Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ma da, sigurno je maler a ne tvrdoglavi stav da nam niko ne treba i da ćemo biti sila kad se kompletiramo. Valjda im je sad jasno da se nećemo kompletirati.

Послато са SM-S918B помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Teo, Yago 

Lazić

Rokas, Hanga, Lazarević

Davidovac, Ilić

Bolomboj, Mitrović, Gilespi. 

Ma šta će nam pojačanja hemija da se kvari. Taman imamo kad Dedu, Ilića, Lazarevića ne računamo imamo 8 igrača sa nekim doprinosom a ukupno ni za basket 5 na 5. Pakao. 

 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Teo, Yago 

Lazić

Rokas, Hanga

Davidovac

Bolomboj, Mitrović, Gilespi. 

Ma šta će nam pojačanja hemija da se kvari. Taman imamo kad Dedu ne računamo imamo 8 igrača sa nekim doprinosom. Pakao. 

 

Lazarevic i Ilic

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nik1991 said:

Kup nam je ove sezone najmanje bitno takmicenje..

KLS je uvek najmanje bitno takmičenje. Posle sledi onaj Aba suprkup što niko ne zna koje godine se igra a koje ne niti kada počinje. Posle sledi kup koji sam po sebi ništa posebno ne donosi ali ako se uzme ABA postaje Dupla Kruna. Posle je tu ABA trofej i ma prvom mestu EL.

Bar je kod mene takav neki redosled.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, СамоТи3 said:

4 недеље ван тима Недовић.. Малер нас прати огроман малер. 

Nije to maler. Nedovic je kroz celu karijeru bio igrac koji se lako povredjuje. Plus kada uzmes u obzir da je maltene jedini bek suter i da je imao veliku minutazu... Sve je logicno, nema tu nikakvog malera 🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nesposobnost kluba da dovrši selekciju tima je najveći krivac za ove serije povreda, više se ne postavlja pitanje da li će biti novih povreda već ko je sledeći. Rokas 150 minuta na poslednjih 5 utakmica, Bolomboj sinoć u drugom poluvremenu nije ni izlazio. Treba da je sramota sve koji su zaduženi za vođenje kluba. Ovo bre nema nigde. A mi u nedelju ajde da opet ćutimo. Dok nam se ameba smeje u lice i igra se menadzera sa našim klubom. 

Edited by Čočo
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

Ko bi mogao da zamisli da se injury prone igrac povredi?

 

Zao mi je Nede i samo se nadam da je to zaista 4 nedelje. Ne bi bilo dobro da je duze.

Super sto je kup tj. pauza blizu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, berti said:

Presekao sam se juce gada je i Rokas u jednom momentu počeo da hramlje

Рокас је стена од играча, није склон повредама као Недовић, коме желим што бржи опоравак. Пише да га неће бити 4 недеље, али бих додао још две недеље.

Он не може ни три месеца да састави без повреде, па чини ми се кроз каријеру више одсуствовао него што је играо. Мени је фасцинантно како се повређује, тј. то су углавном повреде без правог контакта. 

3 minutes ago, Bad said:

Od Tobiške izgleda svi digli ruke, niko ne pominje šta je sa povredom, kako je, da li se ukrcao na avion za Bg ili ide busom…

Тоби и Лука су добро. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, magiko said:

Koliko jos igraca imamo pravo da registrujemo za Evroligu?

 

Mislim još dva max 3. Pominjala se ta brojka od 3 samo ne znam da li je to pre ili posle Gilespija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja kada sam napisao sinoc u "Uzivo" da je Nedovic staklen igrac i da ce biti pauza min mesec dana i da je bolje upravi da trazi beka odmah posle utakmice, neko me isprozivao da bi mi svasta napisao i da treba da me bude sramota. 

Mnoge istina boli izgleda

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Mi sa ovim rosterom ako do nedelje ne dođu pojačanja nema šta da tražimo više u EL. A i prvo mesto u ABA je dovedeno u pitanje s obzirom da je gotovo nemoguće da dobijemo komšije sa kojima igramo za manje od dve nedelje. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Toeto izgleda... Stefan mi se pokazao kao veoma relevantan i njemu verujem najvise od svih. 

 

https://www.telegraf.rs/sport/evroliga-kosarka/veciti/3817251-saznajemo-kori-higins-na-korak-od-crvene-zvezde

 

Svakako, konekcija Teo-Higins opet... Jel se Higins sreo i sa Bolombojem u CSKA?

Samo sto smo njega mogli dovesti i pre 2 meseca, al jbg.. Mora dve platice da se ustekaju

 

edit:brze kolege

Edited by spajk32
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Neka. Sad daj šta daš. Ali to je naša skauting služba. Kao pijan plota kad se uhvatimo za nešto. Od letos su zapenili za njega da su ga ladno čekali pola godine. Lepo rekao Dozet u onom potkastu u avgustu mesecu čekaju da 100% bude zdrav. Jednog povređenog menjamo igračem koji nije igrao košarku duže od 6 meseci zbog povrede. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...