Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

6 minutes ago, Setite se 2011 said:

Imala je kkcz u svojoj istoriji periode od 21 i 17 godina bez titula ... preživeo sam oba perioda , preživeću i ovih 12 sa samo jednim učešćem u top 8 Evrolige.

Hoću da ti kažem da smo se i te kako pomerili


@Don Dusko

Računi se svode na kraju sezone

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Vidi, razumem ja tebe. Nikome nije bilo prijatno svih tih godina. Ali okolnosti tada i sada su drugačije. Tada si morao ni od čega da napraviš nešto a sada od nečeg praviš ništa. Prva je bila čin borbe, hrabrosti, želje da bude bolje a ova druga je sujeta, nepotizam i uništavanje svega što vredi. Zato ne sme da se ćuti. Pre ću izabrati ovu prvu varijantu i hrabro se boriti sa svima nego se gušiti u mulju koji sujetna osoba godinama stvara. 

Edited by Čočo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

nema smisla porediti napiera od 32 godine & bjelicu od 35, pri čemu nije igrao koliko, makar godinu ipo dana, osim što je pred penzijom.

napier je igrač u prajmu, ja stvarno ne mogu da se setim velikog i dokazanog imena koji igra ovako loše, ovako dugo.

 

bjelica samo ne igra + mator je

 

Slazem se, nisu ista kategorija, ali da se Bjelica raspao - pa jeste. Da li je to zato sto mu se nece, ili ne moze, otkud znam. Ne znamo ni sta je sa Sabazom bas... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, srlepajce said:

Prosle god smo bili na 9:8 na polusezoni

Bilo bi 10:7 da nije bilo kradje protiv Barse

 

Koliko smo daleko od slicnog jbt

Jeste, ali je onda usledila katastrofalna serija gde nismo dobili maltene nijednu do pred sam kraj regularnog dela. Šta znam, daleko smo od tog učinka, ali ne mora da znači da nećemo ući u neku seriju pobeda, mora i nama na nekom gostovanju da se sve otvori i da dobijemo, nadam se samo da to neće biti prekasno.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa i nismo toliko daleko, Dobijamo Efes, u Spaniji po tradiciji dobijamo tako da nista nije strasno ovaj skor...

Kada se pogledaju i ostali timovi, svi smo tu negde...

Jbt Partizan je na pobedu od nas ili mozda i na istom skoru posle ovog kola, ljudi imaju Zeljka vec 3 godine, okosnicu tima zadrzali, toliko ulaganja imaju...

Nije da je idealno ali malo realnosti nije na odmet.

Timu treba podrska, igracima i treneru...

Svakako nista nece promeniti sto ce 3-4 formurasa nesto pokusati, ali legitimno je i to svakako.

  • Like 3
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hroničar985 said:

Jeste, ali je onda usledila katastrofalna serija gde nismo dobili maltene nijednu do pred sam kraj regularnog dela. Šta znam, daleko smo od tog učinka, ali ne mora da znači da nećemo ući u neku seriju pobeda, mora i nama na nekom gostovanju da se sve otvori i da dobijemo, nadam se samo da to neće biti prekasno.

Pa i to ako gledas 8:9 u drugom delu sezone

Sad deluje tako nesto miljama daleko

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Slazem se, nisu ista kategorija, ali da se Bjelica raspao - pa jeste. Da li je to zato sto mu se nece, ili ne moze, otkud znam. Ne znamo ni sta je sa Sabazom bas... 

 

raspao se u pokušaju da se vrati iz te povrede, to smo viđali hiljadu puta, da izvrsnim igračima od 28-30god, treba godinu dana da budu na nekom nivou

ovde je tema lik koji je u prajmu i nije izašao iz neke grdne povrede, ja ne mogu da se setim takvog igrača koji ovako bedno isporučuje praktično 2x meseca

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Čović je napravio novih 30 sranja ove sezone, i ne mogu očima da ga gledam već duže vreme, ali je jasno da sada ne dovodi pojačanja ne jer je sujetan već jer Zvezda ne sme da ih dovodi, bar do tog 17. decembra.

 

Zato, kad se već skandira njemu u hali, ne bi bilo loše spomenuti i “sveznajućeg”, koji, pošto nije spominjan u hali do sad, misli da je nama udobno da se valjamo na dnu tabele sa Albom i Asvelom, dok naše komšije koji ga spominju smiruje duplom doselekcijom. Jedna pesma pred izbore i verujte mi da bi vrlo brzo imali prvi put u istoriji iole konkurentan tim za ovo takmičenje.

 

Samo da vas podsetim da su i mnogi drugi timovi u El napravili losu selekciju na leto, ali sada to ispravljaju u doselekciji a mi nemamo tu priliku.

Edited by Fromthecorner
  • Like 4
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

мада сада стварно не знам како ћемо се извући, иде на руку бар распоред у следеће 4 утакмице.

 

 

što se tiče tog rasporeda utakmica, mi ćemo ga dobiti 😐

  • Like 4
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Setite se 2011 said:

Jel može da se napiše , a da me ne nazovete botom ,da je ova ideja sa protestima protiv Čovića u hali , ordinarna budalaština , koja može samo još veću štetu da napravi .

Ogromna je razlika između razloga za proteste 2011-te i danas...neuporedivo .

Strpljenje i podrška igračima u hali a na kraju sezone možemo na Kališ







Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

 

Не може да се напише са таквим ником јбг:s_d:

Као друго скини Калину са аватара, па тај кога браниш га није продужио иако свако ко и мало зна, зна да квалитетан играч са мудима мора бити приоритет за идућу сезону када се формира ростер.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, srlepajce said:

Prosle god smo bili na 9:8 na polusezoni

 

To podjednako nije vazno, kao ni onih 1-6 sa pocetka. Vazan je iskljucivo kraj, a kraj cemo znati na kraju. Kolko ljudi vole predvidjanja (cak i tvrde koji cemo biti) neverovatan fenomen. 🙂

 

Partizan je bio na 4-9 pa su usli u top8 i to kao 6. na tabeli. Sada pritom 10 ide u narednu fazu a ne 8. Odnosno imas sansu i kao 10. na tabeli da se plasiras u top8. Oni su tad isto kao i kod nas odustali od top8 ja im napisao da itekako imaju sanse, jedan covek me podrzao, ostali nipodavstavali tamo kao i obicno. Isto pisem i sad kod nas, s tim da cvrsto verujem da cemo imati bolji skor od 4-9 u prvih 13 kola i jos cvrsce da cemo imati sanse da se borimo za prvih 10 i u Februaru mesecu. Ne samo matematicke tipa bezi nam 10. 5 pobeda a do kraja ima jos 8 kola, sto je realno stici samo na papiru, vec i stvarne sanse kakve smo imali i prosle i pretprosle sezone. Neverovatno da opet ide Bajern u Minhenu u tom periodu nakon pauze (1. Mart) pre toga Zalgiris pre pauze, eto prilike za 2 osvete u periodu kad se bude lomilo.

 

Nije vazno koji si na tabeli 28. Novembra, niti na polusezoni, vec tamo krajem Februara/pocetkom Marta kad se bude lomilo kao sto je bilo i prethodne 2 sezone, a s obzirom na konkurentnost El ove sezone imam osecaj da ce se lomiti do zadnjeg kola ko ce koja pozicija biti. Sada se ne lomi jos uvek ali moracemo da nadoknadimo ove pobede sto pre svakako ako mislimo nesto da uradimo.

 

Baskonija je imala 11-5 na polusezoni, bili su 1. na tabeli, na kraju su zavrsili 9.

 

Pisati da nemamo sanse je ozbiljno zaglupljivanje, neki to pisu danima bukvalno svaki dan unazad. Ono bas ih radi jako da napisu to iznova iako to ne moze da se zna unapred. Vratite temu od prosle sezone na 1-6, sta se sve pisalo i predvidjalo, pa za svega mesec i nesto mi itekako bili nazad u igri. Do kraja regular sezone ima jos 5 meseci, o cemu mi pricamo...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Fromthecorner said:

Čović je napravio novih 30 sranja ove sezone, i ne mogu očima da ga gledam već duže vreme, ali je jasno da sada ne dovodi pojačanja ne jer je sujetan već jer Zvezda ne sme da ih dovodi, bar do tog 17. decembra.

 

Zato, kad se već skandira njemu u hali, ne bi bilo loše spomenuti i “sveznajućeg”, koji, pošto nije spominjan u hali do sad, misli da je nama udobno da se valjamo na dnu tabele sa Albom i Asvelom, dok naše komšije koji ga spominju smiruje duplom doselekcijom. Jedna pesma pred izbore i verujte mi da bi vrlo brzo imali prvi put u istoriji iole konkurentan tim za ovo takmičenje.

 

Samo da vas podsetim da su i mnogi drugi timovi u El napravili losu selekciju na leto, ali sada to ispravljaju u doselekciji a mi nemamo tu priliku.

 

А је ли га неко ћер'о да потписује буљук играча за један дан?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

 

što se tiče tog rasporeda utakmica, mi ćemo ga dobiti 😐

 

Samoizabrao sam te za novog predsednika kkcz vernih sanjara (ja sam pocasni potpredsednik) iako si do sad imao funkciju odnosa sa javnoscu, Miki sad ide na poziciju nize u vidu potpresednika jer je nesto poceo da sumnja... Nadam se da se vratiti na pravi put, malo je potpao pod uticaj mase. Mi sanjari uvek verujemo u pobede bez obzira na sve okolnosti.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Samoizabrao sam te za novog predsednika kkcz vernih sanjara (ja sam pocasni potpredsednik) iako si do sad imao funkciju odnosa sa javnoscu, Miki sad ide na poziciju nize u vidu potpresednika jer je nesto poceo da sumnja... Nadam se da se vratiti na pravi put, malo je potpao pod uticaj mase. Mi sanjari uvek verujemo u pobede bez obzira na sve okolnosti.

 

 

 

ja sam svejedno bio precednik a ti si smenjen :lol_2:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Samoizabrao sam te za novog predsednika kkcz vernih sanjara (ja sam pocasni potpredsednik) iako si do sad imao funkciju odnosa sa javnoscu, Miki sad ide na poziciju nize u vidu potpresednika jer je nesto poceo da sumnja... Nadam se da se vratiti na pravi put, malo je potpao pod uticaj mase. Mi sanjari uvek verujemo u pobede bez obzira na sve okolnosti.

 

 

:classic_biggrin:

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Fromthecorner said:

Čović je napravio novih 30 sranja ove sezone, i ne mogu očima da ga gledam već duže vreme, ali je jasno da sada ne dovodi pojačanja ne jer je sujetan već jer Zvezda ne sme da ih dovodi, bar do tog 17. decembra.

 

Zato, kad se već skandira njemu u hali, ne bi bilo loše spomenuti i “sveznajućeg”, koji, pošto nije spominjan u hali do sad, misli da je nama udobno da se valjamo na dnu tabele sa Albom i Asvelom, dok naše komšije koji ga spominju smiruje duplom doselekcijom. Jedna pesma pred izbore i verujte mi da bi vrlo brzo imali prvi put u istoriji iole konkurentan tim za ovo takmičenje.

 

Samo da vas podsetim da su i mnogi drugi timovi u El napravili losu selekciju na leto, ali sada to ispravljaju u doselekciji a mi nemamo tu priliku.

 

 

Ima jedna mala razlika između ekipa koje su napravile doselekciju i nas. 

Ekipe koje sada prave doselekciju su u julu to planirale, a naš sveznajući "gazda" je bio toliko samouveren u svoj izbor da je sav budzet spucao još u julu....tako da sada ima praznu kesu i nadu da će nekom da utopi Nejpira,Simonovica,Tobija....kako bi imao novca za doselekciju. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...