Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

1 minute ago, Ab1995 said:

Pa problem kad napadamo Željka, problem kad ga pohvalimo.. Sve problem ccccc

 

Problem je što tebe ne boli Željko, već to što tvoj klub ima loše rezultate, mada to svakako nije moj problem, iykwim :)) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije Nedović kriv za poraz ali nije doveden i plaćen da ne bude kriv nego da pravi razliku a on to , uglavnom , ne radi. Isto nam je i bez njega i sa njim.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Koga si se sjetio kad su Facu i Luca prodali u finalu Aba? 

Game 5 rezlutat 79-75 za Partizan...

Neda ima and one...Promasuje.... Jesu za to zasluzni Facu i Luca?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

 

Problem je što tebe ne boli Željko, već to što tvoj klub ima loše rezultate, mada to svakako nije moj problem, iykwim :)) 

Trener druge ekipe ne može nikako ni biti problem mog kluba... U konkretnom slučaju, s obzirom na h2h, daleko je od problema;)... Loši rezultati u EL nama su navika, a i vala ne ložimo se mi puno na to 😛tako da nema problema 😉

Edited by Ab1995
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Smart, Hanga, Tobi, Gilespi, Gedraitis - 8 poena ukupno za 58 minuta. U napadu ocajni, u odbrani katastrofalni. Vuku se po terenu, ni kap znoja prolili nisu. Ja verujem da nekog ne ide sut ili ima lose vece, ali ovakav nejebavajuci stav dok s druge strane Lesor kida i razgrce, baca se po terenu...za svaku kritiku. Deda 19 poena za 27 minuta, Dalibor 9 za 23, domaca osnova drzi cas.

Edited by Mikel
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ab1995 said:

Trener druge ekipe ne može nikako ni biti problem mog kluba... U konkretnom slučaju, s obzirom na h2h, daleko je od problema;)... Loši rezultati u EL nama su navika, a i vala ne ložimo se mi puno na to 😛tako da nema problema 😉

 

Rispekt 😄 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

A vcrs je bilo bitno?

Jel bilo bitno u kupu, prosle i ove sezone? Jesi se tad sjetio Steve Karadzica?

 

Koga si se sjetio kad su Facu i Luca prodali u finalu Aba? 

Da ne diram u tita znači😄

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nadam se da ce ovo klupiranje Rokasa probuditi i da ce odigrati mec kao profesionalac

Da Rokas mora odigrati kao profesionalac al zato klub ne mora profesionalno pristupiti takmicenju. :))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nadam se da ce ovo klupiranje Rokasa probuditi i da ce odigrati mec kao profesionalac

Uopste mi nece tesko pasti odlazak Hange. Totalno razocaranje lik

Pod ugovorom je..

Link to comment
Share on other sites

Ja ovog hangu ne mogu da smislim. Klasičan covicev plaćenik sa dugoročnim ugovorom koji može da ima samo u zvezdi. 

Sve tri kategorije šutira ispod 50 %. Da nismo uzeli kup u nisu bio bi direktan krivac. Slobodna bacanja horor 

To je još jedan genijalan plan mudrog rukovodstva i dovođenje penzionera

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...