Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, No name said:

Da zahvalimo Deki Davidovcu sto je ubo poslednju. Bravo i za njega. On uglavnom utrpa neki poenčić uglavnom kad je sve gotovo.i naravno neki skokic. 

 

očigledno treba da se nastavi diskusija sa lajva: treba nešto da zameramo davidovcu, dok glavni skoreri sastava, nedović (1/3, 0/4, 2/2) & giedraitis (0/2, 0/1, 0/0), imaju 4pts odnosno, 0pts za 17mins i 16mins.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Dusko said:

Uglavnom imamo mentalitet malog kluba

Ovo sa Shabazzom razumem nije zadovoljio ali opet ako vec oces da ga se resis dovedes dobru zamenu a ne sad Topica koji jeste populisticki potez.

Hoćeš da kazes da treba podržati Nejpira u svom zahtevu da ne igra veceras?

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

"tako to biva kad se previše sniva" i gleda u ogledalace koje kaže"jeste ti si najbolji košarkaški radnik u Evropi" ličimo na onaj tim sa Miletom Ilićem i Petrom Popovićem ali plaćenik plavšić trudiće se maximalno da ne zakači gazdu ili nekog igrača koji je miškov projekat. Kad god neko u srpskom sportu zasere do guše seti se da forsira "našu decu' 

Edited by Perkos2
  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Dusko said:

Neverovatno opet cete popusiti kako je igrac kriv i za ovo.

Sad cemo napasti svi Shabazza za ovaj potez al zato Nebojsa miran.

 

Sto bi se cimao ako je vec nadjen drugi klub? Ne opravdavam ga ali ako bude 90% postova protiv Shabazza a ne protiv onog sto treba e onda jbg.

Podrazumeva se da Covic treba da ide. 

Sto ne znaci da Sabaz nije ispao jajara.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, robins said:

Hoćeš da kazes da treba podržati Nejpira u svom zahtevu da ne igra veceras?

 

Ne treba ga podrzati ali pre toga smo mu nasli valjda klub ili je on nasao i onda je odlucio da nece da se cima. A to sto hocemo da ga se resimo je ok?

 

Mogli smo ga istrpeti ako nista drugo.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Letos sam bio glavni hejter globalno, protivio se zdusno Teu, Dedi, Kuzu, Lazarevicu, Simonovicu, Jagu....

Takodje, vrlo sam bio zadovoljan Sabazom, Hangom, Rokasom i Tobijem.

Ocito zajebo sam se u pogledu Tobija, Sabaza pa i Rokasom manje-vise.

Ali ono gde sam najvise pogresio, to je Teo. Teo je uz Bolomboja najvise pokazao i drago mi je kad pogresim Zvezdi u korist.

Trener mora bolje da radi, ovo realno kazem, mislim da je period adaptacije prosao davno.

Da ne bi biki puki ucesnik u nastavku, iako ce tesko dobar igrac doci u autsajdera, treba teziti sto smislenijoj dopuni rostera. 

Ako znamo da su Nejpir, Tobi, Simonovic, Kuzmic, Lazarevic i Deda do sada najmanje pruzili, red je i pozdraviti se sa njima.

Jago minimalno, ja bih ga razmenio Topicem, prosto ne vidim u njemu nikakav kvalitet.

Dosta vise sa zavaravanjem, znamo ko moze, a sad 4, 2 i 1 pod hitno. A posle trening i podrska, gore ne moze od ovog.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

očigledno treba da se nastavi diskusija sa lajva: treba nešto da zameramo davidovcu, dok glavni skoreri sastava, nedović (1/3, 0/4, 2/2) & giedraitis (0/2, 0/1, 0/0), imaju 4pts odnosno, 0pts za 17mins i 16mins.

Može nije problem, Davidovac je klasičan primer parazita koji ne radi ništa na terenu. Dobio je trogodošnji ugovor da trčkara po terenu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vi ovo jos gledate 😳.

Pise mi kolega, partizanovac, pre jedno sat vremena, da vecu rupetinu od Tobija nije video i da me sazaljeva, kaze "konjske zivce treba da imas da gledas onu beskorisnu masu na terenu, sve su preko njega dali"

Rekoh, druze, dzaba pises, ja sam to prestao da pratim pre jedno 3-4 kola, meni je moje vreme suvise dragoceno. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Ne treba ga podrzati ali pre toga smo mu nasli valjda klub ili je on nasao i onda je odlucio da nece da se cima. A to sto hocemo da ga se resimo je ok?

 

Mogli smo ga istrpeti ako nista drugo.

 

 

Sve ok, samo neka se odrekne potpuno dela zarade, računajući od danas.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Markoss said:

Sreca pa je najodvratniji kosarkas KKCZ u 21. veku posle Filipa Covica - Sabaz Napier, bivsi. 

 

Kaze Sfero da mu je trazio da ne igra veceras. 😄

Nemoj mi Radulju i Keselja 🙂

a i 21. vek je duuuug, verujem da si sanjao Masulovica (kosevi) i Drcu ili Kovaca ili Balabana (kosarkaski) duuuugo...

Link to comment
Share on other sites

Uprava napolje! 

 

Kakav fijasko, mozemo sad vec reci i od sezone. Na sta sve ovo lici oko kluba kao cirkus, selekciha trenera, igraca, tim, igra... I to je pocelo, ne ove sezone, nego pocetkom prosle.

Ovo je samo kuluminacija nestrucnosti, nedostatka znanja, vizije i sns pristupa vodjenju kluba.

Jedna velika NEZADOVOLJSTINA.

 

J.  mi se za Napiera.

UPRAVA NAPOLJE!

 

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...