Jump to content

KK Partizan 2023/24 - UŽIVO


Son_of_a_gun

Recommended Posts

3 minutes ago, cuftausosu_ said:

Dozvoli da postoji mogucnost da nije provokacija. Samo razlicito poimanje sporta, sto ne bi trebalo da bude razlog za usmeravanje ka budalama, ako cemo pristojno 🙂

Ma poceo si neku spiku kao da ja odobravam dileje iz prvih redova i ceo taj "folklor" sto bi neki rekli. Apsolutno ne, ne znam koliko si mogao moje postove o tome ovde da procitas, potrudi se, pronadji. 

 

Pa rekoh bolje odmah da presecemo komunikaciju ako ces tako da razgovaramo. Em sam mator ja za to, em imam dovoljno staza i dok je jos Tata bio otvoren 🙂 u peMziji sam sada 😄 

Link to comment
Share on other sites

Da, ovo je prvo vređanje u istoriji derbija, zvati žandarmeriju da puca po tribinama. Nikad ranije nije neka od navijačkih grupa imala neku uvredljivu i bolesnu pesmu, recimo da se spominje silovanje dece i slično...

 

 

 

Da se razumemo, nikad u životu nisam otpevao stih neke takve pesme, ali da se pravi ovaj cirkus, to je nešto drugo. 

 

Što reče Jakovljević, to je kod nekih rizik posla, kod drugih neoprostivo, pa naravno uspeo da ubaci tu i autoritete države, čisto da zaradi koji poen kod velikog gazde.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Patriota iz kauca said:

OK je da isprazne halu.

 

U sledećoj kad krenu sa vređanjem Željka, Savića i Smajlagića treba napustiti teren i ne vraćati se ako odmah ne isprazne halu.

Zasto, ako se nije praznila hala zbog vredjanja igraca Zvezde? 

Dali ste zicer Covicu. I to je to. 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PatrickStar said:

Inače, ucveljeni od uvreda, vratili su se na zagralevanje za nastavak meča. Sami o sebi sve govore. I neka se sve ovo veceras završi u ligi Zeljka Obradovica.

 

Sad kad se vrate, ti Patrice jos jace, nemoj da te Nedara ne cuje slucajno. 

  • Like 8
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PatrickStar said:

Inače, ucveljeni od uvreda, vratili su se na zagralevanje za nastavak meča. Sami o sebi sve govore. I neka se sve ovo veceras završi u ligi Zeljka Obradovica.

Dobro je druze, Cigani smrde, Vi gospoda, disi malo, smisljaj nove pjesmice.

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, prolup said:

Dobro je druze, Cigani smrde, Vi gospoda, disi malo, smisljaj nove pjesmice.

Druze, niti koga vredjam, niti diskriminisem bilo koga. Dišem i potpuno opušteno komentarisem potpuno iste bolesti na obe strane i cirkus koga svi treba da se stidimo. Ovo nista nije normalno.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Није исто када се вређају актери меча и њихови чланови породице. Ни у једном мечу, када је Звезда била домаћин, није се вређала ничија супруга, мајка или дете. Ја сам већ писао да ми је као старом навијачу дегутатно да се уопште певају погрдне песме, увек сам за зезање попут: "Изађи мала", "Купи Жељко Мајкла Џордана" итд...

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, realno *w said:

Da, ovo je prvo vređanje u istoriji derbija, zvati žandarmeriju da puca po tribinama. Nikad ranije nije neka od navijačkih grupa imala neku uvredljivu i bolesnu pesmu, recimo da se spominje silovanje dece i slično...

 

 

 

Da se razumemo, nikad u životu nisam otpevao stih neke takve pesme, ali da se pravi ovaj cirkus, to je nešto drugo. 

 

Što reče Jakovljević, to je kod nekih rizik posla, kod drugih neoprostivo, pa naravno uspeo da ubaci tu i autoritete države, čisto da zaradi koji poen kod velikog gazde.

Ne bih da se prepucavamo, ali zar nije praznjena hala u majstorici ABA pre 2 godine zbog iste stvari?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Golijat said:

Zasto, ako se nije praznila hala zbog vredjanja igraca Zvezde? 

 

 

 

Iz prikrajka se pojavljuje Vučić i kaže "a ja, pražnjenje hale zbog vređanja mene???" :lol_2:

 

 

Najbolje uvesti u pravila lige kategorizaciju dozvoljenih i nedozvoljenih uvreda.

 

 

Tipa:

"član 58 tačka 32  dozvoljeno psovanje igrača i trenera, kao i članova stručnog štaba"

"član 58 tačka 33  dozvoljeno psovanje uže familije igrača, ali bez spominjanja imena, jer rizik posla"

"član 58 tačka 34  za članove uprava klubova, samo blaže psovke, uz 3 do 5 dozvoljenih pominjanja sumnjivih radnji iz političke prošlosti po utakmici"

 

 

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

 

 

Iz prikrajka se pojavljuje Vučić i kaže "a ja, pražnjenje hale zbog vređanja mene???" :lol_2:

 

 

Najbolje uvesti u pravila lige kategorizaciju dozvoljenih i nedozvoljenih uvreda.

 

 

Tipa:

"član 58 tačka 32  dozvoljeno psovanje igrača i trenera, kao i članova stručnog štaba"

"član 58 tačka 33  dozvoljeno psovanje uže familije igrača, ali bez spominjanja imena, jer rizik posla"

"član 58 tačka 34  za članove uprava klubova, samo blaže psovke, uz 3 do 5 dozvoljenih pominjanja sumnjivih radnji iz političke prošlosti po utakmici"

 

 

Nisi me skapirao jbg.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jasno. Videli teško to ide bez Jaga, što rizikovati da se izgubi i treća, daj još malo cirkusa i rešava se serija u nekoj kancelariji. 

 

Ali ok, makar će ući u istoriju, prvi klub ikad koji je dobio utakmicu sa -12.

  • Love 2
  • Ha-ha 9
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

Jasno. Videli teško to ide bez Jaga, što rizikovati da se izgubi i treća, daj još malo cirkusa i rešava se serija u nekoj kancelariji. 

 

Ali ok, makar će ući u istoriju, prvi klub ikad koji je dobio utakmicu sa -12.

" Jep, strah u nama se oteo kontroli"

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

Jasno. Videli teško to ide bez Jaga, što rizikovati da se izgubi i treća, daj još malo cirkusa i rešava se serija u nekoj kancelariji. 

 

Ali ok, makar će ući u istoriju, prvi klub ikad koji je dobio utakmicu sa -12.

Polako, brate, znam da je vruća glava, ali da sačekamo da vidimo šta je objašnjenje, zašto je pražnjena hala, šta je razlika u odnosu na ponedeljak, šta piše u pravilima lige, moraće to da se navede.

Nemoj odmah đonom, ima vremena...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, realno *w said:

Jasno. Videli teško to ide bez Jaga, što rizikovati da se izgubi i treća, daj još malo cirkusa i rešava se serija u nekoj kancelariji. 

 

Ali ok, makar će ući u istoriju, prvi klub ikad koji je dobio utakmicu sa -12.

Mozes li da pojasnis zbog cega je trazeno praznjenje hale? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...