Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 hours ago, DameTime said:

 

Ne mogu da provalim da li se zajebavaš ili ne :lol_2:

 

Bila sam u banovini dvaes dana, ali hvala na interesovanju. :heart: Sve je u redu, sem što mi svi idu na onu stvar.

Aaa, nisam imao pojma za banovinu. Generalno se ja uvijek zajebavam, ali ono, proslo mi par puta kroz glavu da te nema (cak sam i provjeravao na PDFu za obavjestenja). 
Nista, dobro ti nama dosla nazad. :classic_biggrin:
 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Kyle Guy ove sezone 31.6% za 3 poena u EL. 

Kyle Guy prošle sezone 32.1% za 3 u Eurokupu. 

 

Kako se ovi procenti tačno uklapaju u "strašnog šutera"? 

Вероватно су људи под утиском прошлогодишње завршнице првенства где је имао 30+ партија и партије са 7-8+ тројки. А слабије проценте видим у тежини његових шутева који су углавном из тешких позиција, преко руке, одма из изласка из блока итд.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Kyle Guy ove sezone 31.6% za 3 poena u EL. 

Kyle Guy prošle sezone 32.1% za 3 u Eurokupu. 

 

Kako se ovi procenti tačno uklapaju u "strašnog šutera"? 

 

Igranje u Zvezdi -10%, znači možemo očekivati oko 20%. A taman smo počeli da se približavamo uiniovom željenom procentu.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Na današnji dan, ništa nama prvo mesto u ABA ligi ne znači. Toliko kvalitetniji roster sa Smitom imaju da će nas rutinirati na našem terenu. 

Hmmm... Mislim da itekako znači... Em je dugo do ABA finala... Em smo mi definitivno druga ekipa pred svojim navijačima... Ako ništa može se reći da uz prednost domaćeg terena imamo šanse.. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čočo said:

Na današnji dan, ništa nama prvo mesto u ABA ligi ne znači. Toliko kvalitetniji roster sa Smitom imaju da će nas rutinirati na našem terenu. 

Omalovažavaš Čovićev uspeh u ABA ligi ove sezone.  Odavno nismo bili ovako dominatni u ABA ligi, vide se rezultati odlične selekcije.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, TB Told said:

Omalovažavaš Čovićev uspeh u ABA ligi ove sezone.  Odavno nismo bili ovako dominatni u ABA ligi, vide se rezultati odlične selekcije.

Vala baš. Treba da me je sramota što ovaj frankeštajn od ekipe ima jedan porazu ABA i ne može da se sastavi u EL a ja napadam Čovića&co. 😅

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...