Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

4 minutes ago, Skyglider said:

Znači za OI nam sad najviše odgovara da prođe u polufinale samo jedna evropska reprezentacija iz preostalih četvrtfinala i to ona iz duela Nemačka vs Letonija, a Slovenija i Italija da ispadnu i onda idemo na OI

 

Da. Ali bi nam Slovenija bolje legla kao rival koga je mozda lakse proci, ako gledamo samo lov na medalju. Ipak ce to tesko ici, Kanada je opaka ekipa, sve i bez Mareja i Viginsa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Drug Crni said:

Kari piše latinicom..otpadnik od roda..:classic_sleep::classic_biggrin:
Šalim se..pre svega da se polijem kofom pepela što nisam verovao u matorog..bio sam izgubio svako poverenje u njega. Stara je to kajla ipak. :thumbsup:

Alpaka sa svojim uber-optimizmom ispade veći Srbenda u odnosu na većinu nas. :thumbsup::s_d:

 

shvatas li da su igraci ovi dobili, kao sto su protiv talijana izgubili?

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, jaka blazic said:

i sad gledaj jokicu i placi, mogao si lagano uci u legendu ovako splavarisi i gledaj cecu.

 

Apsolutno nema potrebe da se igrac sa brojem 15 spominje ovde

sav fokus treba biti na ovu grupu momaka koji se bore najbolje sto mogu

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Napisao Mc da je ovo doktorska disertacija Karija Pesica, ja bi da ga ispravim, taj covek, a ja kao navijac Partizana uopste nisam njegov ljubitelj, je doktorirao odavno, samo je sada morao sve da podseti na to jer se ovde stvari lako zaborave. Kao sto sam napisao vec mi igramo ubedljivo najlepsu i najorganizovaniju kosarku na ovom prvenstvu i iako realno nemamo kvalitetan tim za 4 mi smo tamo. 

O Bogdanu sta reci, najbolji evropski igrac kada si igra po fibinim pravilima i to je sto posto tacno, stalno je tu kad moze, preuzima odgovornost i vodi ove momke bas kako treba. Ovo prvenstvo selekcija njegovog suta je jako losa, ali to je vec posledica mnogo godina u nba i igranja sa liderom kao sto je Trej Jang i to ti udje u glavu hteo ne hteo. Meni je jako zao sto ni jedna evropska ekipa nije mogla da ga plati 10-15 miliona po sezoni svih ovih godina, decko bi otisao u penziju veci od Bodiroge. 

Stefan Jovic igra kao u najboljim danima, odbrana mu je opala, ali taj momak daje mnogo vise od ostalih jer je svaki njegov minut ovakvim intenzitetom mnogo skuplji i bolniji od svih ostalih zajedno. Vizija koju ima i nacin na koji organizuje napada je prava poezija. 

Nikola Milutinov je pored Pesica najzasluzniji za ovo danas, neverovatna igra u oba pravca. Osecaj za prostor, gradjenje, vrhunski. Okrenuo je utakmicu i postavio smer u kom ce sve ovo ici i zavrsiti. 

Svi ostali na celu sa Filipom i Aleksom fantasticni, stvarno daju 110% koliko god to bila floskula. 

Ne mogu da opisem koliko zelim medalju ovim momcima, zbog nacina na koji su otisli, zbog odnosa prema igracima i treneru, zbog svih koji nisu tu, i pre svega zbog Borise.

 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Quote

Dobar je osećaj. Želim da kažem nešto od jutros. Naš saigrač Boriša Simanić nam je dao neverovatnu energiju. Bili smo nervozni, ja posebno. Od mlađih dana sam uvek gubio od Litvanije. Video sam Borišinu poruku. Rekao je: Momci, dobro sam. Samo što je razmišljao o nama to je velika stvar. Ujedinio nas je. Sjajan momak, ovo je za njega.

 

kaže Bogdanović

 

❤️❤️❤️

  • Like 7
  • Love 31
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Da. Ali bi nam Slovenija bolje legla kao rival koga je mozda lakse proci, ako gledamo samo lov na medalju. Ipak ce to tesko ici, Kanada je opaka ekipa, sve i bez Mareja i Viginsa.

 

Slovenija bi nam apsolutno više legla kao rival, što svakako ne garantuje da bismo ih pobedili ali da, samo generalno mislim da im nisu velike šanse protiv Kanade. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, woolgatherer said:

ps  ko ce vasi da objasni da ce na OI opet kao drugi plej :s_d:

Neki eliksir mladosti da se smućka za Stefana Jovića, uz njega onaj ludak Aleksa kao zamena i mali Topić kao treći, a Vasa može slobodno da se sprema za sezonu. Ovakvi nam jebeni plejevi trebaju!

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

Mi smo,ipak,uvek jebeni u košarci..kao kratko ćebe. :classic_ninja:

Litvanija i mi smo protivnik za kojeg pomisliš: "valjalo bi ipak da nam je neko drugi dopao". Nešto kao Hrvati na nekom fudbalskom prvenstvu, Liverpul u Ligi šampiona itd..ono, pomisliš "gde baš s njim? Kao,nisu baš ultra najbolji,ali ne da mi se s njima zajebavati"

Bravo za momke!
I za selektora,uprkos mrgudu uiniju.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Znam da je Steph Jović injury prone igrač ali iz mesta bih mu dao ugovor da sam neki evroligaš. Fizički moćni floor generali sa ogromnim basketball IQ-om ne rastu na grani. Čovek igra ovo prvenstvo kao da je Jason Kidd iz prajma, prosto zrači smirenošću i košarkaškom inteligencijom plus taj njegov mangupluk.

  • Like 44
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Znam da je Steph Jović injury prone igrač ali iz mesta bih mu dao ugovor da sam neki evroligaš. Fizički moćni floor generali sa ogromnim basketball IQ-om ne rastu na grani. Čovek igra ovo prvenstvo kao da je Jason Kidd iz prajma, prosto zrači smirenošću i košarkaškom inteligencijom plus taj njegov mangupluk.

+ mu upada sut u solidnim procentima. On je sa one 2-3 trojke slomio Litvaniju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...