Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

39 minutes ago, Darko said:

Sarkazam, niko nije provalio :classic_biggrin:

 

Rekoh pre početka sezone da je u najmanju ruku trebao da bude drugi plej, ali Zvezda mu nije dala tu šansu. Hteli su da bude treći plej, što naravno Milenko i on nisu prihvatili pa je pozamljen Megi. 

 

Pazi ovo, imaš najvećeg talenta srpske košarke u jedno desetak godina, okorelog Zvezdaša čiji je otac bio kapiten i legenda tima i uspešan reprezentativac. I ti se odlučiš da mu daš ponudu da bude treći plej, što on i otac pametno odbacuju. 

 

Serem ti se na takav klub.

Nije nije mogao da zna u kom ce pravcu da se razvija ove sezone i kakav ce napredak da napravi. Sve preko treceg pleja je bilo suludo da mu se ponudi, posebno za klub koji igra EL i s “sampionskim aspiracijama” (akhm). Nista tu nije pogresno napravljeno, naprotiv. Sutra da se pojavi identican talenat, opet bi i svaka uprava isto napravila. I to je jedino normalno.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, mille plateaux said:

Nije nije mogao da zna u kom ce pravcu da se razvija ove sezone i kakav ce napredak da napravi. Sve preko treceg pleja je bilo suludo da mu se ponudi, posebno za klub koji igra EL i s “sampionskim aspiracijama” (akhm). Nista tu nije pogresno napravljeno, naprotiv. Sutra da se pojavi identican talenat, opet bi i svaka uprava isto napravila. I to je jedino normalno.

Niko nije mogao da zna ali je moglo da se rizikuje. Taj rizik je bio neznatan posebno ako se uzme Topićev background ali i potencijal.

 

Sada sve što će klub izvući od njega je nešto para i kad zablista u NBA, navijači po internetu će moći da se hvale da navija za Zvezdu i kako prati sve tekme u Americi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, mille plateaux said:

Nije nije mogao da zna u kom ce pravcu da se razvija ove sezone i kakav ce napredak da napravi. Sve preko treceg pleja je bilo suludo da mu se ponudi, posebno za klub koji igra EL i s “sampionskim aspiracijama” (akhm). Nista tu nije pogresno napravljeno, naprotiv. Sutra da se pojavi identican talenat, opet bi i svaka uprava isto napravila. I to je jedino normalno.

@paxxx ti je u međuvremenu odgovorio ali ću se ja nadovezati. Suludo my ass. Pokazao je u OKK-u da može igrati u seniorima i to kao 17-godišnjak. OKK je ređao pobede od kada je došao. 

 

Zato je i Zvezda miki maus klub. Nema muda da se istrpe mladi niti strpljenja da se nešto napravi na duže staze. Izvini, ali to je po meni kukavički pristup.

Edited by Darko
  • Like 6
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MisaF said:

Predsednik nam na jutarnjem programu objasnjava kako su ciljevi Aba,kup i domaca liga a u EL sto bolji plasman.

 

Jedna od većih zabluda je da Čović radije biva prvi u selu nego poslednji u gradu. 

 

Dao bi taj sve što ima da može da napravi iskorak u gradu. Samo njegov palanački modus operandi uskoro neće biti dovoljan ni za selo a kamoli za grad. I postaje svestan toga. Što i nije tako loše jer sve te autokrate, zaljubljene u sebe i svoje uspehe na kraju toliko zastrane (ko je rekao Dule) da ne vide da ruše za sobom i ostavljaju potop. 

 

Daleko bilo da ne bih voleo da uzmemo sve domaće trofeje ali bi izostanak kupa, pa abe pa miki maus lige bilo vađenje cigle po cigle iz temelja udbaškog gmaza. 

  • Like 21
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, MisaF said:

Predsednik nam na jutarnjem programu objasnjava kako su ciljevi Aba,kup i domaca liga a u EL sto bolji plasman.

Ako su vam poznati ovi ciljevi to su oni isti kao kad nam je tim bio 3 puta jeftiniji od ovog.

Na kom kanalu je gostovanje? Volim samopovređivanje pa bih da vratim i pogledam

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Darko said:

Sarkazam, niko nije provalio :classic_biggrin:

 

Rekoh pre početka sezone da je u najmanju ruku trebao da bude drugi plej, ali Zvezda mu nije dala tu šansu. Hteli su da bude treći plej, što naravno Milenko i on nisu prihvatili pa je pozamljen Megi. 

 

Pazi ovo, imaš najvećeg talenta srpske košarke u jedno desetak godina, okorelog Zvezdaša čiji je otac bio kapiten i legenda tima i uspešan reprezentativac. I ti se odlučiš da mu daš ponudu da bude treći plej, što on i otac pametno odbacuju. 

 

Serem ti se na takav klub.

 

Ne vidim da je ovde na temi bilo vidovitih tokom leta koji su predvideli ovako dobru adaptaciju malog na seniosku košarku. Ne pričamo o dečku od 20 godina nego tek napunjenih 18. Pre početka sezone je uloga trećeg pleja sa solidnom minutažom u ABA ligi bila sasvim fer ponuda s obzirom na ambicije kluba, on je izabrao drugačije i pogodio ali, kao što rekoh, mislim da ni Milenko ni Miško, možda ni sam Nikola, nisu očekivali da igra ovako dobro u kontinuitetu. Što i dalje ne znači da bi mogao da bude iole konkurentan evroligaški igrač u ovom momentu. 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, The_Big_S said:

Na kom kanalu je gostovanje? Volim samopovređivanje pa bih da vratim i pogledam

 

- evo da pređemo malo i na sport, da li ste zadovoljni dosadašnjim učinkom Zvezde u Evroligi, da li je moglo bolje?

 

- ja nikada nisam zadovoljan, računajući da imamo i takve simpatizere i navijače. Da li je realno ili nerealno - od nas se uvek očekuje da budemo prvi i ja mislim da je košarkaški klub Crvena zvezda u poslednjih... od tamo 2012. godine do danas naš najuspešniji sportski klub sa 22 trofeja. Vidim da se neki diče što za tri godine osvoje jedan trofej i na nebu su... Ono što me raduje to je ponašanje naših navijača, ponašanje na utakmicama, mi ne vređamo nikoga, ne vređamo ničije porodice, navijamo koliko god možemo za svoj klub, a rezultati polako i postepeno dolaze. Što se tiče našeg budžeta - nije mali, uz veliku zahvalnost državi, jer stvarno ništa ne bi mogli da postignemo... ne toliko, bez pomoći države, ali kada pogledamo neke druge sportove - pa znate, naš budžet je tri fudbalera prosečna. Evo danas dolazi Mančester pa možete zamisliti koliko oni koštaju, iako dolaze sa drugim ili trećim timom... Tako da sam zadovoljan, a drugo već je to 12 sezona, znate, ima i uvek onaj pristup ko može bolje ima otvoren poziv da dođe i da radi i da napravimo svi još bolje...

 

- recite nam onda samo na kraju kakva su očekivanja?

 

- očekivanja su da osvojimo i ABA ligu i domaću ligu i kup i da naravno u Evroligi napravimo što je moguće bolji rezultat. Da, bilo je očekivanje da probamo da dođemo do fajnal fora, ta mogućnost još uvek nije isključena. Znate, mi smo prošle godine u ovo vreme imali 7 pobeda i 6 poraza... pa se nismo plasirali. Znači posle 13 kola, a ukupno imate 34 kola, još 21... Ove godine imamo nešto lošiji rezultat - 4 pobede i 9 poraza, ali videćemo... Da iskoristim ovu priliku da pozovem sve naše navijače da u što većem broju dođu sutra na utakmicu sa Albom, jer to nam je važna utakmica, vrlo brzo ćemo igrati posle isto tako u Beogradu važnu utakmicu sa Realom iz Madrida, igramo onda sa Makabijem... Ali mi imamo još jedan dodatni problem kada je sport u pitanju - Crvena zvezda još uvek nažalost nije ušla, mislim na ostale selekcije, u male sale dvorane Arena. Tu imamo probleme, ne možemo da ostvarimo dobre treninge za sve mlađe selekcije, za ženske selekcije... Nadam se da će se taj problem rešiti jer ta hala je očigledno uzurpirana, iako je to gradska hala. U velikoj dvorani smo se dogovorili, ali ove male sale moramo podeliti. Mi nikoga ne izbacujemo napolje, konkretno mislim na Partizan, nego da podelimo vreme kakav je i bio dogovor, jer to su ipak gradske hale, to nisu hale nijednog privatnika.

 

- naćiće se valjda rešenje, hvala mnogo na svim odgovorima i pojašnjenjima

 

- hvala Vama

 

  • Ha-ha 5
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čvarkov said:

@Guru i nisi morao

 

Nažalost morao sam, jer su već krenuli postovi "Negde sam pročitao da je Čović u jutarnjem programu rekao __________________" (upisati nešto što Čović apsolutno nije ni pomenuo). Tako da ovde komentarišite ono što je zaista izjavio, a ne ono što je neko na nekoj društvenoj mreži napisao da je ovaj izjavio. Sledeći put takvi postovi neće biti samo brisani, nego će biti i kazni. 

 

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Kakav diletant sto pominje fudbal 😂

 

Neko moze i da mu kaze da je FK zaradio od sportskih stvari ove godine, znaci prihodi od uefa, izlazni transferi i ulaznice oko 45m a bice i dosta vise jer se najavljuje prodaja jos nekoliko igraca. Toliko KK nije sam zaradio za zadnjih 10 godina i ne branim ovde Terzu koji je i gori od roboticara vec moram da se osvrnem na ovo vredjanje inteligencije.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...