Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Ovaj tim nije slabiji na papiru od prethodnih koje su doveli na SP. Cak je jedan od jacih.

 

Problem je sto je Branson odigrao ocajno, Ingram odigrao ocajno, a projektovani su za prvu petorku.

 

Takodje nemaju nijednog stvarno visokog i rim protektora iako je to trebalo da bude JJJ, ali jednostavno potpuno odsustvo timske kohezije i odbrane daje ovo sto daje.

 

Oni su u napadu sasvim dobri, mocni, cak i sa ovim ISO basketom, ovde ima sijaset vrhunskih napadaca, ali je priprema utakmice i pristup u odbrani skandalozan.

 

Ne znam sta su mislili, ali je ovo za Kera, Spoa i Lua bas blamirajuce, oni su po reputaciji svi top 10 treneri u NBA, a samim tim kod njih i u svetu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Covjek u PO bio bukvalno dodtni defanzivac Lakersa, sirom otvorene trice sutao 20ak posto, a na svjetskom ne fula. Nevjerovatno. 

Pa ima razlike, tada mu visio NBA ugvoor nad glavom, Memphis ga pustio niz vodu a i sam je zagrizao prevelik zalogaj u Lebronu i prozivkama. 

Sada kada je uzeo ozb ugovor, moze da se bavi kosarkom.

Link to comment
Share on other sites

Na stranu nepostojeća priprema za protivnike, po meni je Kerr pogrešio sa guranjem Banchera na 5, ovaj Kessler je sasvim upotrebljiv kao strašilo na 5. Takođe su previše koristili Harta na 4, on jeste fajter ali je prenizak i presitan za tu poziciju. Brunson i Ingram definitivno najveća razočaranja.

Link to comment
Share on other sites

Razlog zasto su ih i Nemci i Litvanci izuseravali onako je sto igraju rogove.

 

Znaci Amerima jedan blok na piku napravi dva mismeca. Dva - svi su u mismecu i jedan do dva igraca sami.

 

Oni bukvalno ne probijaju blok, drugi igrac samo preuzme.

 

Preuzima Kesler Seja ono opusteno I can do it coach.

 

Neverovatan low effort. Okej, atlete su, mogu to da rade, ali je smesno da apsolutno ne mrdnes prstom da onemogucis da protivnik dobije situaciju koju trazi sablonski.

 

Nemci su im prodali istu akciju i varijaciju na temu u 50 poseda, minimum.

 

Ne znam da li sam ikada tako nesto gledao na ovom nivou, mozda kada nas je Litvanija demolirala iz pikenrola onomad.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Naravno da nije, on je buducnost. Em za SP ali bice i na OI ( vrvt ne Pariz ) ali kasnije da.

 

Apsolutno cisto sumnjam, ne secam se da je iko dobio drugi poziv posle ovakvog performansa.

 

Pa da je 10 puta veca zvezda nego sto je on.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

Inace, drago mi je zbog Bankera, otkazao Italijanima a posle ovoga je verovatno zavrsio sa reprezentacijom SAD za sva vremena, tesko da ce ga zvati jos jednom.

 

On i otac bješe obećali Poceku da će igrati za njih, tako nešto? 

 

Nije baš najbistriji momak rekao bih. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

9.3/3.4/1.6 je skandalozan nastup? 

Decko 20 godina, tek 1 sezonu u ligi🤣🤣🤣

Au Mece pretjera ga druze. 

 

Na ovaj broj poseda, apsolutno.

 

Branson ima 10.7, 4.3, 2.7 pa je bio grozan ovde.

 

Plus da ne pricam sto je statistiku nabio protiv Novog Zelanda kad je dao 21. Nije presao 8 poena u ostalim utakmicama.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...