Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

46 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Usao sam sinoc na njihovu temu i morao da izadjem posle 15 sek. Njih nimalo nije sramota, vec su pisali da im je ovako bas slatko da osvoje.

 

A posto znam da mnogi prate i KKP temu (a lud nisam da kod njih pisem bilo sta, nije bas oaza hladnih glava i objektivnosti), zelim da komsije ovde pitam, u nadi da nece biti sarkasticnih odgovora...

 

Zbog cega vam je bas ovako sluzbeno, slatko i zadovoljavajuce? Kao sto kolega napisa, gubili ste sa 12 u momentu prekida.

A navodno kod vas preovladava sporcki duh.

Generalizuješ prijatelju. Čitao sam i ja istu temu i moj je utisak da su ti kojima je slatko u manjini. Ima ih, nije da ih nema, za moj ukus i previše. Ipak, više su se ljudi sprdali sa celom situacijom i pokušavali da prebace na humor ovu mučnu situaciju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
57 minutes ago, Dzep said:

Zdravo svima.

 

Sad kad se sve ovo završilo mogu da kažem reč dve o sezoni za nama, ako ikoga zanima.

 

Na kraju rezultatski jaki loša sezona za nas, sezona bez trofeja je uvek takva. Malo ju je delilo od katastrofalne, ako je to uopšte i bitno. No, meni katastrofalna stvar je što nijedan naš igrač nije pokazao nikakav napredak, nema mladih za budućnost, a ni stranci koji ostaju nisu dali nadu da će sledeće sezone biti bolje. Na to dodaj promašena pojačanja, problem sa povredama, pa i dosta loše sreće tokom sezone i dobiješ to što dobiješ.

 

Ako bih išta mogao da izvučem kao pozitivno jeste saznanje da skoro pa niko iz našeg tima nije legit EL igrač, sem Pantera, Ledeja i stare kajle Nanelija. Da bismo došli tamo gde mislimo da pripadamo, potrebni su nam ili mladi domaći igrači koji pokazuju potencijal da će za sezonu dve biti na nivou upotrebljivosti u EL ili provereni stranci, ili provereni EL domaći igrači. Kako su prva i treća kategorija najređe, mislim da ćemo sledeć sezone gledati još više stranaca, šta više predviđam da niko sem Ledeja, Pantera, Smita i eventualno Smajlija (iako imam dres, dosta je bilo...) i Ponitke (ukoliko je nemoguće rešiti ga se) neće ostati. Domaća podrška raus, šta da vam kažem, niste taj kvalitet. 

 

E da, čisto da znate da Balša nije povređen, ali nije ni zdrav da može da igra, samo toliko ću reći...

 

Živo me interesuje kako će klub reagovati i šta će se dešavati u prelaznom roku sada kada moraju da izvedu projekat sličan onom koji je izveo PAO, sa manje novca, a opet im trebaju neka imena za hajp. Naravno, sve će zavisiti i od odluke EL i od toga koje ćemo takmičenje igrati, ali sve ovo je pisano pod pretpostavkom igranja EL.

 

Ja ću ipak imati par dobrih uspomena, Žalgiris away, Pao Monako Armani Makabi kući i slično.

 

Ostajte mi zdravo pa se čujemo na novom topiku


 

ako mozes da napises za Balsu molba da to uradis…. Ako ne, moze i na privatnu poruku

57 minutes ago, Dzep said:

Zdravo svima.

 

Sad kad se sve ovo završilo mogu da kažem reč dve o sezoni za nama, ako ikoga zanima.

 

Na kraju rezultatski jaki loša sezona za nas, sezona bez trofeja je uvek takva. Malo ju je delilo od katastrofalne, ako je to uopšte i bitno. No, meni katastrofalna stvar je što nijedan naš igrač nije pokazao nikakav napredak, nema mladih za budućnost, a ni stranci koji ostaju nisu dali nadu da će sledeće sezone biti bolje. Na to dodaj promašena pojačanja, problem sa povredama, pa i dosta loše sreće tokom sezone i dobiješ to što dobiješ.

 

Ako bih išta mogao da izvučem kao pozitivno jeste saznanje da skoro pa niko iz našeg tima nije legit EL igrač, sem Pantera, Ledeja i stare kajle Nanelija. Da bismo došli tamo gde mislimo da pripadamo, potrebni su nam ili mladi domaći igrači koji pokazuju potencijal da će za sezonu dve biti na nivou upotrebljivosti u EL ili provereni stranci, ili provereni EL domaći igrači. Kako su prva i treća kategorija najređe, mislim da ćemo sledeć sezone gledati još više stranaca, šta više predviđam da niko sem Ledeja, Pantera, Smita i eventualno Smajlija (iako imam dres, dosta je bilo...) i Ponitke (ukoliko je nemoguće rešiti ga se) neće ostati. Domaća podrška raus, šta da vam kažem, niste taj kvalitet. 

 

E da, čisto da znate da Balša nije povređen, ali nije ni zdrav da može da igra, samo toliko ću reći...

 

Živo me interesuje kako će klub reagovati i šta će se dešavati u prelaznom roku sada kada moraju da izvedu projekat sličan onom koji je izveo PAO, sa manje novca, a opet im trebaju neka imena za hajp. Naravno, sve će zavisiti i od odluke EL i od toga koje ćemo takmičenje igrati, ali sve ovo je pisano pod pretpostavkom igranja EL.

 

Ja ću ipak imati par dobrih uspomena, Žalgiris away, Pao Monako Armani Makabi kući i slično.

 

Ostajte mi zdravo pa se ču

Edited by ScepanScekicSto
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MC Thunder 2 said:

 

Usao sam sinoc na njihovu temu i morao da izadjem posle 15 sek. Njih nimalo nije sramota, vec su pisali da im je ovako bas slatko da osvoje.

 

A posto znam da mnogi prate i KKP temu (a lud nisam da kod njih pisem bilo sta, nije bas oaza hladnih glava i objektivnosti), zelim da komsije ovde pitam, u nadi da nece biti sarkasticnih odgovora...

 

Zbog cega vam je bas ovako sluzbeno, slatko i zadovoljavajuce? Kao sto kolega napisa, gubili ste sa 12 u momentu prekida.

A navodno kod vas preovladava sporcki duh.

Ajd' kad već pitaš...

 

U suštini, bio sam baš srećan zbog osvajanja Kupa, a onda naročito zbog titule ABA lige. I dan danas mi zvoni u glavi "Teo, Teo" i ona proslava. Međutim, ispraznih se emotivno posle te ABA lige, i baš nisam imao želju i potrebu za KLS-om. Verujem da je to stav i većine, sa obe strane. U mislima sam se polako šaltao sa euforije zbog ABA lige na prelazni rok. Rekli bi ciganji u još veću euforiju...

Tako da, i ako bi se pojavila veća satisfakcija da smo sinoć pobedili, ili u majstorici, način na koji je nažalost završeno mi je baš onako...meh, i potvrda da sa razlogom nisam želeo KLS posle ABA lige. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sinisa85 said:

A čekaj,koja je tvoja teorija?

Utakmica je prekinuta i naredjeno pražnjenje tribina,da li je opravdano ili ne to se može polemisati.Navijači partizana ne žele izaći iu dvorane i to saopštavaju Željku i igračima,da ne igraju ako oni moraju izaći.I onda iznednada ovaj spiker saopštava da se nastavlja sutra,misliš da je dobio te informacije od delegata,sudija,vrha lige ili?

Tribine se prazne,izlaze sudije i igrači Zvezde..Po meni sve jasno..Al baš bi volio čuti drugu stranu,jer uvijek je dobro čuti i drugu stranu..

Vidiš, drugar, kao što si rekao ja bih mogao da iznesem svoju teoriju, a to je različito od tog pisanja da se zna šta se desilo (šipka rekla da nema nastavka a ovi poslušali) što se papagajski ponavlja.

 

Ono što se zna je da šipka nema uticaj na odluke kluba, kao što (srećom) nema moć ni da kadrira ili ugrožava bezbednost onom iz kluba ko bi se oglušio na njihovu poruku. Da smo nastavili utakmicu mogli bi da budu besni, kao i ostali navijači koji su pozivali na to da to da se ne igra nastavak, ali to je to.

 

Pojavljuju se informacije o trofejima, presvlačenju, takođe KKP nije jasno rekao ko im je tačno saopštio da će se igrati u četvrtak, zatim tu je debil od direktora lige, ali povezivanje svega toga ide u špekulacije, što sam rekao da ću preskočiti ovog puta iako mi neke dve varijante deluju najizglednije, ali u svakom slučaju nisam ubeđen u to u meri u kojoj ste vi koji "znate" šta se desilo.

 

E, da, meni lično smeta što se klub nije izvinio članovima porodice koji su vređani, em što je to ispravno em što je red em jer će ubrzo Ostoja trčati da se uvuče vođi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Vidiš, drugar, kao što si rekao ja bih mogao da iznesem svoju teoriju, a to je različito od tog pisanja da se zna šta se desilo (šipka rekla da nema nastavka a ovi poslušali) što se papagajski ponavlja.

 

Ono što se zna je da šipka nema uticaj na odluke kluba, kao što (srećom) nema moć ni da kadrira ili ugrožava bezbednost onom iz kluba ko bi se oglušio na njihovu poruku. Da smo nastavili utakmicu mogli bi da budu besni, kao i ostali navijači koji su pozivali na to da to da se ne igra nastavak, ali to je to.

 

Pojavljuju se informacije o trofejima, presvlačenju, takođe KKP nije jasno rekao ko im je tačno saopštio da će se igrati u četvrtak, zatim tu je debil od direktora lige, ali povezivanje svega toga ide u špekulacije, što sam rekao da ću preskočiti ovog puta iako mi neke dve varijante deluju najizglednije, ali u svakom slučaju nisam ubeđen u to u meri u kojoj ste vi koji "znate" šta se desilo.

 

E, da, meni lično smeta što se klub nije izvinio članovima porodice koji su vređani, em što je to ispravno em što je red em jer će ubrzo Ostoja trčati da se uvuče vođi. 

 

1 minute ago, Barkley#34 said:

Ništa. Upravo to mi je signal da je i KKP u nekoj meri umešan u to da se sve onako sinoć završi. 

 

jbt 😄 diskusioni forum, i treba da izneses svoje vidjenje,  mišljenje/info, kao što sam ja juce napisao ( doduše malo preostro i patkometrijski) da KKP nije želeo da nastavi utakmicu bez navijača. Ako sam ja pogresio sledi izvinjenje,  ako si ti .... 

Rada je u famoznom tekstu napisala da je info o presvlacenju sudija (ne)zvanicna vest, i kako ona nema pristup restriktivnom prostoru,  pitanje je od koga je dobila info.

 

Ono što se vidi na snimku , kada su igraci KKCz izašli na teren je to da su "komplet " službena lica prisutna,  zapisnicki sto, tako da verujem ( mozda gresim) da su oni imali info da se utakmica nastavlja.

 

Jedno (dva) pitanja: "ciji" je zapisnicki što, tj na čijem platnom spisku i ko ga, kako da se izrazim 😄 , "sastavlja"?

 

Ono što je sigurno, jos jedan ekser u kovčeg srpske košarke,  jos jedan dublji jaz izmedju dva kluba, i jos jedan pokazatelj da smo kao društvo otisli u q.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
12 hours ago, DameTime said:

Napisah na KLS temi, mislim da se on jeste vratio u Partizan sa tim idealom da bude faktor stabilnosti™ između večitih, kao i da može pomoći smirivanju tenzija. Ali se uverio kako to ne može da bude, pa je sve ovo poslednjih meseci posledica urušavanja slike o sebi (pored poraza). Odatle i daleko veći trud oko tih stvari u prve dve sezone nego sada. 

Ne mora da pomogne ako shvati da se zajebao i da to nije za njega. Samo neka ne odmaze. To je ono sto sam rekao "dzaranje zara". A to su te njegove konferencije, selektivno vidjenje i pricanje o istim/slicnim stvarima. 


Ruku na srce, imao je i pametnih poteza, a to je da je sklonio Nanelija posle tuce i davljenja, da je poslao Trifu kod Radonjica da se izvini za ponasanje i verovatno jos mnogo nekih stvari koje i nismo videli. Svakako ostaje utisak da je mogao mnogo vise da poradi na tom polju. Nije morao, mogao je. A to bi imalo bas veliku tezinu, jer nije bilo ko vec Zoc. 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ScepanScekicSto said:


ti sad verujes u apsolutnu istinu da su Zeljko Obradovic i Zoran Savic pitali spikera, ovaj rekao sutra i oni otisli kuci?

 

sto se tice mrznje.. aj nemojmo o tome molim te, jesi cuo pesme u ponedeljak Aleksi, psovanje iz prvih redova Andjusica…

 

ponovo cu reci.. dajte ona dva spajdermena

Slušaj da se sutra vrati Bogdan u Partizan meni bi bilo nezamislivo da neko vređa njegovu porodicu, on lično bi bio vredan definitivno, ali ne mislim da bi mu neko vređao porodicu

1 hour ago, MC Thunder 2 said:

 

Usao sam sinoc na njihovu temu i morao da izadjem posle 15 sek. Njih nimalo nije sramota, vec su pisali da im je ovako bas slatko da osvoje.

 

A posto znam da mnogi prate i KKP temu (a lud nisam da kod njih pisem bilo sta, nije bas oaza hladnih glava i objektivnosti), zelim da komsije ovde pitam, u nadi da nece biti sarkasticnih odgovora...

 

Zbog cega vam je bas ovako sluzbeno, slatko i zadovoljavajuce? Kao sto kolega napisa, gubili ste sa 12 u momentu prekida.

A navodno kod vas preovladava sporcki duh.

Manjini je slatko. Uvek je slađe na terenu.

 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
Just now, Aman 2 said:

Aj Kronose otvaraj novu temu. Ništa bez tebe. 

Ako ja otvorim  odosmo u ABA2 - neka hvala.

Jednu kafanu sam vec otvarao - od mene dosta.

:classic_biggrin:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Barkley#34 said:

Ništa. Upravo to mi je signal da je i KKP u nekoj meri umešan u to da se sve onako sinoć završi. 

Nekad pre jedno 25 godina radio sam kao zapisničar košarkaške utakmicedo prve b lige tadašnje, kad dođe iz bilo kog razloga do nekog prekida utakmice zapisnik pored delegata i sudija potpisivali su i ovlašćeni predstavnici klubova. Mislim da je i sad takvo pravilo i da kakva god da je odluka delegata i sudija neko iz kluba mora taj zapisnik da potpiše ili da uloži(najavi)žalbu ako se ne slaže sa ostalim potpisnicima. Ako objave javno zapisnik sa utakmice videće se šta se stvarno dešavalo oko nastavka utakmice.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...