Jump to content

UEFA Champions League 2023/24


Don Juan

Recommended Posts

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Jedino sto Davies igra LW, ostalo sve standardno pod Tuchelom. Ne znam na koja iznudjena resenja mislis?

 

Musiala i Bellingham nevidljivi vcrs, posebno prvi.

 

Napisao lepo pre godinu, a moze se reci i pre 6 meseci. Skoro svi bi omasili pola postave u projekciji.

 

Dier stoper, Kimih ponovo desni vek, Mazrazu levi, u vezi Pavlovic i Laimer. Sem ove poslednje dvojice, svi drugi su izasli iz svojih prirodnih pozicija. Mogu da pokriju druge pozicije po potrebi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ta'veren said:

 

Napisao lepo pre godinu, a moze se reci i pre 6 meseci. Skoro svi bi omasili pola postave u projekciji.

 

Dier stoper, Kimih ponovo desni vek, Mazrazu levi, u vezi Pavlovic i Laimer. Sem ove poslednje dvojice, svi drugi su izasli iz svojih prirodnih pozicija. Mogu da pokriju druge pozicije po potrebi.

Aha ok, nisam konstatovao to "prije godinu dana".

Cist faul u napadu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drug Crni said:

Ja sam jedan od retkih koji ne širi netrpeljivost prema tzv.plastičnim klubovima. Međutim,PSG mi je prilično teško svariti..ne zbog ogromne love koja im je potekla,već zbog nikakvog karaktera..karakter ekipa (namerno u množini) im je dijametralno (ili dijagonalno;šta je ispravno?) suprotan sa količinom novca kojim raspolažu..

Njih ni GOAT Mesi,koji očito tamo nije bio na vrhuncu moći, nije uspeo transformisati u pobedničku priču. Govorim o Ligi šampiona gde imaju konkurenciju. Mbape nevidljiv maltene u dvomeču..nekako nedostatan..Dortmund niti je neka ekipčina niti fudbalski bauk pa da se protiv njih ne nemetneš kao jedan od najboljih fudbalera današnjice.

Baš mi odaju utisak nekog klošarskog kluba..i večitih gubitnika.

PSG je u 90ima uzeo Kup kupova. igrao je Ligu prvaka. Sjećam se sezone kad su u skupini imali 6 pobjeda, tukli su Bayern vani i doma. Mislim da je to ona sezona kad je Ajax dobio Milan u finalu. PSG je u QF izbacio Barcelonu (koja je sezonu prije pregazila sve, i pukla u Ateni 4:0) sa Hagijem, Stoitchkovom, Guardiolom, Nadalom,Koemanom....U polufinalu su igrali protiv Milana sa Maldinijem, Baresijem, Albertinijem, Costacurtom, Panuccijem, Desaillyem, Bobanom, Savićevićem.... Pamtim da je prva utakmica bila 0:0 da bi u 90+ Boban pobjegao i zabio za 0:1. Mislim da je poslije te sezone Miloan doveo Weaha. U momčadi su još bili Rai, Ginola, Ricardo, Le Guen, Ricardo,  na golu legendrni Lama.... PSG nikako nije plastika. To što je Nasser Al Kamuflazhi promjenio boje dresova, što umjesto PSG ili Paris SG sada piše Paris ili FC Paris, što je potjerao većinu navijača sa stadiona, ne znači da je PSG plastika. Daleko od toga.

 

EDIT: Ok, Nacho je gurnuo Kimmicha, ali zašto je to faul, a držanje Kimmicha nije?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...