Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, Nenadd said:

Pa bas zato sto ne znamo nema potrebe da se prica o tome kako ima slaba kolena, ili neku hronicnu povredu.

Igramo veceras, u solidnom smo ritmu, puna hala, nema potrebe da se mraci.

 

 Zar nije dovoljno mračno to što ne znamo ni šta fali igračima, ni kada se vraćaju posle povreda, ni gde je Bjelica, ni zašto nema pojačanja, kad smo već osakaćeni i loše selektirani? 

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, pilif88 said:

Da li mislis stvarno da je telesport ozbiljan izvor informacija ako znamo kako je obojen.

JEs pored Jogi Medveda i Shaqa oni birali Jogija jer im je bolji fit a oni najgora odbrana.

Ovim dovodjenjem Ferela ako je istina zajebali su i nas kada je logika kod dovodjenja igrača u pitanju.Šteta ovo oko Hange,zdrav nam je baš potreban,tako reći od početka igra sa problemom..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TB Told said:

To treba da nauči onaj koji vrši selekciju i koji svake godine pravi sastav u kojem ti naši igrači dobiju ulogu koju mogu da imaju samo u njegovoj imaginaciji.

Evo sad ćemo da se čudimo što je Hanga povređen i što imamo manjak upotrebljivih igrača na spoljnim pozicijama, kao da to nismo znali još u julu kad je i taj što selektira tim najavljivao pojačanje na poziciji 2.

Koji je glavni grad Rumunije?

Glavni grad Bugarske je Sofija 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milos 3.14 said:

Koji je glavni grad Rumunije?

Glavni grad Bugarske je Sofija 

Ako ti smeta pisanje očiglednih stvari, onda  počni od svoje poruke u kojoj smatraš da navijači treba na nauče da domaći igrači mogu da imaju samo onu ulogu koju kvalitetom zaslužuju. Velikoj većini navijača je to odavno jasno.

Link to comment
Share on other sites

Ti očigledno nisi razumeo napisano.

 

Ja znam da većina ljudi razume da domaći igrači™ mogu da imaju samo onu ulogu koju zaslužuju. Ono što većina navijača ne razume je da nije Dobrić/Luka kriv što ima takvu ulogu, pa sasipa uvrede na račun igrača.

Ja sam se ponadao da poučeni Dobrićevim primerom možemo da taj bes kanališemo i usmerimo gde treba, a da momke koji pošteno, često i preko svojih mogućnosti rade povereni posao cenimo i poštujemo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Negdje sam vidio da smo favoriti veceras, iskreno to mi se ne svidja nikako. Prosle godine su dosli u Pionir posle nasih vezanih 6 pobjeda i bio je stav vecine da mi to dobijamo lako. Na kraju su nas skoro pa rutinirali, u smislu da su vodili gotovo citavu utakmicu. Sjecam se da smo pokusavali da stignemo tu razliku koju su napravili i da smo bili blizu, medjutim nismo uspjeli. Na kraju, nama navijacima taj poraz nije toliko pao tesko jer smo znali da serija u jednom trenutku mora da se prekine. 
Takodje u gostima kada smo bili su nas lagano dobili, duplo kolo posle Virtusa iz Bolonje, a te utakmice u Bolonji prosle i ove sezone su bile preslikane. 
Doduse, sada imamo drugog trenera i igramo u Areni, plus su rosteri drugaciij. Iskreno se nadam da nece biti nista slicno kao prosle godine i da cemo uci u mec maksimalno skoncentrisano i da cemo uvesti tehnologiju gdje aut linija svijetli kada neko nagazi na nju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Issey said:

Gubimo od Milana, ne leže nam, ali onda ređamo još 4 poraza... :smiley2:

 

Ovo je komsijski fazon, oni uvek pridvidjaju sebi poraze. Ne moramo da ih kopiramo... A i nas fazon optimizma je bolji, lepsi, vedriji i nadahnutiji.

 

3 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Od vcrs krece serija 5-0 u EL. Prvi pada Milano a onda nek se spremi Efes.

 

Na primer ovako se postaje predsednik vernih sanjara kkcz.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tomic o Sferopulosu:

 

„Pričali smo kada je potpisao za Zvezdu. Razgovarali smo u vezi Beograda i života, a rekao sam mu sve najlepše i najpozitivnije o klubu. Osim toga što smo sarađivali četiri godine u Olimpijakosu, Janis je moj veliki prijatelj, ali ćemo biti na različitim stranama i svako će se boriti za pobedu svog tima. Posle utakmice možemo na kafu“.

 

Nastavio je da sipa komplimente na račun novog stratega Crvene zvezde Meridianbet.

 

„Džentlmen, gospodin sa manirima. Pogledajte kako se ponaša pored klupe, nikada ne možete da vidite da radi nešto što je vansportski. Kontroliše emocije i uvek zna kada i kako da popriča sa igračima. Što se tiče košarkaškog znanja, mislim da nije potrebno govoriti o njegovim kvalitetima. Cela Evropa zna kakav je trener Janis Sferopulos“.   

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Utakmice protiv Armanija su suštinski utakmice bekova protiv visokih. Čvrsto oni igraju u odbrani, dosta loptu guraju pod koš, ali im i svi ti visoki odlično šutiraju trojke i odlično čitaju udvajanja, a gotovo stalno si u mismeču.

Sa druge strane ta igra i postavka ostavlja prostor za šuteve jer pošto su tako visoki ne stižu sve.

Mora da se pogađa , da se puni reket u odbrani. Biće teško , trebaće živaca

Edited by Milos 3.14
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Često se ovde potencira kako smo na loš način iskoristili dosta dobar budžet.

Godinama unazad dobar budžet ne znači automatski i visok plasman na tabeli, a to se najbolje moglo videti na primeru Armanija, Panatinaikosa pa i Makabija u prethodnih nekoliko sezona.

Moja jedina zamerka je što trenutno u timu imamo pet centara (Tobi, Bolomboj, Mitrović, Simonović, Kuzmić) i jednog krilnog centra (Davidovac). Ne bih voleo da se od Simonovića i Mitrovića prave četvorke kada oni to nisu. Videćemo na šta će sve ovo da ispadne, ali kapiram da ako doselekcije bude, primarni cilj mora biti dovođenje četvorke.

Usput, one godine kada smo igrali u jednom trenutku verovatno i najlepšu košarku u Evropi, mislim da su nama minutažu na četvorci delili Simonović i Bjelica, ali neka me neko koriguje ako grešim, pošto mi se čini da je Bjelica više igrao na petici.

Idemo po pobedu večeras i nadam se gromoglasnom aplauzu za Milana Tomića koji je sa Čovićem i Davidovcem na pleju pokorio Jadran. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brat od Korneta said:

Tomic o Sferopulosu:

 

„Pričali smo kada je potpisao za Zvezdu. Razgovarali smo u vezi Beograda i života, a rekao sam mu sve najlepše i najpozitivnije o klubu. Osim toga što smo sarađivali četiri godine u Olimpijakosu, Janis je moj veliki prijatelj, ali ćemo biti na različitim stranama i svako će se boriti za pobedu svog tima. Posle utakmice možemo na kafu“.

 

Nastavio je da sipa komplimente na račun novog stratega Crvene zvezde Meridianbet.

 

„Džentlmen, gospodin sa manirima. Pogledajte kako se ponaša pored klupe, nikada ne možete da vidite da radi nešto što je vansportski. Kontroliše emocije i uvek zna kada i kako da popriča sa igračima. Što se tiče košarkaškog znanja, mislim da nije potrebno govoriti o njegovim kvalitetima. Cela Evropa zna kakav je trener Janis Sferopulos“.   

Нека дође у ЦЗ да опет у тандему раде.... Као у Олију.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...