Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

11 minutes ago, John Terry said:

Ne znam za vas, ali za mene je Yago veceras zasluzio zavrtanje usiju, i nikako mi se ne svidja takav odnos publike, takodje. Kao da gledamo cirkus a ne kosarku.

Jago ako ne uzima te njegove suteve onda nema nikakvu svrhu, niti ima sta drugo da ponudi, to je  njegova igra. Sad nisu ulazile, drugi put mozda hoce.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Ja se po malo plašim što sve ovo lepo izgleda i ide. Gledam kako teče napad, protok lopte, odbrana za ovu fazu lepo zategnuta, svako našao sebi ulogu i ne izlazi iz nje. Trljam oči i ne verujem. Nije ovo dobro, nisam navikao na ovo. 😄😅

 

Strpi se još par dana do Lekavičijusa i Uljanovasa. 🙂

  • Like 3
  • Love 4
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

Inace apropo Nedovica, sem sto iz prodora napada kos sto je uvek bolje za njegovu igru, mnogo vise nakon prvog koraka u prodoru gleda saigrace, i to je ono sto mu daje dodatni asortiman u napadu. Na pocetku sezone, doduse na malom uzorku, ima asistenciju vise u proseku vec. 

Sto se tice Ilica ako nastavi sa ovakvim pristupom i zeljom, mozda sledece sezone dobije vecu ulogu. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Kako skromna. Bilo je otprilike 50% kapaciteta. To je bas ok za ABA ligu.

Mene poseta baš prijatno iznenadila. Nisam očekivao više od 5 hiljada. Još da u Aba ligi imamo organizovano navijanje i siguran kop imali bi više od 15000 po meču. Šteta. 

Edited by Čočo
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Bice zanimljivo videti Sabaza prvi put, posle koledza, u vidu nosioca ekipe..i to ekipe koja ima ozbiljne i ambicije.

Decko je, kao sto smo pisali, legit NBA igrac, jedva cekam da pokida kad dodju do or die tekme.

 

Veceras pristojno popunjena hala, lepa energija. Krenuce Jagu da ulaze...

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Čočo said:

Ja se po malo plašim što sve ovo lepo izgleda i ide. Gledam kako teče napad, protok lopte, odbrana za ovu fazu lepo zategnuta, svako našao sebi ulogu i ne izlazi iz nje. Trljam oči i ne verujem. Nije ovo dobro, nisam navikao na ovo. 😄😅

U pravu si brate.

Kad se setim krvavia kolena faze, pa svi u odbranu, pa probijaj blokove, pa preuzimaj, pa istekne im napad mi slavimo kao gol protiv Bajerna ….

Ovo sad samo daj kos, daj kos, daj kos.

Lako je tako igrati.

Mi nekada smo imali petorke koje nisu ni gledali na kos nikako.

To su bili slavni dani.

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wake in Fright said:

Nadam se da je prošla utakmica incident, jer Bolomboj mora biti standardan u 12.

A nema tu šta više da se misli. Za EL ispadaju verovatno Kuzmić, Lazarević i Yago. Za ABA ligu će se svi smenjivati. 

Link to comment
Share on other sites

Nebitan detalj:
Koliko Šabaz i ostali igrači sa belim patikama deluju "clean" i elegantnije od Nedare, Dede i Jaga sa onim patofnama u bojama plovka za babuške.
Suvišna distrakcija i neobjašnjiva potreba da na predivnu crveno belu opremu navučeš fluo žute ili tirkizne patike.
Iskreno se nadam da ćemo do kraja sezone ovde razglabati uglavnom o tom problemu.

  • Like 7
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Za Shabaza sam znao kakva je klasa od igraca, da moze bez problema da natrpa svakog, ono sto me je prijatno iznenadilo je da uopste nije sebican igrac koji samo gleda kos. I dosta se trudi u odbrani sto je veliki plus. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...