Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Derbi sutra mnogo bitniji nego Evroligaški. Sa pobedom imamo domaći teren u ABA ligi gotovo u dzepu. A znamo koliko znači domaći teren. 

Drugo, svesni su i naši da smo u četvrtak ispustili pobedu na neverovatno glup način. Pobeda sutra donosi ogroman bust samopouzdanja a u četvrtak protiv Bajerna da se u potpunosti dignemo. 

Za sutra nam ne treba mnogo da bi ostvarili pobedu. Pokazali smo u četvrtak da možemo baš dobro da šljakamo i u napadu i odbrani. Sa onakvom igrom u drugoj i trećoj četvrtini ne bi mogao niko da nas dobije. Znači sutra nam treba konstantnost u igri u svim četvrtinama i da se na meču pojavi makar jedan od dua Teo/Šabaz. Kao što u jednom od prethodnih upisa sam rekao, sutra u derbi ulazim sa većim optimizmom nego u četvrtak. A verujem i da naši momci isto. 💪

Edited by Čočo
  • Like 13
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, John Terry said:

Ovo oko Kema Birca mi je ono... surreal... kapiram da je coach dobar sa njim, ali koj ce nam moj nesto sto imamo u Bolomboyu vec. Birch je kvalitetniji igrac ali slican tip. Elem, po meni je bolje ako je moguce osposobiti Bjelicu i dovesti beka, ali ko mene pita...

 

Pre će moj komša da oživi njegov reno 4 koji je na klocnama nekih 20tak godina nego li mi Bjelicu.

  • Like 6
  • Love 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Mi ne možemo nešto bolje da odigramo nego u četvrtak. Fali nam glavni bek, fali nam Lazić za odbranu, mada kad Hanga onako uhapsi Pantera onda ne znam koliko je tu i Lazić potreban. I naravno da nam fali četvorka. Tu najviše patimo. Siguran sam da će opet biti varijanti koje uključuju naše centre na parketu zajedno. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Brat od Korneta said:

Poslase me administracija na sluzbeni put, nisam pratio desavanja u klubu poslednjih 15 dana. Sta ima novo?

 

Ma ništa specijalno, izgubili neizvesne završnice protiv Žalgirisa, Monaka, Virtusa i Partizana. Oterali smo trenera, Nedović i Lazić se povredili, Simon dobio virus, deo navijača se navukao na Rivotril

Edited by Fromthecorner
  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Mole se igraci kosarkaskog kluba Crvena Zvezda, da pobede veceras.

 

Do sada sam se i dobro drzala, ali mislim da drugaciji ishod, moje veliko malo crveno-belo srce ne bi lako podnelo.

 

Iskreno,

 

BojanaCZV

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 14
  • Love 9
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Termin prava poslastica, 20h. Taman da se završi u 23h.

 

Iskreno nemam nikakav naboj, za razliku od derbija u EL. Liga koju niko i ne prati sem navijača CZ i KKP.

 

Ali bi valjalo dobiti zbog samopouzdanja. Mi na 30.10.2023. imamo okruglo 0 pobjeda protiv ozbiljnijih timova, računajući i pripremni period. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Ja bih stalno kao cover sliku stavljao facu Avramovića kada pogleda sudiju nakon što ga je Teodosić poslao na dezignirano mesto mu. Ta faca nema cenu.

2 hours ago, BojanaCZV said:

Mole se igraci kosarkaskog kluba Crvena Zvezda, da pobede veceras.

 

Do sada sam se i dobro drzala, ali mislim da drugaciji ishod, moje veliko malo crveno-belo srce ne bi lako podnelo.

 

Iskreno,

 

BojanaCZV

 

 

Samo da ne uđu sa -15 u drugu četvrtinu i biće ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Očekujem večeras kao i uvek kad se igra sa njimau ABA ligi jedan dobar brlog,mislim na ponašanje aktera domaćina ,kao i celog folklora

i na kraju šlag na tortu suđenja.

Verujem da će ova trojka u narandžastom ići linijom manjeg otpora,suditi i preki pogled,da će biti jedno 60 bacanja na utakmici

gde će glavni i upečatljivi akteri iste biti upravo "narandžasti".

Retko koji derbi da se igrao a da nije bilo ovih pojava koji ti ogade košarku i samu utakmicu.

 

Očekujem suštu suprotnost što se navedenoh stvari tiče od utakmice od pre par dana u EL,gde je utakmica,suđenje,neizvesnost

bila na maksimumu.

Očekujem našu pobedu ,da se pojave oni što prošlu utakmicu nisu.

Prošli derbi je pokazao,bar meni, da Grk radi dobar posao,mislim da ide u dobrom smeru,i da ćemo izgledati vremenom sve bolje i bolje.

Pobeda nam praktično osigurava prvo mesto,mada je rano i na tu temu pričati.

Edited by Zadnji vezni
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...