Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Znači prvi plej nam se userava u život na parketu a van parketa želi da ode, prvi centar ne daje puno u napadu ali zato uzima previše u odbrani, prva četvorka ne postoji, jedina 2 igrača za difens u spoljnoj liniji su povrijeđena u kontinuitetu. 

 

Osim toga, nema problema i sve je pod kontrolom. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

Znači prvi plej nam se userava u život na parketu a van parketa želi da ode, prvi centar ne daje puno u napadu ali zato uzima previše u odbrani, prva četvorka ne postoji, jedina 2 igrača za difens u spoljnoj liniji su povrijeđena u kontinuitetu. 

 

Osim toga, nema problema i sve je pod kontrolom. 

 

artworks-SvzDuFfyt3AJ9fO1-iQrV9Q-t500x50

Link to comment
Share on other sites

Treba da mu se da otkaz ili na tribine, ma koliko kostalo. Kako ga nije samo sramota saigraca koji se toliko cimaju i bore a on ? Placenik klasični. 

Nervira navijače, a vrlo verovatno i saigrače. Teodosic gine covek, Luka se bori iznad limita...a pazi njega...

Bolje igramo kada on nije na terenu. Unosi pometnju konstantno. 

Za koje pare igra i sta je doprineo? Zasta smo ga platili? Da igra protiv borca, splita? Gde je povukao ekipu u kom meču EL.... pogledaj skor naš...Ide fener ide Olimpijakos.... ovo samo moze biti gore, a on jednostavno unosi pometnju jer ljudi ocekuju da najvise doprinese a on najgori.

Zajedno sa "playstation " ga spakovati i otarasiti se.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, srlepajce said:

Inace klub na tw krenuo da blokira ljude koji postavljaju skakljiva pitanja

Da li ti stvarno djeluje ZZ kao neko zrtveno jagnje? Ovo je skandalozno sta on igra. Kako nema gram obraza da se iscima kad vidi saigrace koji se bore koliko mogu a on lelemudise. To zrtveno jagnje nije vec jedan placenik. 

 

Nadam se samo da mu klub nece okoguciti lak izlaz ako je sve ono tacno vec da ce ga dobrano postaviti za primjer!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sector said:

Znači prvi plej nam se userava u život na parketu a van parketa želi da ode, prvi centar ne daje puno u napadu ali zato uzima previše u odbrani, prva četvorka ne postoji, jedina 2 igrača za difens u spoljnoj liniji su povrijeđena u kontinuitetu. 

 

Osim toga, nema problema i sve je pod kontrolom. 

Istina, a pored svega toga mi gubimo na jednu loptu u Barseloni i vise smo nego konkurentni bili u svim tekmama. Ekipa ima ozbiljan kvalitet, uz malu nadogradnju, skracenje rostera i homogenizaciju unutar ekipe, bili bi pakleni. Zbog scega ovoga mi je bas zao ako se to ne desi i prospemo potencijal koji imamo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čvarkov said:

Druga strana medalje kako zameniti igrača koji je trebalo da bude glavni baja. Svakako Nebojši to nije problem jer ekipa nije sastavljena prema tom načelu, a i uvek može da okrivi Shabazza za propast.

S obzirom na doprinos, lako. Ovo moze i Yago da igra bez problema sto igra ovaj.

Inace jeste zalosno sto uopste i pratimo to ali sinoc se makar kad je izlazio pozdravljao sa saigracima.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Da li ti stvarno djeluje ZZ kao neko zrtveno jagnje? Ovo je skandalozno sta on igra. Kako nema gram obraza da se iscima kad vidi saigrace koji se bore koliko mogu a on lelemudise. To zrtveno jagnje nije vec jedan placenik. 

 

Nadam se samo da mu klub nece okoguciti lak izlaz ako je sve ono tacno vec da ce ga dobrano postaviti za primjer!

Neka klub izadje i kaze sta je problem sa Sabazom

Nesto postoji sigurno

Oni su ga zeleli, niko drugi

Odbranu nikad nije ni igrao

 

Mesec dana prodje od  "za par dana ce klub izjasniti sta je sa Bjelicom"

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bukvalno skako od srece po kuci kad smo potpisali Nejpira, jer sam gledao kako igra u Olimpiji, bukvalno svaki put da su zastekali ih je on izvlacio, ili dalekometnom trojkom ili ulazom i lucidnom asistencijom. Gledajuci njegove igre u CZ od pocetka sezone, nije mi bas jasno sto je dolazio, jer kad vratim film, od samog pocetka je delovalo da se ne oseca dobro kod nas. Uopste me ne bi zacudilo da je ovo Mesinino dzukelisanje ipak tacno, a onda mi tek imamo problem, jer sta raditi sa igracem koji kosta boga oca, projektovan je za vodju ekipe a ne zeli da igra?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko je samo potreban reset u klubu, neki novi ljudi, neka nova energija.

 

Kosmar sezona na pocetku, a u sustini smo u svim utakmicama bili blizu.

 

Ovo zaista moze da krene ludacki nizbrdo, prosto neverovatno da nije mogla nijedna drda da udje u kos kada se lomilo u svim ovim tekmama.

 

Daj da uzmemo ovaj Zadar sutra, stvarno deluje da moze da naidje potpuni potop.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, srlepajce said:

Neka klub izadje i kaze sta je problem sa Sabazom

Nesto postoji sigurno

Oni su ga zeleli, niko drugi

Odbranu nikad nije ni igrao

 

Mesec dana prodje od  "za par dana ce klub izjasniti sta je sa Bjelicom"

Ovo je prica o ZZ a ne o Bjelici ili drugim sranjima. 

Sta je tacno trebao klub da kaze za ZZ? Covjek igra ( sad kako igra je druga stvar ) ali igra. E sada posle ove izjave Messine, klub se mora oglasiti i osuditi ovu izjavu Messine uz kao sto sam rekao ispitivanje cinjenica o tacnosti navoda i shodno tome da se disciplinski reaguje prema ZZ. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kako Shabazz igra ne sumnjam ni malo u vjerodostojnost Mesinine izjave.

Shabazz-ov voljni momenat ne postoji,ovo sto igra ne moze se nazvati lošom formom vec je pravi primer k…bolje na terenu.

Kakva je atmosfera u ekipi mogu da zamislim…

Ako imamo neki menadžment treba naci neki dogovor sa shabazz-ovim menadžerom i izlaz za obe strane.

Ovako vise nema smisla nikakvog,da svi strepimo kad ti udje najplaćenijih i igrač od kog smo svi najvise očekivali,koliko razlike ce biti na konto protivnika kao neki junior da ulazi…

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Da li ti stvarno djeluje ZZ kao neko zrtveno jagnje? Ovo je skandalozno sta on igra. Kako nema gram obraza da se iscima kad vidi saigrace koji se bore koliko mogu a on lelemudise. To zrtveno jagnje nije vec jedan placenik. 

 

Nadam se samo da mu klub nece okoguciti lak izlaz ako je sve ono tacno vec da ce ga dobrano postaviti za primjer!

Eh neko je tog igraca skautirao, procenio njegov karakter, kako ce se uklopiti u ekipu. I viola samo Shabazz kriv.

 

Ovim ne izizumam njegovu krivicu. Samo napominjem da nije jedini on kriv oko ove situacije. Jbg.

Edited by Don Dusko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Eh neko je tog igraca skautirao, procenio njegov karakter, kako ce se uklopiti u ekipu. I viola samo Shabazz kriv.

Daj ne zajebavaj. Ovo niko nije mogao ocekivati jer primjera ovakvog ponasanja nije bilo. On nikada nije bio paljevina ala Quincy ali ni ovakav lelemud kao sto je kod nas.

Data mu je ozb plata, uloga no1. Sta jos je mogao klub/treneri da urade? Daju mu podrsku i prethodni sadasnji trener, saigraci ga pokUsavaju ukljuciti. STA VISE?

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Daj ne zajebavaj. Ovo niko nije mogao ocekivati jer primjera ovakvog ponasanja nije bilo. On nikada nije bio paljevina ala Quincy ali ni ovakav lelemud kao sto je kod nas.

Data mu je ozb plata, uloga no1. Sta jos je mogao klub/treneri da urade? Daju mu podrsku i prethodni sadasnji trener, saigraci ga pokUsavaju ukljuciti. STA VISE?

Plus milion

 

Prvi sam koji ce da opljune klub i kad treba i kad ne treba ali za ovo stvarno nisu krivi. Kad ti se ukaze prilika da dovedes igraca klase Shabazza ona se ne propusta.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Za razliku od npr. Campazza, meni Shabazz deluje kao lik koji ce mnogo radije da igra u nekom Milanu, u opustenijoj atmosferi, ako se pobedi super, ako ne sta je tu je. Ovo sto sada igra nema veze sa njim, cini se da ima i manjka volje, ali i samopouzdanja. Medjutim njegov odnos je sramotan i mogao bi bar malo da nas ispostuje dok ne ode, posto cisto sumnjam da ce ovde zavrsiti sezonu. 

Protiv fizcki mocne ekipe kao sto je Barselona Yago nema sta da trazi na terenu. Izgledao je kao osnovac. Kakav doprinos imamo sa pozicije jedan (minus Teo), bude ti zao sto Topic nije tu.

Tobey je ozbiljna rupetina. On u svakom pokusaju da zaustavi nekog u reketu pravi faul rukama, tolika nemoc da ne moze bar ni da podigne ruke i pokusa da zasmeta malo. Daleko je on napadacki od neke sile da bi to nadoknadio na drugoj strani, stavise cist je minus na terenu.

Juce je bila dobra utakmica. Spacing nam jeste losiji sa Lukom i Bolomboyom, ali napad je funkcionisao sasvim dobro, dok je skok bio fenomenelan i bilo je za promenu lepo videti da mi nekog urnisemo na skoku, i to Barselonu.

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

I da, da pitam kosarkaski pismenog druga Miraža, ako se ispostavi da je ovo sto prica Mesina tacno, jel mu je jos uvek smesno sto neki kosarkaski nepismeni zele da vide ledja Nejpiru. Ili treba jos neku loptu protivniku direktno u ruke da da (virtus, barselona) ili pusti protivnickog pleja da neometan sutira trojku (partizan) u trenucima kad je jedan posed razlike?

Link to comment
Share on other sites

Smesno je sto ga vredjas jer si frustriran a ovo je samo sport, napisao si da mozemo da zabranimo coveku da trenira u nasim salama i da kao na igrici mozemo da vracamo Topica kad mi hocemo iako slep vidi i zna sta Misko planira sa njim i da je mnogo realnije da on nikad vise ne zaigra za nas.

Sabazu mozes da smanjis minutazu, to je ok, mozes da mu kazes da mora bolje. Sasvim je ok da das konstruktivnu kritiku, nije ok da vredjas nekog ko igra za ovaj klub, to vazi za svakog igraca i posto moderacija ovde cenzurise sve zivo, valjda ce se pozabaviti i tim. Dakle, mozes da ga limitiras minutima, ne mozes da mu "zabranis da trenira u nasim salama" jer je clan Zvezde, nismo mu ti i ja dali ugovor nego klub.

Nemamo nas dvojica sto i sta da pricamo o kosarci, sve najbolje.

Edited by Mirage93
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...