Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Posted (edited)

Tesko bas do pobede ali i ocekivano sa jednim bekom i centrom. Tea ne racunam jer je bio mrtav jos u plej ofu abe pa ni ne ocekujem da moze da nas odvuce do pobede, posebno sad kad nema zamenu. Nedovic poceo dobro i onda zasrao sve, tesko da ce se trgnuti u drugom pol.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

Radojevic je grobar a ovaj drugi je prosto debilcina.

 

Imali smo momentum da vodimo na HT al jbg.

 

Ne znam kojom magijom mi ovo mozemo da dobijemo. Morace Teo, Rokas i Neda na elektrosokove u pauzi

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Poprilicno dobar rezultat ako uzmemo u obzir kako nam izgledaju Teo, Nedovic i pogotovo Rokas.Bas sam popizdio na ovu tehnicku sto su mu svirnuli, onaj mali smrad Trifunovic se baca i reaguje na ocigledne faulove, o Andjusicu da ne pricam ali da mi gledamo sebe popravimo igru u drugom pol i slavimo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Teško je igrati sa dva i po igrača sposobna da spuste loptu na parket. Nedović nek prijavi da ne može umesto da nas muči sve, kakva je ovo jajarska igra. Gidra je limitiran igrač, ne može on ništa da kreira, al aj bar da finišira. Moramo da istrpimo Tea, prosto nemamo drugih opcija koje će postaviti napad. Deda upadljivo najbolji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo će biti na konferenciji da li se neko usuditi da pita Željka za vredjanje deteta od 6 godina, da i zanemarimo što se žene igrača nazivaju kako se nazivaju.

 

I nije samo da je samo navijačka grupa koja važi za niskointeligentnu grupu ljudi nego cela hala peva iz sveg glasa. Treba napustiti teren i dati im usranu titulu da ne bude da je 30 miliona spucano uzalud.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Ne moze ovo da se dobije ako se Teodosic ne ukljuci u utakmicu. Nedovic djene, djene, ali ovaj nam je dosta bitniji, jer je doslovno jedini kakav-takav organizator. Stvarno je mnogo da redovno gledamo u pasulj kad ce njih dvojica da se pojave na utakmici. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wingwalker said:

Može li pojašnjenje zašto Nedaru iz milošte Himeruju? 

Sam se tako nazvao kad je spakovao trojku za pobedu prošle sezone.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bad said:

Zanimljivo će biti na konferenciji da li se neko usuditi da pita Željka za vredjanje deteta od 6 godina, da i zanemarimo što se žene igrača nazivaju kako se nazivaju.

 

I nije samo da je samo navijačka grupa koja važi za niskointeligentnu grupu ljudi nego cela hala peva iz sveg glasa. Treba napustiti teren i dati im usranu titulu da ne bude da je 30 miliona spucano uzalud.

Ne cuje on to

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Radojevic je grobar i ajde pristrasan je, ali ovaj drugi sto je iritantan uh

 

Ovaj drugi (Cakovic valjda) je kao nas, ali toliko revnosno pazi da se ne zameri komsijskim navijacima, a ako moze usput i uvuce u bulju Radojevicu, da je to nesnosno

 

Kad je na pocetku prekinuo izlaganje sastava da bismo na miru uzivali u himni Partizana, umalo nisam povratio

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam i zadovoljan kako sam očekivao stanje na terenu. Bez Bolomboja i Jaga. Sa Lazarevićem i Ilićem. Gde nam petorku čine 3 krilna centra, krilo i plej na odmoru ovo je i dobro. Ali kao što sam i mislio baš teška priča za pobedu večeras. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
9 minutes ago, Bad said:

Zanimljivo će biti na konferenciji da li se neko usuditi da pita Željka za vredjanje deteta od 6 godina, da i zanemarimo što se žene igrača nazivaju kako se nazivaju.

 

To prosto nije istina jer pevaju 'i brata kopile što žene siluje' (aludirajući na optužbe koje su postojale).

 

Dovoljno je gadno i neprimereno i ovo pominjanje porodice, al nema potrebe za dodatnim napakivanjima.

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

Caković je onaj "nastavniče, vidite šta ja znam" lik iz Lajanja na zvezde. Marko Đurić tip čoveka samo malo normalniji ipak.

 

Bilo bi fora i ovo da ometlamo sa sve 25 minuta Lazarevića i Ilića.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Sta bi bilo da Teu ne pomazu na prenosu. Hoce li odigrati nesto danas ili mu je puno da igra kosarku na par dana? Jebiga, i mi ocekujemo da imamo kosarkasa u timu koji moze da igra utakmice na par dana. Stvarno smo razmazeni.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...