Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 minutes ago, Nele said:

Veceras se nadam da ce maksimalno da odmore Tea i Bokicu.

Taman da vidimo Kremenka u akciji. Sad kad mi se glava malo ohladila moze on da bude jako koristan igrac bas slican tip ograca kao Oturu iz Efesa ali Fredi ima dosta bolje fizikalija i visi je i ima duzi wingspan, najvise me zanima kakav je oko obruca kad ne moze da prikuca loptu ako je u tome dobar bice dobro pojacanje.

Fredi će biti super u odbrani. Ali to šta očekuješ u napadu će biti tanko. Dobar je kad može da zakuca sve ostalo čupaćemo kosu kad mu je lopta u rukama a on daleko od obruča. 

Edited by Čočo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Khal Drogo said:

Pa dobro nema potrebe da izlazi iz opanaka ,treba da nam popravi odbranu a u napadu će ga Teo spojiti par puta sa košem i to je to . Nekih 15 minuta prosečno .

Što bi rekao Kalinić ako znaš da igraš prati Teodosića i imaš sigurnih najmanje 8 poena po utakmici. Dobar je iz pika n rola tako da ima prvi preduslov da može to lepo funkcionisati. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neka ga. Ozbiljnu kancerčinu za našu ekipu smo sklonili. Očigledno da je sabotirao ekipu od početka. Videlo se protiv Makabija da je ekipa bila više TIM nego sa njim. Daleko mu lepa kuća. Mogu da žalim za igračem koji je dao sve od sebe (čitaj Kampaco) a za one koji su kao Šabaz srećan sam što više nisu kod nas i nadam se da u budućnosti nećemo praviti istu grešku. Nego ćemo se dobro raspitati koga dovodimo u tim. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Večeras zagrevanje za duplo kolo u EL. 

Što se tiče EL mi ako zelimo bolji plasman jednostavno moramo dobiti bar jednu u gostima u ovom duplom kolu. Ne zna se gde ce biti teže, da li u Atini ili Istanbulu,  ali jednostavno moramo poceti da dobijamo gostovanja.

Sad koliko je to realno,uzimajuci u obzir da recimo nismo u duplom kolu uspeli da dobijemo na Španskoj turneji Valensiju i Baskoniju.

Kod nas se sve radi sa zakašnjenjem. I prosle godine je dosao Vildoza na 1/6...pa onda Kampaco. Sad opet stize pojačanje kad je vrag skoro odneo šalu. Partizan recimo dobije nas dva puta za redom i jasno trazi pojacanje, dok mi i pored poraza i jasne vidljivosti da nam treba pojacanje, cutimo i kao sve je u redu.

 

Sezona uopšte ne ide u dobrom smeru.  Pojedine pobede koje ce se desavati bice dovoljne toliko da se ne potone, i da se da neka nada. 

Svaki put pravimo iste greske , i kasno shvatamo  da smo pogresili. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Na Zvezdinom radaru je šuter Panatinaikosa Kajl Gaj, ali tu nije kraj. Kako saznaje MaxBet Sport, Crvena zvezda je ponovo zvala igrača koji je bio aktuelan početkom novembra. U pitanju je igrač kojeg je u svojim redovima hteo i Armani – Šakil Herison. Tada nije došlo do saradnje, videćemo kako će sada da bude.

 

Prlina reciklira

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, EFT Reaver said:

Nisam ni ja optimistican da cemo uci u top 10 , ali tako kako si ti sad napisao je bas mracenje. Ne zaboravi da smo 3 poraza zaostatka u odnosu na top 10 trenutno. Sa ovakvom igrom izgleda neralno da , ali isto mi je nerealno da Valencia bude kao do sad, Baskonia i jos par timova. I dalje je sve u nasim rukama. Ranije je top gotovo sigurno donosilo 17 ili 18 pobeda. Ajde da kazemo da nama u ovih 18 kola sto je ostalo treba jos 11 pobeda. Tesko jeste . Nemoguce nije. Pritom sezona je duga ne zavisi sve od nas. U slucaju pada Valencia Baskonie cak i Olympiacosa za koji iskreno mislim da nije playoff tim , imamo se cemu nadati. Tako da ono.. Matematika ti je tacna, ali zavisi jos od par stvari

Šta znam, nije mi namera da mračim, nego da gledam iole realno. Navijački je nadati se da tvoj klub uvek sve pobedi, poštujem to i podržavam. Ipak, ja sam isuviše mator da bih očekivao 12-6 od tima koji dovodi 2-3 bitna igrača za Novu godinu, makar to bio i moj tim. Ali, nisam nezadovoljan ako iz ove pozicije završimo 12. u EL i muški se pošibamo u finalu ABA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Čvarkov said:

Očekujem večeras da Bolomboj i Fredi potpuno neutrališu Funderburka i Krešimira Ljubičića. Konačno aba centri koji igraju prtovi nas neće biti mvp kola.

Uz nedaće duž putešestvija do prestonice Srbije, Split na večerašnjem meču neće moći da računa na centra Krešimira Ljubičića, koji je pre dva dana polomio prst.

 

https://meridiansport.rs/kosarka/split-put-cekanje-zvezda/

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Don Dusko said:

Mogli bi ste da se okanete Shabazza. Bivsi igrac, nema potrebe da ga spominjete na ovoj temi.

 


Свако подсјећање на Нејпира је уствари подсјећање да нам кк још увијек води кошаркашка сподоба и незналица. Супер педигре за даље поготово ако је истина да је Шабазова курцобоља везана за неисплаћене зараде…

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, No name said:

Večeras zagrevanje za duplo kolo u EL. 

Što se tiče EL mi ako zelimo bolji plasman jednostavno moramo dobiti bar jednu u gostima u ovom duplom kolu. Ne zna se gde ce biti teže, da li u Atini ili Istanbulu,  ali jednostavno moramo poceti da dobijamo gostovanja.

Sad koliko je to realno,uzimajuci u obzir da recimo nismo u duplom kolu uspeli da dobijemo na Španskoj turneji Valensiju i Baskoniju.

Kod nas se sve radi sa zakašnjenjem. I prosle godine je dosao Vildoza na 1/6...pa onda Kampaco. Sad opet stize pojačanje kad je vrag skoro odneo šalu. Partizan recimo dobije nas dva puta za redom i jasno trazi pojacanje, dok mi i pored poraza i jasne vidljivosti da nam treba pojacanje, cutimo i kao sve je u redu.

 

Sezona uopšte ne ide u dobrom smeru.  Pojedine pobede koje ce se desavati bice dovoljne toliko da se ne potone, i da se da neka nada. 

Svaki put pravimo iste greske , i kasno shvatamo  da smo pogresili. 

 

Naredne nedelje nije dulo kolo u Evroligi, vec samo utakmica u Atini. Posle Nove godine je duplo kolo. 2. Janauara Fenerbahce u gostima, pa 4. Januara Partizan kod kuce. Pa nedelja posle te opet duplo kolo i to obe u gostima, prvo Asvel, a onda Armani.

Edited by Borca
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pacino said:

Pa gdje si ti Dame, nema te, bas sam nesto razmisljao, jbt. bas dugo nema Dame, a ne bih rekao da je banovina u pitanju. Da se nije nesto dogodilo. Sve okej? 

 

Ne mogu da provalim da li se zajebavaš ili ne :lol_2:

 

Bila sam u banovini dvaes dana, ali hvala na interesovanju. :heart: Sve je u redu, sem što mi svi idu na onu stvar.

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...