Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Realistički gledano, Oly je prošle godine imao mnogo bolju šansu protiv Reala nego ove godine. Prošle godine je Olimpijakos bio najbolji tim u regularci, imao Vezenkova i Sloukasa, a Real nije imao Facua a ni povređenog Decka i suspendovanog Yabuselea. Sada su svi na okupu.

Ali Olimpijakos prošle godine nije imao Milutinova, nego samo Falla, koji je dao krompir poena u finalu

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 minutes ago, Marvin said:

Ako mi neko još jednom kaže nemačka efikasnost ubošću se viljuškom u oko

 

Iskustvo sa nekoliko aerodroma u Nemackoj ide u prilog tvom trenutnom "zadovoljstvu".

Edited by Borca
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

 

2 minutes ago, Čvarkov said:

@Marvin može pbp sa navijačima? :classic_biggrin:

Koji te interesuju? Mi malo pre probali da vičemo Željko Obradović ali ni žuti ni zeleni se nisu baš pridružili 😅

Edited by Marvin
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uvrnuto said:

A komentator na SK melje li melje dok Skoti daje izjavu i kako je završio, tako i ovaj prestao.

Jos grdje mi je studio pred mec gde dragutinovic nije mogao da dodje do reci od trife.

Gnar

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uvrnuto said:

A komentator na SK melje li melje dok Skoti daje izjavu i kako je završio, tako i ovaj prestao.

Ja sam mu pomenuo pola familije jer me je bas interesovalo sta kazem Skoti, a zena me gleda, blago receno u cudu. 😆

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ovako sjajna organizacija EL F4 zaista zasluzuje da im se pozivnice plate i vise od ovih 750.000 evra sto se pominje po portalima, svakako da ovakvu profesionalnost treba platiti i vise od pomenute sume.

Edited by Borca
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...