Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Quote

- Zvezda je napravila dobar tim. Videćemo da li ćemo još neko pojačanje dovesti. Imamo iskusnog trenera i stručni štab. Naš cilj je plasman na F4 Evrolige i da osvojimo sve druge trofeje, ali i da napadnemo trofej Evrolige. Naravno da je selekcija pojačana, ali biće pojačana i ulaganja. Mi smo jedini tim koji vrlo transparentno objavljuje svoje finansija i zahvalni smo državi - naveo je on u "Jutru" na TV Prva.

 

https://sportal.blic.rs/kosarka/evroliga/nebojsa-covic-cilj-zvezde-je-da-napadne-trofej-evrolige/2023081212170479759

 

Vest objavljena: 14:20 - 12.08.2023

 

čudno je da doktor mašinstva da ovaku izjavu pred početak sezone a u tom trenutku se zna uveliko ime trenera i sastav tima

 

obično iženjeri imaju tu inženjersku sigurnost kada pričaju o nečemu, to je kada praviš nešto pa daš veći rok nego što je realno da se osiguraš pa kad uradiš pre roka super svima

 

osim ako nije mislio da osvajamo evroligu pa zbog inženjerske sigurnost rekao da su ambicije plasman na f4

 

ne žalim Duška nije što bi se reklo mali preživeće ali ako će Teo da mi sastavlja ekipu i trenere nek ode ne neki kurs za HR to je sad popularno zanimanje u kompanijama, nekada se zvalo kadrovsko

 

Sferopulosu sve najbolje a nama kao navijačima da otanemo uz svoj tim i pokažemo malo kičmice kad je u pitanju ko vodi naš klub i ko sve sedi po tim kancelarijama

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Zivo me interesuje hocemo li sa novim trenerom nastaviti ovo besomucno iskakanje i preuzimanje na piku, ili ce Janis zeleti da sto pre uspostavi onaj svoj sistem u kome centar preuzima samo u najradikalnijim momentima.

U toj varijanti bi Tobi mogao da dobije malo oduska, mada nam je Kuz jedini centar koji garantuje kvalitetnu odbranu pika u tom sistemu.

 

Takodje, bice vrlo zanimljivo videti sta misli da radi sa ovom tromom spoljnom linijom, kakavu mislim da nije imao prilike da vodi.

Crta se jaka minutaza Gidri, Hangi i Branku, nadam se ne i Lazarevicu koji je svoju el kampanju uspesno zapoceo onomad bas protiv Sferopulosa u Tel Avivu u prvo kolu pre 3 sezone.

 

Sto se reketa tice mislim da ce prvi stradati Simonovic, sto je potpuno normalno s obzirom na to koliko je gluposti u stanju da napravi za par minuta kosarke, dok mu je istovremeno mrsko da stane u stav i odigra neku pristojnu odbranu.

 

Zna li se kako je Nemanja? Je l proso bol u lozi smenom trenera ili zaista propusta derbi?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Nenadd said:

Zivo me interesuje hocemo li sa novim trenerom nastaviti ovo besomucno iskakanje i preuzimanje na piku, ili ce Janis zeleti da sto pre uspostavi onaj svoj sistem u kome centar preuzima samo u najradikalnijim momentima.

U toj varijanti bi Tobi mogao da dobije malo oduska, mada nam je Kuz jedini centar koji garantuje kvalitetnu odbranu pika u tom sistemu.

 

Takodje, bice vrlo zanimljivo videti sta misli da radi sa ovom tromom spoljnom linijom, kakavu mislim da nije imao prilike da vodi.

Crta se jaka minutaza Gidri, Hangi i Branku, nadam se ne i Lazarevicu koji je svoju el kampanju uspesno zapoceo onomad bas protiv Sferopulosa u Tel Avivu u prvo kolu pre 3 sezone.

 

Sto se reketa tice mislim da ce prvi stradati Simonovic, sto je potpuno normalno s obzirom na to koliko je gluposti u stanju da napravi za par minuta kosarke, dok mu je istovremeno mrsko da stane u stav i odigra neku pristojnu odbranu.

 

Zna li se kako je Nemanja? Je l proso bol u lozi smenom trenera ili zaista propusta derbi?

Nemoguće da je Tobey zaboravio da igra košarku. A s druge strane ne znam koji od ove dvojice je trenutno gori igrač, Davidovac ili Simonović. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Najveća sprdnja bi bila vraćanje Bjelice, pa sam siguran da nema ništa od toga. Lično ga obožavam kao igrača, ali mislim da je njegova karijera završena. Ne morate baš drvlje i kamenje na Nedovića, znamo da je staklen i da je možda stvarno osetio trenutni bol, jer je bio u BOLonji. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ako ništa drugo kao i kada je Duško došao da bude trener i Sferopulos će imati vremena za trening i uigravanje. Mi do 10.11 odnosno skoro pa 20 dana ne izlazimo iz Beograda. Sreća u nesreći barem nam to ide na ruku sad. A vreme i trening nam je sad najpotrebnije. 

Edited by Čočo
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Nenadd said:

Zivo me interesuje hocemo li sa novim trenerom nastaviti ovo besomucno iskakanje i preuzimanje na piku, ili ce Janis zeleti da sto pre uspostavi onaj svoj sistem u kome centar preuzima samo u najradikalnijim momentima.

U toj varijanti bi Tobi mogao da dobije malo oduska, mada nam je Kuz jedini centar koji garantuje kvalitetnu odbranu pika u tom sistemu.

 

 

Ha. Teško se može igrati odbrana pika bez preuzimanja, sa bekovima kao što su Teo, Neda, Bazz... Svaki napad bi se završio polaganjem. Ali dobro, kapiram da če tu pokušati na ball handlera što češče da šalju Lazu ili Hangu. Sa Bolomboyem u kombinaciji, to bi več moglo da liči na nešto, jer mislim da pokretljivost i atleticizam Bolomboya nudi mnogo opcija i da sa njim možeš da braniš pik na koji god način želiš.

 

Jedino je problematično što če dobri timovi  pronači taj matchup koji im odgovara. Pa tako kad budu Laza i Bolomboy branili pik, oni če sa Diallom nazidati Tea, kao što je to Monaco uradio 5 napada zaredom

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Quote

Trofejni trener Partizana Duško Vujošević smatra da smena Ivanovića nije dobar potez.

- Mislim da to nije dobro, pričam sa aspekta trenera. Za Ivanovića znam da je veoma ozbiljan i do kraja, fanatično posvećen poslu. Bio je ozbiljan igrač, jako značajan za uspeh Jugoplastike, koja je stigla i do titule šampiona Evrope. Nastavio da se bavi košarkom, to jest školom Aleksandra Nikolića i Božidara Maljkovića. On je bio trener u velikim klubovima. Ozbiljan je i moralan čovek - kaže za Kurir Vujošević.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...