi da se oni uplaše, stisnu jer su saterani uza zid.

Moje neko mišljenje da su na trećoj 50-50 šanse. Tu nam je najbolja šansa. Na četvrtoj bi oni imali malo manji pritisak ali i tu imamo šanse.

Ne treba tako razmiljati. I u petoj se svašta desi za čas.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
18 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Evo gde je tacno taj lajk Fakua....

 

https://www.instagram.com/p/C6_6AYYLgBP/

 

Na onaj potez kad TT masi ceo kos u sutu za 3p, Neda se baca na parket za loptu, opet dolazi do TTa i on sad pogadja i dize halu na noge (nije kao da nismo svi stajali tada, ali secam se da je ovde bila najveca erupcija odusevljenja). 

 

Da je dao onu sledecu kad je nekoga digao na fintu suta srusila bi se hala.

 

Ako se fizicki dotegne na leto bice ozbiljna opcija sa klupe sledece sezone a mislim da nam moze biti x faktor na utakmici(ama) u areni.

 

Edit: Zaboravih na najbolji njegov potez onaj sut iz okreta gde sutira u sam cosak table i ulazi kao kap.

Edited by Creed Bratton
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
12 minutes ago, Creed Bratton said:

Edit: Zaboravih na najbolji njegov potez onaj sut iz okreta gde sutira u sam cosak table i ulazi kao kap.

 

Ovo (namestio sam trenutak):

 

 

 

Nesto slicno uradio Jokic u G5:

 

Edited by Kooineeperk
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče navijačkog folklora..

Vređanje je deo toga, samo smo postali preosetljivi i generalno je takav narativ.. Meni je to uvek bilo bezveze. Pamtim još od Milka, Dejana Tomaševića, Save Miloševića, Vujanića, Vujoševića.. I obrnuto isto tako.

Zar nije lepše i duhovitije na kraju krajeva tipa "Kupi Željko Majkl Džordana.." ili sinoć ono "Challenge za Željka, hoćemo challenge za Željka.."

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Za kosarkaske udzbenike je kako Gedraitis radi "tripe swich" i smanjuje mismeceve da bi zastitio Jaga i Nedu na niskom postu sa visokim igracima KKP. 

 

Iz aviona se vidi koliko je spreman i motivisan u odbrani na igracu sa loptom, rilja stize sve...... ali detalji u timskoj odbrani gde sve koriguje kada je na strani pomoci, pokazuje i nivo inteligencije koju ima.

 

Partizan se muci da rese preuzimanje sa Bolombojem, jer nema igrace koji resavaju prodorom, jos kad im Gedra oduzme niski post (ono gde nas je Kaminski mucio u kupu) dobijemo sekvence gde ne primimo kos po nekoliko minuta.

 

Znam da je fokus na finalnoj seriji, ali...klub mora da pokaze ozbiljnost tako sto ce produziti Rokasu ugovor koji je apsolutno zasluzio.

  • Like 43
  • Love 1
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Ovo (namestio sam trenutak):

 

 

 

Nesto slicno uradio Jokic u G5:

 

 

To je to mnogo osecaja treba za ovakav sut.

 

Dodao bih jos u vezi Gidre da ako bude mogao Janis ce ga zadrzati u timu sigurno. Momak brani od 1 do 5  i svugde je po terenu, sut mu ne ide toliko ali sledece sezone kad bude manji pritisak na njemu verujem da ce i procenti biti dosta bolji. Da ne ulazim u prelazni rok sad ali kouc ima finu osnovu da gradi sledece sezone, ako ubode sa par startera mozda i docekamo taj cuveni iskorak. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, mister-no said:

Što se tiče navijačkog folklora..

Vređanje je deo toga, samo smo postali preosetljivi i generalno je takav narativ.. Meni je to uvek bilo bezveze. Pamtim još od Milka, Dejana Tomaševića, Save Miloševića, Vujanića, Vujoševića.. I obrnuto isto tako.

Zar nije lepše i duhovitije na kraju krajeva tipa "Kupi Željko Majkl Džordana.." ili sinoć ono "Challenge za Željka, hoćemo challenge za Željka.."

 

Iskreno, mislim da smo, naprotiv, previše oguglali.

Većina ljudi na forumu je u fazonu, bitno da ne gađaju igrače, lako ćemo za uvrede. Da smo normalno društvo i uvrede u ovoj količini u kojoj se čuju bile bi za snebivanje. Međutim, u našem društvu nasilje je odavno usvojeno kao normalna stvar, tako da imamo šta imamo...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Bravo za momke, timski do 2 pobjede. 

 

Al baš timski. Na stranu broj asistencija, to i nije neki uspeh, grobari hronično imaju manje asistencija od protivnika. Nego naša želja za pobedom i naša klupa.

Gledao sam malo, nihova klupa, samo čekam ko će da izvadi tablet i piči igrice. Kod nas loženje. Ne znaš dal Teo više kenja sudijama kad je na klupi ili na terenu. Uredno pokazuje sve. Baš timske pobede.

 

btw...Branko Lazić u 2024. ima na derbiju poena kao Kevin Panter i Džejms Naneli zajedno. Koje je on pritom čuvao solidan deo meča. :Hail:

 

Ne bih da se sad tu ložim ali ove obe tekme su bile na jednog Hangu od rutiniranja i od odvaljivanja. Biće jebeno u Areni. Pre ćemo dobiti G3 nego G4. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Dotakao se i činjenice da večiti beogradski rivali nemaju dugoročne licence za Evroligu.

 

"Nemamo stalnu licencu u Evroligi. I Crvena zvezda i naš veliki rival Partizan predstavljaju veliku košarkašku kulturu u Evropi. Oba kluba imaju najbolju posećenost navijača i prodaju najviše ulaznica. Drugi smo u sezoni po gledanosti koja nije bila dobra. Zamislite kako će izgledati kada budemo igrali dobro u Evroligi.... Koliko ćemo još navijača imati. Verujem da ova dva kluba uvek treba da budu na nivou Evrolige, jer u poslednje vreme finansijski rade dobro. Kao klubovi, dosta su poboljšali uslove. Zašto ne bi bili stalno u Evroligi“, pita se Sferopulos.

  • Like 4
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Ovo (namestio sam trenutak):

 

 

 

Nesto slicno uradio Jokic u G5:

 

Mnogo je tezi ovaj Tompkinsov sut. 

Neverovatno je da za ovo Jokicevo ne sude korake.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...