Jump to content

LIVE - Srbija


Recommended Posts

3 minutes ago, Beonegro said:

Uh, Bogdan šuterski baš u kanalu, trebalo bi sad na početku drugog odigrati nekoliko akcija za njega da šutne iz čistih pozicija, da ne ulazi u nervozu.


Treba se i reci da uzima 3ke sa prosecnim odstojanjem od 10.5m od kosa. To dodaje nekako taj "cirkus" utisak. Ali ne sumnjam da se prilicno zajebava u ovoj fazi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bogoljub Gagic said:

Аврамовић ме све више одушевљава, Давидовац добар, шта је са Богданом не знам ал ово је ужас, али добро верујем да ће се дићи у другој фази.

 

Leksa opasno konkuriše da mi bude omiljeni naš igrač in general, on nema taj greatness ali grize svaku sekundu kad je na terenu. Bukvalno igrač za poželeti u svakoj ekipi. 

 

Bogdanović je užasan, ali možda je i bolje da sada bude sve suprotno od onog kako je startovao 2019. a nismo uzeli medalju. Nek polako podiže šutersku formu i malo se ispuca sad. Ostali neka se razigraju što više i onda taktika protivnika ne može biti "zatvoriti Bogdanovića". 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Bogdanović je užasan

 

Kruži u našem kampu da se žalio ostatku ekipe kako ima neku stalkerku koja ga juri da se ženi, da je nervozan, razdražljiv i ne može ni da funkcioniše ni da spava... :classic_unsure:

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Issey said:

Može li Sudan malo da nas oznoji? Gledao sam ih na blic sa posla. Imaju fizikalije i solidan šut... 

 

Jedino malko fizicki da vise trce bekovi, inace mrka kapa.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fancy said:

 

Kruži u našem kampu da se žalio ostatku ekipe kako ima neku stalkerku koja ga juri da se ženi, da je nervozan, razdražljiv i ne može ni da funkcioniše ni da spava... :classic_unsure:

NIje na nama da sudimo o buducnosti niti da stajemo nekome/oj na put sreci .:classic_biggrin:

 

SentimentalSplendidDegus-size_restricted

 

Proci ce ga nervoza.... :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta god da je povod - delovalo mi je, na momente, tako protiv Kine, a protiv Portorika mi je apsolutno ocigledno da je Bogdanovic nekarakteristicno nervozan - da li je to teret odgovornosti posle otkaza prevelikog broja igraca, privatni problemi ili ko zna sta peto, ne znam, ali nema osmeha, nema opustene ruke, nema nicega po cemu je karakteristican Bogdan.  Do cega god da je, nadam se da ce se razresiti do kljucnih utakmica.

Link to comment
Share on other sites

Ne znamo da branimo sut za tri poena. To je bilo ocigledno i na utakmici protiv Kine i na danasnjoj utakmici a i u prvom poluvremenu portorikanci su imali dosta otvorenih suteva ali su promasivali.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...