Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Parker unistio Barsu u 3/4

Licno da sam trener poslao bih ga direktno u svlacionicu da razmisli malo.

Nikad nisam voleo brzoplete igrace. Zapravo takvi obesmisljavaju kosarku.

Link to comment
Share on other sites

Са правим Рикијем Барсине шансе за освајање се много подижу, а и било би ми драже да они освоје него Реал, што због Калине, што због целе еуфорије око Реала.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Borca said:

Moustapha Fall i Moses Wright navodno produzili saradnju sa Olimpijakosom do leta 2027-me.

 

Piters, Petrusev

Milutinov, Fal, Vrajt

 

Toliko su jaki na unutrasnjim pozicijama da Sikma ni ne igra a Papanikolaua uopste ne koriste na 4 posto je uzimao tu minute neke povremeno prosle sezone, nesto slicno kao Giedraitis u Zvezdi primorano.

 

1 hour ago, Problem sa licnim greskama said:

Olimpijakos omrazen? Po Bogu zbog cega. 😑 Ekstra gotivna ekipa.

 

Zbog crveno belih boja... A da to je Miki, nemam pojma onda i mene zanima odgovor.

 

Igraju mozda i najlepsu kosarku u Evroligi i takticki najzahtevniju. Plus imaju sve gud gajse u timu.

 

Vokap, Kenan, Piters, Fal, Milutinov, Petrusev. Svakog od njih bi voleli u Zvezdi.

 

Mene ne bi iznenadilo da ih vidim u finalu.

Edited by Brat od Korneta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa sad, nije baš lako okarakterisati Larentzakisa kao gud gaja + zna napad dosta da im se začepi povremeno pa pribegavaju grčko-rimskom stilu. Ja gotivim Olimpijakos ali nije mi teško da razumem ove koji ih ne vole.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

Pa sad, nije baš lako okarakterisati Larentzakisa kao gud gaja + zna napad dosta da im se začepi povremeno pa pribegavaju grčko-rimskom stilu. Ja gotivim Olimpijakos ali nije mi teško da razumem ove koji ih ne vole.

 

Njega sam zaboravio jer ima manju ulogu ove sezone. Papanikolau na primer cak ima izrazite ljudske kvalitete kao kapiten a ostali manje ili vise spadaju u red dobrih ili ok momaka. Larentzakis je malo prgav kao igrac ali to je prosto igrac kog volis kada igra za tebe i ne volis kada igra protiv tebe. Kao igraca bi ga definisao kao 1.5 verziju Branka Lazica iako nisu bas sasvim isti za poredjenje al to je ta neka uloga.

 

Sto se tice grcko-rimskog stila, neki Radonja style defanzivno. Kako bi on samo voleo Vokapa i Larentzakisa spolja a i Fala i Milutinova unutra.

 

Mislim da svesno nekad "baguju" u napadu da bi igrali cvrscu odbranu. Svakako su ekipa koja se brdo krece u napadu, mozda i najvise u Evroligi. Onaj flex motion ofens sa dosta kretnji jedini igraju u Evroligi. Mislio sam da je prosle sezone to jer se Vezenkov vrhuhski krece bez lopte, jer je Slukas doktor kosarke itd. ali oni to igraju i ove sezone.

 

Panatinaikos su pobedili odbranom sad bili a oni su im ujedno glavni match up za domaci trofej. Cvrsto verujem da ce Olimpijakos dobiti tu plej of seriju. Postoji mogucnost da igraju i u top8 fazi plej of seriju. To bi bilo veliko uzivanje gledati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Oly igra bas dobar basket, za sve ljubitelje Dule / Radonja stila. Prosle sezone su bili najstabilniji u regularnoj sezoni, bas steta sto im je izmakla titula, zasluzili su je daleko vise nego madridski klosari.

Pao na momente deluje zastrasujuce, ocekivao sam da ce Atamanu biti potrebno vise vremena da sve legne. Ali i dalje su nestabilni i ne verujem da mogu da osvoje EL ove sezone.

 

Ako bih vec morao da biram ko osvaja (a da nije KKP), bilo bi mi drago da to bude Oly ili eventualno Monako, pa cak i Virtus.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...