Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, Markoss said:

Sto se tice Bjelice i Duska, nisam hteo da pisem, jer generalno ne volim da pisem negativne stvari, niti da sirim paniku, kao sto ne volim ni da cuvam vatru. Oni su u losim odnosima jos od Baskonije, tacnije od kada je Dusko prerano vratio Nemanju koji je valjda imao povredu ruke u tim, pa se ovom to posle pogorsalo. I Bjelicu je bukvalno Covic vratio, bez ikakve konsultacije s trenerom. Na isti nacin su Teodosic i Davidovac dosli, pisah i to.

 

No, nije bilo tuce, ni vece svadje. Bjelica se povredio, u medjuvremenu mu je Dusko nesto prebacio na tu temu, ovaj odgovorio i na tome se zavrsilo. Bjelica potom otisao i rekao da hoce da se penzionise, ali da bi da se naplati od Fenera.

 

Sto se Tea i Duska tice, nikakva tuca, samari i slicno. Imali su jaku raspravu pred utakmicu sa Zalgirisom jos (ako nisam pobrkao tajming), ostalo sve na tome, sutra kao da nista nije bilo. No, znali su tako i Dusko i Nedovic prosle godine, pa nije bio smak sveta.

 

Dusko izgubio svlacionicu, i to je u sustini to. Video da ne moze. Plus ono sto se desava u FK i KK gotovo svake godine kad su losi rezultati. Domaci broje krvna zrnca strancima, a stranci su u fazonu "ma bole nas tuki da se cimamo". I onda tako jedni druge mrace i pljuju. 

 

Licno, uvek Radonja team i to je to. On treba da bude trener Zvezde sledecih 10 godina, jer smo provereno dobra kombinacija, ali jebiga. 

Pa ako postoji podela domaci vs strani, to je skroz puklo i nepovratno je.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, robespierre said:

 

Meni deluje da je Radonjić jedini trener koga domaća osnova nije minirala, i to zato što ima fetiš na njih.

 

I eventualno Šakota zato što je onaj profa na faksu koji ti predaje u godini kad ide u penziju i već je izlapeo, pa te sramota da se budalesaš pred njim.

 

Apsolutno, ali u danasnjem sportu je to neminovnost, gotovo da je bitnije od toga kakav si trener. Moras prosto da hendlujes ljude, svlacionicu, evo Baharu se isto desava sto i Ivanovicu, i nece se ni to drugacije zavrsiti. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Pa ako postoji podela domaci vs strani, to je skroz puklo i nepovratno je.

 

Postojalo i kod Vlade Joa, pa je zaboravljeno sve cim je Dusko dosao, a Lazic i Bentil postali najbolji drugari. 

 

To sve diktira rezultat bukvalno, niti ima tu nekog realnog hejta, niti bilo cega, samo je nazalost najlakse da naprave podelu izmedju sebe na domace i strane. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Markoss said:

Sto se tice Bjelice i Duska, nisam hteo da pisem, jer generalno ne volim da pisem negativne stvari, niti da sirim paniku, kao sto ne volim ni da cuvam vatru. Oni su u losim odnosima jos od Baskonije, tacnije od kada je Dusko prerano vratio Nemanju koji je valjda imao povredu ruke u tim, pa se ovom to posle pogorsalo. I Bjelicu je bukvalno Covic vratio, bez ikakve konsultacije s trenerom. Na isti nacin su Teodosic i Davidovac dosli, pisah i to.

 

No, nije bilo tuce, ni vece svadje. Bjelica se povredio, u medjuvremenu mu je Dusko nesto prebacio na tu temu, ovaj odgovorio i na tome se zavrsilo. Bjelica potom otisao i rekao da hoce da se penzionise, ali da bi da se naplati od Fenera.

 

Sto se Tea i Duska tice, nikakva tuca, samari i slicno. Imali su jaku raspravu pred utakmicu sa Zalgirisom jos (ako nisam pobrkao tajming), ostalo sve na tome, sutra kao da nista nije bilo. No, znali su tako i Dusko i Nedovic prosle godine, pa nije bio smak sveta.

 

Dusko izgubio svlacionicu, i to je u sustini to. Video da ne moze. Plus ono sto se desava u FK i KK gotovo svake godine kad su losi rezultati. Domaci broje krvna zrnca strancima, a stranci su u fazonu "ma bole nas tuki da se cimamo". I onda tako jedni druge mrace i pljuju. 

 

Licno, uvek Radonja team i to je to. On treba da bude trener Zvezde sledecih 10 godina, jer smo provereno dobra kombinacija, ali jebiga. 

A kada sam napisao za Belog i Duska, i tagovao te, negirao si, a po meni se posralo gro ljudi ovde. Mogao si da iskuliras ako vec nisi hteo da “siris paniku”.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Postojalo i kod Vlade Joa, pa je zaboravljeno sve cim je Dusko dosao, a Lazic i Bentil postali najbolji drugari. 

 

To sve diktira rezultat bukvalno, niti ima tu nekog realnog hejta, niti bilo cega, samo je nazalost najlakse da naprave podelu izmedju sebe na domace i strane. 

Nije bas da se sezona uspesno zavrsila.

Znam da je to sve doneklo normalno, ali ovo ne zvuci dobro.

 

Generalno ne vidim kako moze Sfero da nas utegne, al da vidimo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, duboko said:

 

Znam da nije popularno, ali sta tacno Covic treba da uradi?

Zezas se?

Pa samo u poslednjih godinu dana nas je obrukao sa slucajem Kampaco, posvadjao sa Realom, doveo Adamsa, Holanda, Martina, Bentila, ugradjivao se u ugovore. Da ne idemo dalje na nepotizmom sa sinom, slucajem Laki,  govorom mrznje..

Ne da treba da ide iz kluba nego bi trebao da vidi zatvor iznutra, al za pocetak moze i da odjebe iz kluba. 

  • Like 19
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, robespierre said:

 

Meni deluje da je Radonjić jedini trener koga domaća osnova nije minirala, i to zato što ima fetiš na njih.

 

I eventualno Šakota zato što je onaj profa na faksu koji ti predaje u godini kad ide u penziju i već je izlapeo, pa te sramota da se budalesaš pred njim.

Čović kontroliše svlačionicu preko domaćih igrača, bez njegovog miga ne smeju da pisnu.

Al da batalimo te priče, nema vajde od toga.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Carl Johnson said:

A kada sam napisao za Belog i Duska, i tagovao te, negirao si, a po meni se posralo gro ljudi ovde. Mogao si da iskuliras ako vec nisi hteo da “siris paniku”.

 

Demantovao sam da je Bjelica otisao zbog sukoba sa Duskom, jer to nije tacno. Tacno je da je otisao zbog povrede i da te povrede nije bilo, sutra bi se pojavio najnormalnije na treningu, i to su njegove reci. Sukobi su ono sto je Alimpijevic imao sa Perom Anticem, ovo su razmirice, sporeckavanja koja se rese sutra ujutru bukvalno kad se ohlade glave. 

 

Svakako, u pravu si, trebao sam da iskuliram, ali su mi bas senzacionalisticki mediji isli jako na kurac, i onda sam otisao u drugu krajnost. 

 

My bad. 

  • Like 28
Link to comment
Share on other sites

Terzići, Mrkele, Čovići i svi ostali su takvu mrlju ostavili na našem klubu da će nam decenije trebati da istu bar malo isperemo...Ne može niko od nas da ne navija za klub, nije nam to prirodno ali bar meni, a verujem i većini malo starijih koji pamte šta je Zvezda predstavljala, ostaje uvek neki gorak ukus i pored svih pobeda, titula...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Meni je u celoj ovoj priči suštinski najžalije nas, navijača. Ali onih pravih, istinskih, ostadosmo željni stvari koje su normalnost i podrazumevaju se u normalnim klubovima, a to prate rezultati. Taoci jednog čoveka kome je kraj već odsviran a održava se po ko zna kojoj direktivi na aparatima. 
 

Tužan sam, nek sve ide dođavola.

  • Like 20
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nini3112 said:

Covic je od ovog kluba sa VELIKIM imenom napravio igracku

Da, samo je on taj isti klub sa velikim imenom preuzeo kad je propao. Onda se zaigrao i doneo tom klubu koliko bese titula?

 

Nije Covic sigurno bezgresan i svako moze iz ovog ili onog razloga biti s pravom frustriran, ali nemojmo se zajebavati.

  • Like 4
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Ja stvarno razumem nezadovoljstinu Covicem, ali ne razumem da ljudi i dalje misle da njegov odlazak moze nesto dobro da donese u situaciji kada se predsednik drzave pita za sve, pa i za kosarkaski klub. Covic ce otici, ali njegovu zamenu nece postaviti navijaci. On koliko god lud bio i dalje ne posustaje sa ambicijom da bude prvi klub u zemlji, iako polako gubi tu poziciju ali i dalje ce se koprcati dok god je tu. I da me ne shvati neko pogresno, nije Covic opozicija ali je dovoljno "sam svoj gazda" i zajeban igrac da ne mogu ovi iznad njega tek tako da se igraju sa njim. U jednom momentu je razjebao odnose i sa drzavim i sa navijackom grupom i opet je nekako preziveo i nastavio da vodi klub, kao macka je sa 9 zivota. Njegova zamena bi bio neki poslusnik poput Ostoje ali koji ne bi dobio ni Obradovica ni novac nego bi se sa komplet klubom sklonio da ne smeta i prepustio poziciju jedan komsijama.  

Covic je vec prepupustio poziciju jedan komsijama prosle godine i basket se igra i dalje, a lova kaplje jos jace. Oba kluba igraju EL, nije nikakav smak sveta. 

A i da nije tako, mala bi to cena bila da sjase vec jednom Coki.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ZiS said:

Terzići, Mrkele, Čovići i svi ostali su takvu mrlju ostavili na našem klubu da će nam decenije trebati da istu bar malo isperemo...Ne može niko od nas da ne navija za klub, nije nam to prirodno ali bar meni, a verujem i većini malo starijih koji pamte šta je Zvezda predstavljala, ostaje uvek neki gorak ukus i pored svih pobeda, titula...

Najbolje je bilo kad nismo ni znali ko je predsednik kluba, al to je bilo baš davno.

Daba je pokušavao da dođe do tih saznanja za neke ranije periode, al to nogde nije mogao da pronađe ...

jednostavno, ti ljudi se nigde nisu pominjali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Markoss said:

 

Apsolutno, ali u danasnjem sportu je to neminovnost, gotovo da je bitnije od toga kakav si trener. Moras prosto da hendlujes ljude, svlacionicu, evo Baharu se isto desava sto i Ivanovicu, i nece se ni to drugacije zavrsiti. 

 

 

Jasno je meni da je u vrhunskom sportu man management podjednako bitan kao trenersko umeće, ako ne i bitniji. Zato Radonjić i ne spada u vrhunski ešalon trenera u Evropi. 

 

1 minute ago, Kankkunen said:

Čović kontroliše svlačionicu preko domaćih igrača, bez njegovog miga ne smeju da pisnu.

Al da batalimo te priče, nema vajde od toga.

Jasno je to, i da ih ne drži tu iz altruističkih razloga. 

 

Ja sam npr. očekivao da će Ivanović imati garancije sa vrha da radi po sopstvenom nahođenju kao Obradović, odnosno da će moći u potpunosti da odstrani domaću osnovu ako smatra da tako treba, što vidim kao jedino rešenje za anuliranje uticaja domaćeg klana, ali dok ovo pišem setim se da predsednik (ne Ćoks) takođe ima fetiš na domaće igrače, a siguran sam da obojica znate da je poprilično involviran u dešavanja u klubu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čočo said:

Lepo je sve ovo u celofan čokolade uvio Markos. Ja sam uvek za to da se kaže kakvo je realno stanje i kako stoje stvari. Ali sve u svemu ishod je bio neminovan. 

 

ako neces da se kaze kako je bilo, onda cemo verovati Markusu. Jednostavno je. Ovaj komentar - Markus stavio roze masnicu ali nijr bas tako ti je bas ono...ruzan.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...