Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

25 minutes ago, pachupa said:

Не можеш на страни никог добити са 27% за 3,па ни Албу,ниједну тројку кад се ломило Цзв није погодила,Цзв 7/26,Алба 10/27.Како су одиграли добро су и имали било какву шансу да се врате.

 

Ovo baš nije tačno, uopšte ne mora utakmica da zavisi od šuta za tri. Mi smo Asvel u gostima dobili 26 razlike sa 4-19 za tri poena, ili ti 21%.

A da ne pričamo o ekipama koje su sposobne da odigraju ozbiljniju odbranu od nas.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Videćemo da li će biti neke kazne za Baldwina. Na kraju meča gađao sudiju loptom i unosio mu se u lice. I to bez ikakvog objektivnog razloga.

Tražio faul Monekea mada mi se čini da je bilo sve čisto. Značio im je posed zbog H2H odnosa. Makabi dobio kod kuće 8, a ovde pukli na kraju 10 iako su gubili i 19.

BTW bilo bi interesantno da jedna kamera snima samo reakcije Barcokasa celu utakmicu. Čovek je crtani film. Bukvalno skače na svaku dosuđenu ili nedosuđenu odluku.
Link to comment
Share on other sites

@bodo i da bude to tacno, to znaci da im Punter odlazi a Punter>Musa. 

Musa moze biti 3 i u nekim situacijama no2 igrac sampionske ekipe.

Prije ce se taj Hezonja pojaviti kad se lomi nego Musa koji se krije iza matoracaReala, Tavaresa, Facua pa moze da napada iz 2 plana ali kada je fokus na njemu, manji je od makovog zrna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@bodo i da bude to tacno, to znaci da im Punter odlazi a Punter>Musa. 

Musa moze biti 3 i u nekim situacijama no2 igrac sampionske ekipe.

Prije ce se taj Hezonja pojaviti kad se lomi nego Musa koji se krije iza matoracaReala, Tavaresa, Facua pa moze da napada iz 2 plana ali kada je fokus na njemu, manji je od makovog zrna.

Meni je Mario definitivno bolji igrač. Tu nemam niti najmanju dilemu. I ja se pitam pod pretpostavkom da je ovaj tekst kredibilan vrijedi li Musa zaista taj novac ???. A ako ništa drugo bar tamo nemaju problema sa prebrojavanjem krvnih zrnaca šta je za svaku pohvalu. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Kako se ono kaze, svako vrijedi onoliko koliko je neko voljan da ga plati pa tako i Musa. 

 

Prrocitah juce da ce Dubai zasuti ozb novcima Tavaresa. E to bi bio ogroman problem za Real. Za Musu ce lagano naci zamjenu pa upravo eto Puntera jer kontam da on ideu Barsu-Real na ljeto.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Po novinarima u Srbiji, Boldvin je sinoć prebio sudiju i uputio mu niz teških uvreda.

 

Po snimku, Boldvin je dva puta očigledno fauliran na šta su sudije ostale neme, a onda se uneo u facu sudiji i izgovorio jednu (1) psovku.

 

Prvi put gubi loptu čisto. Nakon toga, drugi kontakt se desio poprilično nakon što se čula sirena za kraj utakmice. Dakle, nije bio fauliran. Nadam se da će ga fino kazniti. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sharp said:

 

Prvi put gubi loptu čisto. Nakon toga, drugi kontakt se desio poprilično nakon što se čula sirena za kraj utakmice. Dakle, nije bio fauliran. Nadam se da će ga fino kazniti. 

Isto. Jedino ako nije pizdeo zbog ranijih odluka,ali ne znam nisam gledao meč. Ovde je sve čisto

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Sharp said:

 

Prvi put gubi loptu čisto. Nakon toga, drugi kontakt se desio poprilično nakon što se čula sirena za kraj utakmice. Dakle, nije bio fauliran. Nadam se da će ga fino kazniti. 

 

Cool, verujem da si u pravu, ja sam gledao snimak koji je bez tona na mondu. 

 

Ali to čak nije ni poenta. Boldvin će sigurno biti kažnjen, ali način izveštavanja na portalima je da pomisliš da su se bukvalno pobili a da su ga onda saigrači jedva odvukli. A zapravo ga je samo Colson pomerio od sudije i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Makabi je celu tu utakmicu odigrao kao g ligaška postava kojoj je svejedno da li vodi ili gubi. Tek su se malo pocimali kad je već bilo jasno da gube ali su hteli da izgube manjom razlikom od 8 koliko su dobili prvi meč protiv Baskonije. Baldwin je bio odličan u napadu (indeks 30 na kraju) ali je u odbrani lelemudao kao i ostali, posebno dok su gledali kako im Howard trpa muda u ustatmZaslužio je kaznu za onakvo ponašanje, svi volimo da kenjamo o sudijama ali sinoć nisu ništa drastično grešili na toj utakmici koju je Baskonija odigrala sa mnogo više energije i zasluženo pobedila.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

 

Posle Melija, sad i Musa. Prati se i situacija sa Hardenovim ugovorom, mada deluje srećan u Klipersima, teško će to ići.

 

ne vidim šta je tu loše da ste i zainteresirani. bilo da je Mario ili Musa. a kao drugo ovaj račun ne tweeteru inače ne piše gluposti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...