Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Quote

Kako saznaje naš portal, dogovor je postignut, te je samo pitanje trenutka kada bi klub trebalo da objavi da je Higins postao novi igrač, ukoliko, sve prođe kako treba.

 

:classic_laugh:

 

Takozvana potpisace ako potpise situacija.

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Eee jbm ti ovu sezonu... Ništa nam ne ide kako treba...baš smo baksuzi...taman se ko nešto sastavimo, i onda šamarčina u vidu povreda... Nema većih baksuza od nas i sinoćnjeg protivnika.. Pojačanja su trebala davno, jbg šteta je nastala već... Higins??? Jbš ga rizikujemo, moramo... Može li mi neko uporediti njega sa Hangom npr? 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Čočo said:

Teo, Yago 

Lazić

Rokas, Hanga, Lazarević

Davidovac, Ilić

Bolomboj, Mitrović, Gilespi

 

Bogami biće zajebano i Borac dobiti sa ovakvom rotacijom gde ukupno 3 igrača znaju da driblaju loptu i nešto kreiraju. Yago i Hanga nek se spreme za po 30 minuta svaki, a i sposobnost Mitrovića da izmisli neke poene za sebe će biti vredna u ovakvoj situaciji. Nadam se da i Prađed može da pomogne sa više od standardna 3 poena i 3 skoka po utakmici.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I pre povrede Nedovića se diskutovalo da nam je potreban još jedan igrač na spoljnim pozicijama,a sada nam gori.

Od četvorke verovatno neće biti ništa,osim ako se još neko ne povredi.

Higins je najlogičnije rešenje za krpljenje.Prekaljen EL igrač,nažalost sklon povredama.

Nama je cajtnot,a pronaći kvalitet u ovom delu sezone je teško.

Nadam se da je Higins bar imalo u nekom dobrom fizičkom stanju.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Hoćemo li ikad dovesti nekog ful spremnog igrača?

Hoćemo. Kad u klubu imamo ljude koji znaju da rade svoj posao. Dok nam Dozet i Čović traže pojačanja to će biti samo state ispušene muštikle iz EL. Oni dalje od toga ne vide. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na prvu podseća na dolazak KC Riversa.

 

Meni je plus što je instant rešenje, nema perioda prilagođavanja na Evropu itd itd, naravno pod uslovom da su odradili provere i da je zdrav.

 

Za ovih deset utakmica do kupa i povratka Topića i Nedovića, po meni, odlično rešenje a postoji i prostor da igraju svi zajedno kada i ako svi budu zdravi tamo pred F4 🙂

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Hoćemo li ikad dovesti nekog ful spremnog igrača?

Radi se i na tome, Stef kaze da ce biti ubrzo..  Ja ocekujem da je sledeci potpis jedan veoma fizikalan igrac, mozda nece svi biti odusevljeni ali cu ja licno biti zadovoljan(iako to nikome nista ne znaci haha). Prizeljkivao sam ga i letos, lozana je mislim da mozemo lepo saradjivati. Decko je spreman da se podredi ekipi. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Don Dusko said:

Ko bi mogao da zamisli da se injury prone igrac povredi?

 

Zao mi je Nede i samo se nadam da je to zaista 4 nedelje. Ne bi bilo dobro da je duze.

Aaa jbg brate, bizarno se lik povrijedio, trbušni mišić, nzm koliko je to učestala povreda za košarkaša...ne može se tu govoriti o njegovoj sklonosti povredama... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, filip83 said:

Na prvu podseća na dolazak KC Riversa.

 

Meni je plus što je instant rešenje, nema perioda prilagođavanja na Evropu itd itd, naravno pod uslovom da su odradili provere i da je zdrav.

 

Za ovih deset utakmica do kupa i povratka Topića i Nedovića, po meni, odlično rešenje a postoji i prostor da igraju svi zajedno kada i ako svi budu zdravi tamo pred F4 🙂

Sad im toliko gori da će potpisati koga god. Ovo je čisto izvlačenje imena sa papira koje stoje kod Dozeta na stolu.,, Brzo, brzo, treba nam bek, treba nam bek. Uleće u kancelariju, razbacani papiri hvatam se za fioku gde piše URGENTNO gde mu stoje svi bivši igrači od 30+ godina, sa istorijom povreda za brz potpis i gašenje vatre. "

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Moze Higins ako je zdrav, nema tu mnogo pametovanja, ako je na 70 posto nekadasnjeg pakuj. Kod njega nema privikavanja na saigrace, Evropu, EL.

Ne treba nam game changer, samo neko ko moze da pomogne i to odmah. Za mesec dana nam se vracaju Top i Neda, vazno je sad pregurati.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

Moderacijo može li se pisati o tom fizikalcu za nas koji nismo u whatsapp grupama što ga svi spominju?

Kad izadje ovako kao za Higginsa, moze. Do tada jbg strpite se. Il vam je malo i Higgins?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...