Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Posted (edited)

Nikad nisam voleo titule koje se dobijaju službeno, nije svrha sporta ni uvek pobediti ali nije ni strašno ako se izgubi. Izgleda da u KKPartizan to nikako nisu spremni da prihvate kao nešto što je normalno u sportu. Izgubili smo mi finale prošle godine, gunđali i bili ljuti ali se nismo povukli sa terena.

Edited by Perkos2
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Sta ovi lupaju da ce biti sutra?Pa igraci i sudije su izasli. Ako druga strana odbije i posle toga to je 20:0.

Desilo se nama slično protiv KKP 2006, videh sad po tviteru se deli vest. Naši igrači odbili da se vrate pa su Partizanu upisali pobedu a u tom trenutku su vodili +7. Ovo mora biti naša pobeda.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Nikad nisam voleo titule koje se dobijaju službeno, nije svrha sporta ni uvek pobediti ali nije ni strašno ako se izgubi. Izgleda da u KKPartizan to nikako nisu spremni da prihvate kao nešto što je normalno u sportu. Izgubili smo mi finale prošle godine, gunđali i bili ljuti ali se nismo povukli sa terena.


Šta očekivati od kluba koji je navikao da igra sam sa sobom, naređali titule bez ikakve konkurencije, meni kad sam bio klinac omiljeni igrač bio Jeretin.

Sve je kulminiralo sa Vajdonću Fakinpres.

Tako da, samo beleži. Ovog se niko neće sećati za 2 godine, titula je upisana, pehar je u virtinama i vidimo se sledeće godine da Grk juri double-digit.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma nema nikakve utakmice sutra. Propozicija kaže ko nije izašao na teren 20:0. Sutra mora Grujin samo da potvrdi. I popiće još novčane i druge sankcije za ne izlazak. Svakako im ništa ne znači jer ni sledeće godine je neće igrati. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Bad said:

 

Ovde se evidentno čuje u jednom delu hibrid onoga što sam rekao i pesme koja se pevala Milanu, valjda čuješ da poslednji stih nije 'što ne znaš čija je', već se završava sa 'siluje'.  Nije kao da je bitno, ali čisto da ne bude da nešto izmišljam, jer zaista nemam ništa od toga.

 

Imao sam priliku da čujem i objašnjenje tih stihova kad su je pevali prvi put, a mimo toga nisam imao blage veze da mu je brat optuživan za tako nešto.

 

Bez obzira na to, ja mogu samo da se složim da je pregadno, u obe varijante. Dužan sam i izvinjenje za optužbe o laganju. Na licu mesta se ne čuje na ovaj način, verovatno zavisi i kime si okružen, a očigledno je da deo ljudi izgovara reč 'ćerka' iz starih navika i na osnovu ovoga verujem da je takav utisak i sa prenosa.

 

Svakako nisam ničiji bot, niti mi je navijačka grupa na bilo koji način bliska sa svojim stavovima.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

@fillam da, bukvalno se cuje i jedno i drugo, verovatno kako sa koje tribine dolazi. Neki snimak direktno iz Arene, a ne ovaj preko televizije ArenaSport, bi opet pokazao ili jednu ili drugu varijantu zavisno ko je blizi, oni sto pevaju o bratu ili o cerki. 

Link to comment
Share on other sites

Prva utakmica, rezultat 40:43. Nedovic radi sta treba - mota se oko kosa, a ne alibi trojke mi frljoce... Kaminski, ramenom pravi mini atentat i hoce svojih ruku delo na varu da gleda. Naravno da ga ni trener ne jebe... i: Eto nas na 47:43! 

Na, 47:45, fudbaler pogodio stativu. Ceo, stadion: Ijaoj!

Link to comment
Share on other sites

81:78

Sve moze, ali sledece ne: Pimplam oko aut linije, cekam da prodje - Sta?! Onda, posto sam omanji, centarsutiram..., kome? Prvom do mene, on ce iz kuka da izvuce trojku... Joj, bre - Idi!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, djura.net said:

Sad nesto razmisljam, nama cigosima treba live tema za prelazni rok. Tri meseca ludovanja bez prestanka.

 

Nemojte ljudi jos i play by play da prenosim, dosta je i ono sto sam do sada... hocete da me razvedete?! :smiley5:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...