Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Efes bas skupina placenika. Svako igra svoju kosarku, bez neke hemije, timskog duha ili bilo cega. 

 

Sramota za Larkina, Tompsona i Klajburna. Sva trojica ugovori preko 2 miliona, Larkin cak 4, i ne mogu da uvedu tim u top 8.

 

Baskoniju moze samo domaci teren i ludilo Hauarda da izvuce u petak. Oni srljaju u provaliju i sve i ako prodju, Real ce da ih otrese samo tako. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Pa dobro ljudi bilo je 1.7s do kraja jeste da su mogli ubaciti sa 3/4 al to se retko desava.

 

 

Al može da se desi, ovako daš bacanje i nema potrebe da braniš njihov napad. Glupa odluka. Mislim da ga Belineli zajebo kad mu prišao i izgleda rekao da promaši. Možda se šalio a ovaj shvatio ozbiljno. :classic_biggrin:

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Pa dobro ljudi bilo je 1.7s do kraja jeste da su mogli ubaciti sa 3/4 al to se retko desava.

No gde je najbolja trojka u EL?Zasto ce cutati ili ce da prica o 1Q gde je nabio 90% poena?

Pa da, ali das bacanje i resio si mec, ne ostavljas im nikakvu nadu.

 

Odma mi kroz glavu prosao onaj game winner Darka Planinica upravo za Efes, u istoj hali, kada je nakon promasenog bacanja dao sa gotovo celog terena trojku za pobedu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Don Dusko said:

Pa dobro ljudi bilo je 1.7s do kraja jeste da su mogli ubaciti sa 3/4 al to se retko desava.

No gde je najbolja trojka u EL?Zasto ce cutati ili ce da prica o 1Q gde je nabio 90% poena?

 

 

Meni ovo palo na pamet ako promaši drugo

 

https://youtu.be/nr7iMijzCQo?si=PC8crVVXyuGW2ShT

Edited by propolis
Slična pozicija i italijanski protivnik.
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi dobro da Euroliga baci throwback na jednu od najboljih plej of serija u El ikada sezona 2011/2012 Pao-Makabi 3:2.

Željko vs. Blatt, vrhunska košarka i veoma zanimljiv rasplet serije posle uvodnih plus 20 Pao-a u prvoj tekmi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I meni drago što je Virtus prošao, iskrvariše za pobedu ovde a i kao mala nagrada za celu sezonu. Efes sve individualno, Bryant zasrao sve što je mogao a i ove glavne zvezde pripomogle. Protiv Baskonije će biti 50-50 ali gazi Real kao od šale tu bilo koga ko prođe. Makabi ima šta da kaže protiv PAO ali su zeleni svakako favorit.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...