Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 minutes ago, suptil said:

A Tobi,  jel ostaje?

Ne. Tobi ide a Birch verovatno dolazi. Zna se da je Sferopulos trener koji obozava jake i skocne centre te cemo mnogo vise gledati(moje misljenje) centarski tandem Bolomboj - Birch a Mitra na 4 sa Simonovicem. Davidovcu nazalost ne vidim mesto trenutno, mozda me razuveri

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da će Janis povući i svog druga Milana Tomića sa sobom. Da li u ulozi asistenta, skauta, čega god. Treba nam takva 1/1 košarkaška glava kao hleb nasušni. A uz to i naša ciganštura do krvi. Malo da osveži sportski sektor od Dozeta i sličnih mlakonja i poltrončina. 

 

Srećno i podrška Buzukiju, udbaš odjebi! 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, stefan1 said:

Ne. Tobi ide a Birch verovatno dolazi. Zna se da je Sferopulos trener koji obozava jake i skocne centre te cemo mnogo vise gledati(moje misljenje) centarski tandem Bolomboj - Birch a Mitra na 4 sa Simonovicem. Davidovcu nazalost ne vidim mesto trenutno, mozda me razuveri

Nisam tebe pitao. Ali kad si se javio kako to da dovodimo defanzivnog trenera, Mozaart ga tako definise. Zasto je to tako? To je pitanje za tebe, kad si se vec javio...

Link to comment
Share on other sites

Totalno neozbiljno i haoticno, bas onako Covicevski. Mislim da Cova nije vise neprikoskoven u KK ali uspeva da krizama i sranjima odrzava svoj uticaj u klubu. Hvala mu za sve ali vreme je za nove vetrove, moderno organizovan klub, profesionalci na svakoj poziciji, a ne rodjaci i tebrice, da se uloge i odgovornosti jasno raspodele i svako odgovara za svoj deo. Pre svega predsednik sa gospodskim manirima i veliki znalac na mestu sportskog direktora. Dosta je bilo gazda Covke vreme je za penziju a povedi i Dozeta sa sobom.

Link to comment
Share on other sites

Ali , neverovatno, sta je uprava i struka radila citavo leto, pa sada moraju sve iznova. Otpustaj, dovodi, menjaj, rotiraj, pravi novi tim u hodu, novi centar, bek, krilni centar itd itd. Novi trener, novi principi, a odgovornosti za upravu BEZ. Nimalo, njente, nista, Covic je uvek upravu za sve. Ni trunke samokritike ni odgovornosti da preuzme za bilo sta. Svi su drugi krivi. 

 

Ali, ono sto navijaci Zvezde vole, to je produzeni  prelazni rok, treneri, pojacanja, to be continued.

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Molina23 said:

Nadam se da će Janis povući i svog druga Milana Tomića sa sobom. Da li u ulozi asistenta, skauta, čega god. Treba nam takva 1/1 košarkaška glava kao hleb nasušni. A uz to i naša ciganštura do krvi. Malo da osveži sportski sektor od Dozeta i sličnih mlakonja i poltrončina. 

 

Video sam ga u stručnom štabu nekog EL tima, čini mi se Mesininom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Otpustanje Tobija bi bilo jadno na toliko nivoa. Nije to neki klinac preko bare pa da ne znas kako igra, bukvalno svi znaju njegove vrline i mane i ako ne znas da ga iskoristis i uklopis sam si kriv. Uz to je  momak na mestu, dobar za svlacionicu.

Klasicni Covicevi potezi koji ti ogade klub.

  • Like 32
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...