Jump to content

UEFA Champions League 2023/24


Don Juan

Recommended Posts

5 minutes ago, Don Dusko said:

Hravati u klupskom promasuju a u repki neprikosnoveni.

Modrić je 2008 na euru šutnuo jedan od gorih penala koje sam ikad video a i protiv Danaca je izveo skandalozan na SP ako se ne varam

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Uhhh Nacho kapitenski

Ajmo Lunin macko

Toni Rudiger mu.....

Bye bye City

Kad vidim štopere da izvode penale padne mi mrak na oči zbog Vidića a i Ramosa 2012

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Najnepravedniji prolaz jedne ekipe u istoriji lige sampiona, ali me cisto zabole za to jer ga je Siti izduvao. Anceloti gledao Ljupka iz Barija u pripremi utakmice. Modric jeste promasio penal, al da ga nije bilo u drugom poluvremenu, Real bi primio 5 komada.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Урош19 said:

Modrić je 2008 na euru šutnuo jedan od gorih penala koje sam ikad video a i protiv Danaca je izveo skandalozan na SP ako se ne varam

Cak i penal koji je dao posle u penal seriji je bio uzasan al se nekako uvukao u gol.

 

Cim sam video da sutira znao sam da moze da se ocekuje jadan penal, al dobro je, provukose se, sad ce biti izuzetno zanimljivo do kraja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je Kovacic generalno gotivan igracic, ali mu je karijera u slobodnom padu, i bas je zalutao u Siti. Bukvalno je za neki Brajton. Nije da je ispao preveliki tragicar, jer je Bernardo sutnuo jos gori penal, ali cisto opservacija.

 

Strasno je da Siti nije uspeo nista protiv Realovog bunkera nakon 1:1. Teg zvani Haland koji je bio bukvalno igrac manje na terenu i kretao se kao Marko Pantelic svojevremeno u dresu reprezentacije Srbije. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Cak i penal koji je dao posle u penal seriji je bio uzasan al se nekako uvukao u gol.

 

Cim sam video da sutira znao sam da moze da se ocekuje jadan penal, al dobro je, provukose se, sad ce biti izuzetno zanimljivo do kraja.

Tih penala se uopšte ne sećam kakvi su bili pa nisam ništa hteo da pišem

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Урош19 said:

Modrić je 2008 na euru šutnuo jedan od gorih penala koje sam ikad video a i protiv Danaca je izveo skandalozan na SP ako se ne varam

Kad vidim štopere da izvode penale padne mi mrak na oči zbog Vidića a i Ramosa 2012

 

Secam se te blamote iz 2008. Meni je ostao u secanju i onaj iz 1/4 SP protiv Rusije, kada je lopta protivno svim zakonima fizike i uz Boziju pomoc zavrsila u golu. Iznenadio sam se kad sam ga video kao prvog izvodjaca.
Pak, za ovih 30+ minuta koliko je proveo na terenu je dokazao da je i dalje caca ove igre.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Bravo Bernardo maestro.

1 minute ago, Don Dusko said:

Ali koliko su se igraci Sitija skenjali kod penala da je golman uzeo 5 odlucujuci.

A Pep se zajebao sto je izvadio KDB-a...

Spisak se pravi prije pocetka penal serije. Nije ovo prvi put Edersonu da puca penal, odlican tehnicar.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...