Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Grcka ima da postane nesto poput SSOL Sunsa odjednom vs nas, ne igramo odbranu al zato i ne sutiramo dobro 😄 Svakakvi igraci i neigraci vs nas imaju neke partije za pamcenje zasto ne bi sad neki Bochoridis dao 7 trojki ili nesto slicno.

Dominikanska rep, Srbija, Italija, Portoriko
SAD, Grcka, Litvanija, CG
Njemacka, Australija, Slovenija, Gruzija
Spanija, Brazil, Kanada, Letonija
 

boldovane prolaze.
 

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MrTwister said:

Grcka ima da postane nesto poput SSOL Sunsa odjednom vs nas, ne igramo odbranu al zato i ne sutiramo dobro 😄 Svakakvi igraci i neigraci vs nas imaju neke partije za pamcenje zasto ne bi sad neki Bochoridis dao 7 trojki ili nesto slicno.

Dominikanska rep, Srbija, Italija, Portoriko
SAD, Grcka, Litvanija, CG
Njemacka, Australija, Slovenija, Gruzija
Spanija, Brazil, Kanada, Letonija
 

boldovane prolaze.
 

 

 

U vecini se slazem ali Slovenija ide dalje. 

Luka ce dar mar da pravi u 2 fazi. Ocekujem i 50+ partiju

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

U vecini se slazem ali Slovenija ide dalje. 

Luka ce dar mar da pravi u 2 fazi. Ocekujem i 50+ partiju

Australiju mozda i dobiju ako oni sami izbogalje to al Njemacku tesko, jednostavno najveca im je prednost sto prenose sve bodove iz grupe a ovamo se mogu mozda nekom krugu nadati pa da tako prodju. Sve i da 50 da malo ce im biti kakvi su ostali.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, MrTwister said:

Australiju mozda i dobiju ako oni sami izbogalje to al Njemacku tesko, jednostavno najveca im je prednost sto prenose sve bodove iz grupe a ovamo se mogu mozda nekom krugu nadati pa da tako prodju. Sve i da 50 da malo ce im biti kakvi su ostali.

Ono sto je problem Sloveniji jeste odbrana. Ofanzivno ce parirati Australiji ali moraju nekako svesti Aus na nizibroj poena od 85 pa i 80. Da li su to u stanju ne vjerujem ali ocekujem od Doncica da u 1 od 2 utakmice eksplodira, i sam dobije taj mec. 

Ima Slovenija Prepelica, Tobeya pa i Zoki, Jaka da ubace dovoljno za pobjedu. 

 

Na OI za 3 mjesto su ih dobili jer je Doncic bio iscijedjen a i motiv je bio upitan. 

 

S obzirom na sudjenje na ovom prvenstvu. 15+ bacanja za Doncica ce biti sto znaci da ce redom ispadati igraci, prvenstveno Thybulle a Bog im pomogao ako Ingles i Giddey, Exum budu na Doncicu.

 

Luka mora da bude smiren i da ne ulazi u raspravu sa sudijama i da puni precijenjene Australijance.

Njemci su mi veci problem jer imaju veci firepower u Schroderu i Wagneru od Slovenaca ali lopta je okrugla a najbolji igrac prvenstva je u Sloveniji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 said:

Ono sto je problem Sloveniji jeste odbrana. Ofanzivno ce parirati Australiji ali moraju nekako svesti Aus na nizibroj poena od 85 pa i 80. Da li su to u stanju ne vjerujem ali ocekujem od Doncica da u 1 od 2 utakmice eksplodira, i sam dobije taj mec. 

Ima Slovenija Prepelica, Tobeya pa i Zoki, Jaka da ubace dovoljno za pobjedu. 

 

Na OI za 3 mjesto su ih dobili jer je Doncic bio iscijedjen a i motiv je bio upitan. 

 

S obzirom na sudjenje na ovom prvenstvu. 15+ bacanja za Doncica ce biti sto znaci da ce redom ispadati igraci, prvenstveno Thybulle a Bog im pomogao ako Ingles i Giddey, Exum budu na Doncicu.

 

Luka mora da bude smiren i da ne ulazi u raspravu sa sudijama i da puni precijenjene Australijance.

Njemci su mi veci problem jer imaju veci firepower u Schroderu i Wagneru od Slovenaca ali lopta je okrugla a najbolji igrac prvenstva je u Sloveniji.


Jaka je izgleda teze povredjen.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

ja bi se iskreno iznenadio da luka i little helpers dobiju australiju

zaboravio si i josh greena, lukinog kolegu iz mavsa

Za odbranu? Lik je katastrofalan u odbrani. 

U napadu je ok, doprinosi. 

 

Luka je dobijao prime Klipane sam sa Kawhijem, PG13 a ne Aus sa Mills, Giddey, Exum itd itd.

 

In Luka i trust

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:


Jaka je izgleda teze povredjen.

Ono padanje na ledja od strane Sengelije?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Za odbranu? Lik je katastrofalan u odbrani. 

U napadu je ok, doprinosi. 

 

Luka je dobijao prime Klipane sam sa Kawhijem, PG13 a ne Aus sa Mills, Giddey, Exum itd itd.

 

In Luka i trust

Ono padanje na ledja od strane Sengelije?


Nemam pojma kako je zaradio povredu. Samo procitah da je upitan za nastavak a i danas nije igrao.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja baš poštujem Lukinu požrtvovanost na FIBA takmičenjima, ali Australija je mašina u oba pravca za ovu ekipu Slovenije. Bar to što su dosad pokazali i jedni i drugi. Iskreno mislim da će teško proći dalje jer im se baš "zalomilo" i teško će njegov one man show raditi protiv AUS.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Miki28 said:

Luka je dobijao prime Klipane sam sa Kawhijem, PG13 a ne Aus sa Mills, Giddey, Exum itd itd.

 

Ja ne znam, svaka cast Luki naravno ali ekipa mu je takav krs da se to recima tesko da opisati. Ipak je ovo igra 5 na 5 i nazovite me neznalicom ali tipujem na tezak poraz od kengura i ispadanje

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marvin said:

 

Ja ne znam, svaka cast Luki naravno ali ekipa mu je takav krs da se to recima tesko da opisati. Ipak je ovo igra 5 na 5 i nazovite me neznalicom ali tipujem na tezak poraz od kengura i ispadanje

Ae da kazem realnost je da Aus dobije ali Luka je cudo. Vjerujem da magija slijedi i da se dovoljno ustekao i spremio za ovo sto slijedi. 

Svakako sam uz njega maximalno. 

 

Aus ima dobru reprezentaciju ali su precenjeni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne može se zanemariti Lukina sposobnost da odigra 30+8+8 u takvom meču. Nije to neka neuka afrička/azijska ekipa sa jednim trpačem i ostalim nesposobnjakovićima, to su sve školovani igrači koji mogu da iskoriste prostor koji im on napravi.

 

Ali moraju da odigraju na gornjoj granici svojih mogućnosti, plus da Oziji i Nemci ne zasijaju baš.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

Gledam raspored, sutra nebitne utakmice a onda u petak moraš da upališ 3 televizora istovremeno da bi sve ispratio. Pa za vikend sve isto. 

 

Ne znam je li baš moralo tako? 

 

Ja sam prvi u redu kada treba oplesti po EL i sličlnima kad se sve igra u isto vreme, ali ovo je stvarno veliki broj jako dobrih tekmi. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skyglider said:

Kako je ovo retardiran sistem na FIBA SP pogotovo za ove reprezentacije koje su ispale nakon prve faze, umesto da lepo idu na odmor oni sad moraju ponovo da igraju nekakve grupe 

 

Zato sto je SP kvalifikacioni turnir za OI.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...