Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Don Dusko said:

Znaci bez Hange...

Bez Nedovica...

Bez Lazica....

 

Gde su nam bekovi?

 

Bitno je da imamo 50 centara u rosteru.

Ceniš da bi bilo bolje da smo bez Mitrovića, Bolomboja i Tobija ... baš je nesrećna okolnost, bilo koja pozicija da je u pitanju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, MarkoKep said:

Ne zanima ih ništa približno kao FK pa opet daju sebi za pravo da zabranjuju dovođenje bivših igrača Partizana u KK i da bojkotuju klub zbog Omića. Na vaterpolo utakmici se pojave jednom godišnje i to iskoriste da oteraju trenera zato što je Hrvat.

Па терај и ти кога мислиш да треба, ко ти брани? Кад су се у арену доносили транспаренти "тата купи ми клуб" и кад је Човић организовао конференцију да прети форумашима, не сећам се да је неко правио проблем. Тако да ако вам нешто смета изволите искажите свој став, хвала Богу имате где и кад. Или је лакше увек чекати неког другог?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Nije baš da smo znali. Nama je trebao još jedan bek koji igra odbranu pored Nedovića, Lazića i Hange. Osim Nedovića koji je sklon povredama, ko je očekivao da će Lazić da polomi rebro a Hanga da bude teže povređen. Hanga je bio fizički najspremniji od svih igrača. Prošao kompletne pripreme. I eto povredio se jer je imao direktan udarac koleno u koleno sa Kaminskim. To su stvari koje se dešavaju ali ne treba preterivati. Mi i da pored njih imamo i tog jednog beka kojeg smo čekali u ovoj situaciji bi nam opet falio bek. Jebeno samo nemamo sreće. 

 

Brate, nit se uvek kida gde je najtanja. Kad nemaš duboku rotaciju za sezonu sa ovoliko utakmica, onda ti igrači imaju veću minutažu samim tim su podložniji povredama. Jedino što stvarno niko nije očekivao da se ovo desi nakon samo mesec dana, ali znalo se da će da se desi u nekom momentu.

 

Mi smo na pozicijama 1-2-3 imali rotaciju dovoljnu samo pod uslovom da se bukvalno ni jedan jedini igrač ne povredi. Čim jedan ispadne ulazi se u seci uši krpi dupe.

 

Znali smo.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

 

Brate, nit se uvek kida gde je najtanja. Kad nemaš duboku rotaciju za sezonu sa ovoliko utakmica, onda ti igrači imaju veću minutažu samim tim su podložniji povredama. Jedino što stvarno niko nije očekivao da se ovo desi nakon samo mesec dana, ali znalo se da će da se desi u nekom momentu.

 

Mi smo na pozicijama 1-2-3 imali rotaciju dovoljnu samo pod uslovom da se bukvalno ni jedan jedini igrač ne povredi. Čim jedan ispadne ulazi se u seci uši krpi dupe.

 

Znali smo.

Ja se slažem da je trebalo više igrača na spoljnim nego na unutrašnjim pozicijama ali da se povrede sva tri beka u mesec dana to još nigde nisam video. Desi se iz razloga koji spominješ jedan da se povredi, pa i dva. Ali sva tri, jok. Tako da i da imamo 5 beka a ne tri opet bi nam u ovakvoj situaciji falio jedan. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 1989 said:

Па терај и ти кога мислиш да треба, ко ти брани? Кад су се у арену доносили транспаренти "тата купи ми клуб" и кад је Човић организовао конференцију да прети форумашима, не сећам се да је неко правио проблем. Тако да ако вам нешто смета изволите искажите свој став, хвала Богу имате где и кад. Или је лакше увек чекати неког другог?

 

Dodjes na utakmicu, izrazis svoj stav nezadovoljstva, I onda te , sa sve klincem od 5 6 7 godina prebije masa od 20 nadroguranih I mozga bez "Delija". Milion puta vidjeno.

 

Kako god, max podrska treneru I igracima sutra na terenu.

 Na sta ce liciti mec bez 3 beka u rotaciji, ne smem ni da zamislim.

 

Ustvari, videli smo to vec u ponedeljak. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kankkunen said:

Ceniš da bi bilo bolje da smo bez Mitrovića, Bolomboja i Tobija ... baš je nesrećna okolnost, bilo koja pozicija da je u pitanju.

Poenta mi je bila da imamo neizbalansiran roster. Svakako ne bih voleo da se bilo ko povredi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Fat Zadd said:

 

Dodjes na utakmicu, izrazis svoj stav nezadovoljstva, I onda te , sa sve klincem od 5 6 7 godina prebije masa od 20 nadroguranih I mozga bez "Delija". Milion puta vidjeno.

 

Против Олимпијакоса добар део трибине преко пута копа је исказао свој став па нико дрогиран ишао да бије неког. А могла је у секунди да се испразни не трибина него цела хала. На аба лиги нема Делија па вас опет не видим незадовољне да исказујете ставове.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jeste li se ikad zapitali zasto nam se igraci povredjuju svake godine a drugima ne? Taj Hanga je odlican igrac, ne shvatite pogresno, ali je covek prosle sezone propustio 14 utakmica u EL, pretprosle 8, to znaci da bar 2-3 meseca godisnje on nije sa timom. Poslednju celu sezonu gde je bio zdrav je imao pre 3 sezone. 

 

Nedovica, sa prebrutalnom istorijom povreda smo doveli da bude nosilac igre, a onda jos veca ludost ne dovesti mu nikakvu zamenu.

 

Nejpir isti slucaj, vec 6 godina ne moze da sastavi celu sezonu da je zdrav, da jeste, ne bi sigurno u Evropi bio. Teodosic slicno, pola utakmica je propustao u Virtusu poslednjih sezona, o Bjelici da ne govorim. 

 

Jednostavno je lose selektiran tim, dovodimo invalide i posle se cudimo kako bas Zvezdu nece sreca nikad da pogleda. I prosla godina je slicna bila, Hasan Martin sakat pa smo se cudili kako se povredio, pa Nedovic itd itd. 

 

Nama trebaju nosioci koji nemaju istoriju povreda, kao na primer Partizan, ja njih ocima ne mogu da gledam, ali rade pravu stvar. Panter se poslednji put povredio u skolskom dvoristu u Bruklinu, Naneli i Ledej isto. A ne da budu nosioci OUT nonstop i da trener fakticki ni ne moze da ih uigra koliko su van terena. Sve dok se Covic i Dozet budu pitali ko ce da dodje, tesko nama, jos su poslali ljude da pisu po internetu kako i Giedraitis moze da igra dvojku ili da se kosarka vise ne igra po pozicijama, sto je tezak absurd. Pa mislim moze i tako al onda da se navikavamo da primamo po 100 poena po utakmici i da predjemo u EK i da se ne sekiramo sto se nasi novci bacaju ovako lako. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Don Dusko said:

Gde su nam bekovi?

 

Bitno je da imamo 50 centara u rosteru.

 

inače, za besomučna ponavljanja jednog-te-istog za neke druge teme šaljete upozorenja & prepisujete kratke bančiće 🙃

ne znam koliko je bilo predvidljivo da se istovremeno povrede tri igrača koja provode vreme na sg i sf

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Povrede su sastavni deo sporta i rizik koji uvek postoji. Najbolje da sve ekipe imaju po 20 igrača jer "šta ako se neko povredi". Mnoge moćne ekipe su zbog povreda ostajale bez trofeja i dobrih plasmana, sve je to sastavni deo profesionalnog sporta i niko nije imun na to. Nadam se da je vest o Hanginoj povredi patka a ako nije - jebiga, guramo dalje sa onim što imamo i to je to. Kao što rekoh pre nekoliko strana, imamo potrebu za jednom četvorkom i to je to, iz ove situacije možemo da se izvučemo samo internim rastom a ne dovođenjem 5 novih igrača jer to ne radi niko nikad. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

inače, za besomučna ponavljanja jednog-te-istog za neke druge teme šaljete upozorenja & prepisujete kratke bančiće 🙃

ne znam koliko je bilo predvidljivo da se istovremeno povrede tri igrača koja provode vreme na sg i sf

Ok. Inace jeste ovo bas zeznuta situacija niko nije bas ocekivao da ce se povrediti u kratkom roku 3 igraca koji igraju na slicnim pozicijama. Jbg. Preterao sam.

Ali svakako sam ocekivao da u jednom trenutku bude povredjen Nedovic jer jebiga istorija povreda. 

 

Svakako povrede su sastavni deo sporta. 

Edited by Don Dusko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Fat Zadd said:

Dodjes na utakmicu, izrazis svoj stav nezadovoljstva, I onda te , sa sve klincem od 5 6 7 godina prebije masa od 20 nadroguranih I mozga bez "Delija". Milion puta vidjeno.

 

Ja se ne secam u prethodnih 15 godina da sam video da je neko nekog prebio u hali tokom utakmice zbog nekih stavova tipa vredjanje uprave ili slicno. Bilo je nekih pijanih situacija i slicno, ali oko izrazavanja takvih stavova nisam nijednom. Narocito ne gde 20 nadrogiranih bije oca sa detetom. Takvu situacija nisam video nijednom a prisustvao sam 90% utakmica u prethodnih 15 godina.

 

Sta je milion puta vidjeno?

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Don Dusko said:

Znaci bez Hange...

Bez Nedovica...

Bez Lazica....

 

Gde su nam bekovi?

 

Bitno je da imamo 50 centara u rosteru.

I da nas pored 50 centara Kaminski rastavi u derbiju...Ljudi koji su sastavili ovu ekipu zauvek da napuste kosaru...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, 1989 said:

Против Олимпијакоса добар део трибине преко пута копа је исказао свој став па нико дрогиран ишао да бије неког. А могла је у секунди да се испразни не трибина него цела хала. На аба лиги нема Делија па вас опет не видим незадовољне да исказујете ставове.

Istina, ali moras priznati i da se pre dve sezone posle utakmice sa Olimpijakosom u Pioniru pricalo da se vise nece dozvoliti da se zvizdi Olimpijakosu, makar i na silu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Delija96 said:

I da nas pored 50 centara Kaminski rastavi u derbiju...Ljudi koji su sastavili ovu ekipu zauvek da napuste kosaru...

A ono Kaminski je neko drvo neopevano a ne Nba centar cija je karijera i opstala koliko je opstala zbog skilla u napadu? 

 

Necemo mi biti jedina ekipa kojoj ce dati 20+, to ces vidjeti tokom sezone. Svakako je i Megi dao a i u EL je tu oko 10 poena. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

inače, za besomučna ponavljanja jednog-te-istog za neke druge teme šaljete upozorenja & prepisujete kratke bančiće 🙃

 

🎯🎯🎯

 

14 minutes ago, uini said:

ne znam koliko je bilo predvidljivo da se istovremeno povrede tri igrača koja provode vreme na sg i sf

 

Niko nikad ovde to nije predvideo sa ovim ishodom.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...