Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

Ako je bila prica da se Pop obrukao 2019., sta tek reci za ovogodisnje vodenje utamica Kerra, Spoa i Luea? Djelovalo je ko da ih vode kakvi trenerski amateri, a ne bukvalno All Star trenerska postava. 

Ovo je jos veca, nikada im niko nije zadao 3 samara kao ovo sada. U njihovoj igri su razbijeni 3 puta. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Buser, Birc, Briset, Maturin, Brendon Klark, Kori Dzozef (mada im on svakako ne treba), Trej Lajls, Nembhard, Sarp iz Portlanda, mogu oni da naprave ultra zajebanu ekipu.

Klark bi im baš dobro došao. Ovde nije igrao zbog povrede. Završio je sezonu u aprilu, možda i ranije.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Ovo je jos veca, nikada im niko nije zadao 3 samara kao ovo sada. U njihovoj igri su razbijeni 3 puta. 

 

Bas ozbiljna bruka. Zbog ovakvog samaranja nesto i kontam da ce dogodine poslati tim ranga onih sa Olimpijada 2008. i 2012. 

 

Steph, Lillard, Jrue

Booker, Ant

Durant, Tatum, Butler

LeBron, JJJ/Zion (ako se napokon udostoji sredit kile i igrat kosarku)

Davis, Embiid (po rijecima Hilla trebao bi igrati za USA, a ne za Francuze)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih bio istinski sokiran, ako se bilo ko od tih matorih superstarova zaista pojavi na OI za Amere, a ne svi odreda. Bukvalno mi deluje kao naucna fantastika.
Mislim da je ono od prekjuce vise bilo malo prica za medije i samopromociju. Fazon " bez nas - propas''.

Kanadi jos jednom svaka cast. Ozbiljna su ekipa, imali su najtezi put do polufinala od sve 4 ekipe i igrali jako dobru kosarku. Imali su tu malu nesrecu da nalete na zahuktali superbrzi voz, ali desava se. :classic_biggrin:
Ameri, kao sto sam rekao pre neki dan, ravna linija. Mislili su da mogu bez odbrane da dobiju sve, ali su se grdno preracunali. Sraman pristup, ali necu plakati za njima. :classic_tongue:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Bas ozbiljna bruka. Zbog ovakvog samaranja nesto i kontam da ce dogodine poslati tim ranga onih sa Olimpijada 2008. i 2012. 

 

Steph, Lillard, Jrue

Booker, Ant

Durant, Tatum, Butler

LeBron, JJJ/Zion (ako se napokon udostoji sredit kile i igrat kosarku)

Davis, Embiid (po rijecima Hilla trebao bi igrati za USA, a ne za Francuze)

Njih ocekujem. Za AD i KD sam ubijedjen da nece igrati, za Lebrona 99% mada mozda se oprosti tamo. 

Od sadasnjih Ant i Mikal idu ako nastave da se razvijaju kako treba.

Ako se Ja presabere on je siguran putnik zbog atraktivnosti mada bi ja Kyrie poveo. 

Od visokih Embiid i Bam su mi sigurica ako su zdravi.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...