Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

1 minute ago, suptil said:

Koji je procenat suta Kanade u prvoj cetvrtini? Jel su promasili nesto?

 

Dobar je ali jesu.

 

13/21.

 

21 posed za cetvrtinu. To zvuci maltene fizicki nemoguce.

 

Opet kazem, da smo igrali sa Amerima bio sam ubedjen da cemo ih usrati 20 razlike. Steta.

Link to comment
Share on other sites

Kad je Brunson na klupi, onda Haliburton i Reaves mogu da se rastrce i pokrenu napad. Kad je ova stetocina u igri sve stagnira jer cepa iso do smrti a plej

4 minutes ago, McLeod said:

JJJ, Bankero i Ingram ne igraju danas. Znaci bice cudo ako uspeju da dobiju.

 

Portis ce da djuska pola sata, mozda vidimo i Kema Dzonsona na laznoj petici 😄

A problem je da Portis odigra 25-30 minuta? Ne igra toliko u NBA?😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

Ova petorka sa razlikom sto je bio Banchero na 5 umjesto Portisa je igrala fenomenalno na pripremama i na pocetku prvenstva. Nestala je kad je Kerr zamijenio Inrama za Harta u prvoj petorci i Cama skoro potpuno izbacio iz rotacije. 

 

Nije mi bilo jasno sto je Dzonson izgubio minutazu, jer je igrao sasvim dobro.

 

Za Ingrama mi je jasno.

Link to comment
Share on other sites

Besmisao americke odbrane se vidi u skoro svakom napadu, ali za ovo sad, iako je Beret promasio, bukvalno treneri u mladjim kategorijama te salju da sedis do kraja treninga.

 

Znaci plej stoji na pola bukvalno, pogleda i baci lob pas preko 3 igraca Beretu u reketu.

 

Koji je u mismecu.

 

U tipa petoj sekundi napada.

 

Znaci ne znam sta da kazem.

 

Ovo nije ni rekreativa, ovo je novi nivo.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MilošVB said:

Ko vam je gotivniji, Edvards ili SGA?

 

Da ne razvlačimo priču, palac gore za prvog a koji god hoćete za drugog.

Sjajni su obojica, meni gotivniji Edwards jer ima predispozicije i da bude sjajan 2way igrac, brze ruke i borbenost. 

Shai je vec sada rutiner sa poludistance, igra u svom ritmu.

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje, pošto SAD košarku pratite više od mene (ja se ne ložim ni na Jokića i Denver 😄 ) ...

Jel ovaj sastav SAD uslovljen otkazima igrača ili je procena stručnog štaba da im je ovo dovoljno da budu konkurentni u borbi za zlato?

Kapiram da su ono superzvezde NBA više zainteresovane za OI nego za SP ali baš mi je teško da poverujem da opet nije mogao bolje da se sastavi tim ...

I skautiraju li oni protivnike protiv kojih igraju?

Što reče Mek, primili su dva puta po +100 poena, to je jebote svojevrsni blam i za timove tipa Češka ili Rusija ...

Neverovatno mi je da su pomislili da se sa ovim sastavom samo pojave bez ikakve timske igre,skautinga protivnika,ničega i medalja će sama pasti u krilo ...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mare80 said:

Jedno pitanje, pošto SAD košarku pratite više od mene (ja se ne ložim ni na Jokića i Denver 😄 ) ...

Jel ovaj sastav SAD uslovljen otkazima igrača ili je procena stručnog štaba da im je ovo dovoljno da budu konkurentni u borbi za zlato?

Kapiram da su ono superzvezde NBA više zainteresovane za OI nego za SP ali baš mi je teško da poverujem da opet nije mogao bolje da se sastavi tim ...

OI su bitne a Lebron ( godine ), KD ( povrede ), Steph ( odmor ) nisu uopste ni razmatrani za SP. AD takodje nije razmatran zbog svojih problema sa povredama.

Uglavnom su isli sa B listom i da vide jel ima ko da moze na OI da ode. Tamo ce ipak mocniji stici, Steph je vec rekao da bi se pojavio a onda Tatum, Booker itd itd. 

4 minutes ago, mare80 said:

I skautiraju li oni protivnike protiv kojih igraju?

Što reče Mek, primili su dva puta po +100 poena, to je jebote svojevrsni blam i za timove tipa Češka ili Rusija ...

Neverovatno mi je da su pomislili da se sa ovim sastavom samo pojave bez ikakve timske igre,skautinga protivnika,ničega i medalja će sama pasti u krilo ...

Ne skautira ocigledno.

Edited by Miki28
typo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...