Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, srlepajce said:

Citam onog debila kkczinsajdera gde kaze da igraci ne traze pojacanja ali uprava ipak radi na tome

 

Gospode Boze ko je nama u/pri klubu

Pricaj nam bajke. Ovi pocrkase a on ih ovako baca pod autobus...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Kako opisati ovu ekipu? Kad je jednom nogom u ambisu uvek će uspeti da se izvuče. Kad god treba da se nagradi izgubiće sve. Sredine nema. Uspeli smo u nameri. Izvukli smo iz ovog duplog kola 1/1. Gorak ukus je poraz od Asvela ali ova pobeda je mnogo bitnija. Sad sledi jako dobar raspored. Ekipa će biti u Beogradu pa gotovo do marta uz par gostovanja i KRK u Nišu, treba odmoriti nosioce i stvarno ako ne bude doselekcije a čak i Sferopulos sam ne zna koga će više da ubaci nego vrti 4 igrača, stvarno treba i Čovića i Dozeta skinuti i bičovati na sred Terazija. Još jednom bravo za momke! Arena mora da bude puna u nedelju a onda da gori u četvrtak! Zaslužili su jer je ovo što pružaju iznad svih mogućnosti i do zadnjeg atoma snage. ❤️

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nek posluzi Iliju zdravlje, potrosio se dosta, gledam reprizu, dosta energicno je prenosio. Pravo osvezenje u odnosu na smorenog Plavsica.

A i nama matorima budi secanja na neke lepe neprospavane noci i pokojne b92tv.

 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Fun fact 2:

Asvel ti da 100 poena što nisu dali ni jednoj ekipi godinama. 

Jedan dan pauze

Armani ti da 62 poena gde ih niko nije spustio na taj broj poena od početka sezone. . 

Rolerkoster. 

Edited by Čočo
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čočo said:

Fun fact 2:

Asvel ti da 100 poena što nisu uradili godinama. 

Jedan dan pauze

Armani ti da 62 poena gde ih niko nije spustio na taj broj poena od početka sezone. . 

Rolerkoster. 

Nazalost usled svih problema sto smo imali, ovo vcrs je bilo ciljano a Lyon ako dodje super. Steta jer smo mogli 2/2 ali i 1/2 je ok.

 

Sad ode raspored koji nam odgovara i to semora maximalno iskoristiti. Duskisti zao mi je

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Tačno sam pomislio da se Nedović sjebao prilikom onog zakucavanja u kontri jer je bilo baš čudno, jedva ušla lopta jer je zakačio prvi obruč pa se posle zateturao. Sad Ilija priča isto. Valjda nije ništa strašno.

Mislim da je vreme Nedovic da prestane da zakucava, od sada samo lagano da polaze to. Mnogi su tako produzili karijeru.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sad upravo da vas vidim. Ovi momci su vratili iz mrtvih ponovo u igru ovu EL sezonu, sada ako ne dovedu nekog poruka pre svega ovim momcima je ko vas je*e a posle i navijacima. Momci bravo 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nazalost usled svih problema sto smo imali, ovo vcrs je bilo ciljano a Lyon ako dodje super. Steta jer smo mogli 2/2 ali i 1/1 je ok.

 

Sad ode raspored koji nam odgovara i to semora maximalno iskoristiti. Duskisti zao mi je

Što bi rekao Duda Ivković ... svaka utakmica je živa i nepredvidiva.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Što bi rekao Duda Ivković ... svaka utakmica je živa i nepredvidiva.

Ovo vcrs da smo izgubili bi bila bas bas katastrofa.

Mi iz x2 duplog kola izlazimo sa 3/4 sto je sjajno.

Sad da se odmorimo za Baskoniju. To se mora dobiti, posebno za mene😀

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, BarryWhite said:

Mora da se salis? Sengelia ima preko 2 miliona po sezoni, De colo 1.5 miliona a Lovernj 1 milio evra. Postoji bar jos 10 igraca u ovim timovima koji imaju plate u rangu plata koje imaju Nedovic, Tobey, Teodosic ili Giedraitis. 

 

Da li bi ti doveo Lovernja u Crvenu zvezdu da mozes? Sa kojim bi se igracima prve petorke pomenutih ekipa menjao?

 

17 minutes ago, Čočo said:

Kako opisati ovu ekipu?

 

Ekipa koja igra u zavisnosti od protivnika - Asvel koji je losiji od Armanija je odigrao u skladu sa mogucnostima i otud poraz, Fener, Partizan i Armani su odigrali kao da su u pitanju random ekipe iz EC i otud pobede.

 

Naravno, navijaci vole da smatraju sve rezultate realnim stanjem jer im to hrani ego - ili imaju na sta da budu "ponosni" ili imaju na sta da iskale nezadovoljstvo. Sustina je da ova ekipa niti ima koheziju niti neko mega vodjstvo sa klupe da uradi nesto u EL ove sezone, a to se jedino broji. Cilj je bio minimum plasman u TOP8 (secamo se svi izjava pred pocetak sezone), ostvarice se maksimum neko 10. ili 11. mesto sto znaci da ce sezona biti daleko od uspesne.

 

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nazalost usled svih problema sto smo imali, ovo vcrs je bilo ciljano a Lyon ako dodje super. Steta jer smo mogli 2/2 ali i 1/1 je ok.

 

Sad ode raspored koji nam odgovara i to semora maximalno iskoristiti. Duskisti zao mi je

 

Dakle, kada Crvena zvezda izgubi od Asvela u duplom kolu, to je "ciljano", a kada Armani da samo 62 poena Crvenoj zvezdi bez prvog beka i jednog centra to je zato sto su igraci KKCZ plesali na terenu.

 

Bukvalno si izabrao da verujes u ono sto ti odgovara i sad se ponasas kao da je to istina iako je u pitanju teska kontradikcija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...