Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

KKP ako još malo popravi sudjenje može opet na F4, kao prošle sezone, strašna utakmica, Fener bolji u prvom, Itudis pogubljen u drugom, jbg ne puštaš Madara kad se lomi, mlad dečko, ko zna šta je sve preživeo. Smailagić nosi ovo sam na svojim ledjima, biće svašta kad mu se ovaj brazilac pridruži. Gledao malo i Real, baš deluju moćno, mogla bi ove sezone jedna repriza da padne KKP - Real.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za ABA sudije, ali onaj žuti oguljeni, j...majku Motliju.

Ograničio ga na 11 minuta. Osakatio ga. Pomogao i Madar kad treba, što neko reče verovatno da je u završnici trebalo da maše peškirom, šta je sve "preživeo" pre i za vreme utakmice. 

A i Dorsi se blago rečeno nije proslavio u završnici.

Link to comment
Share on other sites

Odlucila je 5. licna Motleya po meni. Fener ovako osakacen pokazao da je prezajeban tim iako su odigrali prilicno divlju kosarku za njihove standarde. 

Cestitam grobarima pobedu. Za neutralne dosta zanimljiva utakmica za gledanje sa ve odlicnom atmosferom.

Scottie Wilbekin je mnogo izvikan igrac, koliko donese, tri puta vise gubis s njim na parketu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Rajko je ljakse level pro i uber smarač kojem se odavno namešta neki Itudis da ga napuši za medalju.
Kakav je to transfer blama...hposebno što se i nakon nikad vidjenog i sa predumišljajem dramatičnog čitanja rostera ipak našao još jedan pacijent da postavi pitanje i zasere Itudisov krešendo. To je houst trebao da završi.


  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...