Jump to content

KK Partizan 2023/24 - UŽIVO


Son_of_a_gun

Recommended Posts

11 minutes ago, DameTime said:

 

Pritisnut je evo u dva napada - prvo kod blokade nad Davidovcem i sad. Fora je što je Sferopulos iskusno krenuo sa malim Topićem, da se ekipa razigra bez Tea. Uveo ga je što kasnije tako da sad ne gube mnogo sa pritiskom nad njim u prenosu, jer su se svi razigrali. 

Ma nije se ekipa toliko razigrala sa malim, nego smo mi pustili Tra da uhvati ritam. Jbt, čuvao ga je Anđušić u jednom trenutku - to pokazuje koliko smo mu pažnje posvetili.

 

Sad i Bruno pravi glup četvrti.

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast Zvezdi, putovali su, imali su težu utakmicu od nas, mi smo se kao odmarali za njih, a oni 3x više energije. Ajmo sada ovu četvrtinu da stisnemo malo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Ma nije se ekipa toliko razigrala sa malim, nego smo mi pustili Tra da uhvati ritam. Jbt, čuvao ga je Anđušić u jednom trenutku - to pokazuje koliko smo mu pažnje posvetili.

 

Sad i Bruno pravi glup četvrti.

 

Počinjete da igrate odbranu na -20, standardno... Slažem se da Teo nije dovoljno branjen (upravo vas rašrafljuje sa svih strana), samo hoću da kažem da su problemi tu od starta utakmice, a Sferopulos je krenuo s Topićem. 

 

Kad je tu svi previše zavise od Tea i verovatno je hteo to da spreči, računajući da će se odbrana više fokusirati na njega.

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po ko zna koji put, nakon pomaganja, oba igraca se spustaju ka obrucu i suter ostaje potpuno sam na 3.

 

Ne razumem, u cemu je stvar? Jel bas toliko neinteligentan tim imamo?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...