Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 minutes ago, hakeem said:

  ajde da vidimo sta ce biti u julu-avgustu ali ako ostane Sferopulos mije misljenje da je Jago bivsi...licno bih isto voleo da ga prodamo ako se bude ukazala prilika...

Neće biti bivši sigurno. Naročito ne kod Sferopulosa. Mali je iskoristio apsolutno poverenje trenera usled povreda Teodosića i Topića i vukao ekipu rezultatski i u EL i u ABA ligi. Što je Sderopulos otvoreno i pohvalio. Mali je igrač od zadatka i radi sve što mu se kaže. A može dosta toga. Na kraju krajeva evo i slike gore gde nam je najpouzdaniji šuter za 3 poena. Ne vidim ni jedan razlog zašto bi se prodavao igrač koji je ostavio sasvim dobar utisak. Mada sve dok je Čović tu svašta mogu da očekujem. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

https://sportklub.n1info.rs/kosarka/euroleague/vesti-euroleague/sk-saznaje-saradnju-tompkins-zvezda-koci-koleno/

6 minutes ago, Petar1995 said:

Sport klub pise da je Thompkins pao na pregledu.  

Naravno. Ali skroz normalno i očekivano od Čovića i kompanije da takvog igrača traže. Očekivali od igrača sa 34 godine, povredom i bez košarke 10 meseci da prođe preglede. Bože ne mogu da verujem kakve budaletine vode naš klub. 

Edited by Čočo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

ali najjači deo

 

Quote

Kako stvari stoje, Tompkins će u najboljem slučaju moći da se vrati na teren tek u martu.

 

Gazda trenutno:

 

ako ga sad potpišem 

a plata ide od marta

igra mi par EL tekmi da uđe u fazon pa onda ono bitno a zna se šta je bitno

uštedeo sam još dve plate. Bagzi, piši za sledeću skupštinu da smo zaradili

od marta do juna je puna 3 meseca, zvati KLS da se skrati liga i ne pređe u jun

Potpisuj!

 

  • Like 2
  • Ha-ha 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

ali najjači deo

 

 

Gazda trenutno:

 

ako ga sad potpišem 

a plata ide od marta

igra mi par EL tekmi da uđe u fazon pa onda ono bitno a zna se šta je bitno

uštedeo sam još dve plate. Bagzi, piši za sledeću skupštinu da smo zaradili

od marta do juna je puna 3 meseca, zvati KLS da se skrati liga i ne pređe u jun

Potpisuj!

 

Ali najjače što to od njih se može očekivati. Meni sve ovo nije smešno. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

Pa eto, mi hoćemo da dovedemo četvorku, ali ne da nam se. Jebem te sudbino.

Razočarali se baš Čović i kompanija. A taman su mislili da su dobili instant kvalitet koji su tražili. Dobro, nema kolena ali može i sedeći da šutne. 🤦

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sinisa85 said:

Ne znam koju riječ upotrebiti, da nakon Higinsa bude opet ista situacija,stvarno bez riječi..

Daj Bože da nakon Higinsa gde smo imali alternativu imamo i sad. Ali ko nas vodi verovatno im stručno znanje govorilo da može Thompkins da igra i da od alternative imaju uvek neugodnog Davidovca. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, hakeem said:

  ajde da vidimo sta ce biti u julu-avgustu ali ako ostane Sferopulos mije misljenje da je Jago bivsi...licno bih isto voleo da ga prodamo ako se bude ukazala prilika...

To ima logike samo ako se planira da se Davidovac koristi na poziciji 1, u svakoj drugoj situaciji je odricanje od igrača koji je u svojoj prvoj EL sezoni pokazao da može da ima značajnu ulogu u timu glup potez.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kankkunen said:

Bilo je još par opcija, ako su voljni može da se odradi transfer.

Mada, vremena je baš malo.

 Vremena je dovoljno ako su ozbiljno radili svoj posao. Jedan poziv je dovoljan ako su imali kontakte sa igračem i on bio zainteresovan da dogovore sve. A ako su samo sa TT bili u kontaktu (što mi skroz liči na politiku i poslovanje Čovića i Dozeta) onda nema vremena za novog igrača. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pustati/Prodati Yaga na ljeto koji ima ugovor na tri godinu, uz koliko sam skontao relativno malu platu, bi bio bas potez po nasoj mjeri, tj idiotski.

 

Covjek je pokazao da moze da bude spark plug u najgoru ruku vec u svojoj prvoj EL sezoni. Nije toliko ni inferioran u odbrani, mana mu je taj nedostatak razigravanja saigraca.

 

Vjerujem kad bi neko kompetentan sklopio ekipu za sledecu godinu da bi za Yaga itekako bilo mjesta u rotaciji, a minutaza naravno bi zavisli od protivnika i toga da li se "zapali"

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Volter said:

Koliko sam mogao da vidim nemate ništa protiv da nam plejmejkeri za sledeću sezonu budu Teodosić, Topić i Jago?

Ja sam za. Ali kolika je verovatnoća da Top ne ode u SAD? 

Link to comment
Share on other sites

E koji smo mi maleri ?!

Baš smo zapeli prvo za Bjelkana,pa sad Tompkins ali sudbina je tako htela da dva "matora" igrača,

koji izlaze iz teških povreda i dosta vremena bez takmičarskih utakmica ne prolaze preglede.

 

Izgleda da samo Čovići kompanija ne zna da je to moguće da se desi ili su toliko bezobrazni i nesposobni da idu celoj

zvezdaškoj javnosti uz dlaku i inate se svima uz reči "može nam se,zajebavamo se šta nam možete".

 

Ovo je bilo toliko očekivano da samo osobe koje ne znaju ko je TT nisu mogle ovaj scenario da predpostave.

 

Ali ko je nama kriv kad od 20 000 ljudi sve nedelje ili svake druge nedelje u Areni se ne čuje Uprava napolje! Čoviću odlazi!

 

I za kraj Ti si prva četvorka Dejane,Dejane!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Volter said:

Koliko sam mogao da vidim nemate ništa protiv da nam plejmejkeri za sledeću sezonu budu Teodosić, Topić i Jago?

Topić neće biti tu sledeće sezone, inače apsolutno ne bih video problem. Ako se pruža podrška Topiću onda to valjda znači da treba da se planira značajna uloga za njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Volter said:

Koliko sam mogao da vidim nemate ništa protiv da nam plejmejkeri za sledeću sezonu budu Teodosić, Topić i Jago?

Ја бих пристао и на исту целу спољну линију.

Топ, Јаго, Тео

Недовић, Смарт

Сад питање је колико је реално да Топ остане, а Смарт може бити 4-5 играч у ротацији на тим позицијама 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Ја бих пристао и на исту целу спољну линију.

Топ, Јаго, Тео

Недовић, Смарт

Сад питање је колико је реално да Топ остане, а Смарт може бити 4-5 играч у ротацији на тим позицијама 

 

Na osnovu čega ovako lepo mišljenje o Smartu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...