Jump to content

KK Partizan 2023/24 - UŽIVO


Son_of_a_gun

Recommended Posts

Kada smo zadnji put u ovoj sezoni povezali 2 minuta dobre igre na obje strane? Ne mora nekih spektakularnih 2 minuta, samo da smo dobru odbranu ispoštovali dobrim napadom, i obrnuto, u par kontinuiranih posjeda?

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Mislim da niko u hali vise nema poverenja u ovaj tim. Dovoljno je samo pogledati izraze lica navijaca, dok je kamerman prolazio kroz tribine.

Edited by Xpert
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Grobarcina1992 said:

KLS nek ne igraju povraca mi se od ove ekipe kad nismo 2 godine igrali KLS mozemo i ove preskociti fuj sram da ih bude sve u klubu za ovu bednu sezonu u ovaj cirkus od ekipe je ulupano 20 miliona evra 

 

KLS obavezno da se igra da vidimo hoce li Sferopulos da nasisa Zeljka 9x zaredom

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

Desilo se da nema centra koji će blok postaviti i nema plejmejkera kao što je Exum. Sigurno nije zaboravio košarku za par meseci.

To sam i ja često isticao ali mu nije opravdanje za to što je počeo da promašuje sve što je ranije ubacivao i što kao kapiten pušta ekipu da ovako potone u letargiju. Ceo tim je ozbiljno propao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 hour ago, Barkley#34 said:

To sam i ja često isticao ali mu nije opravdanje za to što je počeo da promašuje sve što je ranije ubacivao i što kao kapiten pušta ekipu da ovako potone u letargiju. Ceo tim je ozbiljno propao.

 

Sa ovim se slažem. Samo naglašavam da KP sigurno nije naprasno propao kao košarkaš...

Edited by DameTime
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Stiletto said:

Je l' godišnje karte ne važe za KLS? Publike ko u šok sobi.

Kad moroni sa Arene koji se pitaju oko datuma i vremena igranja zbog prenosa stave isti termin kao F4 da smanje gledanst SK-a koliko toliko, pa i ljudi ne dodju da bi gledali Evroligu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...