Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Kako će se Petrusev uništiti ako ode u Oly, razumem da neće u aba blato opet, da jednostavno je tanak mentalitet koji mu i nije dozvolio da totalno razvije talenat, ali koja po redu mu je ovo greška u karijeri?

Prvo otišao je sa Gonzage, zatim oživeo je karijeru u Megi, umesto da dodje kod Zeljka i sa Smajlijem čini centarski par on ode kod Atamana u ekipu koje je top 3 u Evropi i koja ima 2 odlična centra...

Zatim u Zvezdi top sezonu je imao i poleteo da moze otići u Nba i imati ulogu, on nema 19 vec 23 godine, a otišao je u ekipu koja ima strašan centarski duo...

Oly na 5 je sila, neće Mulitinov dugo van parketa biti, na 4 će se boriti sa Sikmom za 10-12 min jer Piters igra brutalnu sezonu, a iskreno više je on 5 nego 4, dok s druge strane Sikma ima jace ime i jeste klasicna 4.



Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Chaos Is Me said:

Zašto bi neko bio kontra Duška? Šta nam je taj čovek nažao uradio? Meni je simpatično kako Baskonija sa plitkim rosterom očukava bogatije ekipe, baš mi je prijalo kako su odrali Barsu.

Plus pojam su pravog sistemskog kluba, tj. vrhunskog skautinga. Može se napravi ceo dokumentarni serijal samo o njihovim pronalascima od Južne Amerike do Baltika. I svake godine ih očerupaju za 2-3 jaka prospekta i oni kao hidra sa 100 glava opet prežive i prkosno plaše gospodu. 

  • Like 11
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Kažu da je Poceko htio da se riješi Edvina Dzeksona ovi ga nisu baš najbolje shvatili pa uručili otkaz Frenku. 😂

Ja sam mislio da je ovo sprdnja, kad ono izgleda stvarno. 

Da stvar bude jos zanimljivija, veceras i bez Nanda, pa bi im Frank dosao odlicno. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Čekamo @Beonegro da nam odgonetne je li sprdnja ili nije. 

Ne nalazim nigdje u francuskim medijima potvrdu da je greška u pitanju.

 

Zdrugestrane, čitam da su zamalo otpustili i tvog ljubimca BuDalloa, ali su na kraju odlučili da ga ipak zadrže.

Mora da je i Pozzecco slab na pršutu 😄

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kyle Guy se ozbiljno zeznuo jer je potpisao za PAO, nikakva uloga ni minutaža, moguće da će ga pustiti PAO i Ataman.
Valjalo bi mu pružiti priliku da se vidi da li vredi nečemu ili je samo 'one season wonder'...

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...