Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

27 minutes ago, Shikamaru said:

Jaramaz u teškom kanalu, svi to vidimo, ali ono glupiranje sa povicima ŠUT kako pređe pola mi je zgadilo utakmicu večeras

Kao da je u cirkusu. 

Bilo je toga i pre, znam (npr Savo protiv COL) ali ovo je momenat kad je dečko u kanalu i sigurno se ne može tako izvući iz njega (ako je uopšte namera publike da ga tako izvuče, ako je da se nasladi na njegove loše partije onda imam malo ružnije reči da kažem) 

Lično verujem da će proigrati i biti značajan deo ove ekipe

Ne treba zvizdati jer to rusi imidz kluba, ali je ispao smrda kad je prodao Zeljka. Nije hteo da ostane pre dve godine da bude glavni domaci igrac, izrazio je zelju da igra Euroligu i otisao u Bajern. Sada kada ga niko nece vratio se ovde na novu sansu a ne moze da napravi prednost ni u ABA ligi.

I ne zelim vise nikoga da cekam, cekao sam Madara 2 godine, koliko izgubljenih utakmica zbog njega i na kraju sta??

Edited by Djo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za početak prodao nikoga nije jer je bio free agent; iskomentarisan je taj njegov odlazak ovde 1000 puta i nema poente to opet pokretati ali mislim da je bitno tu distinkciju napraviti.

 

7 minutes ago, Djo said:


I ne zelim vise nikoga da cekam, cekao sam Madara 2 godine, koliko izgubljenih utakmica zbog njega i na kraju sta??

 

Ne moraš ti nikoga da čekaš, ali šta se tačno postiže tim povicima? Pritom Ogi svojim pristupom nikako nije zaslužio takvo cirkuzantsko ponašanje, igra užasno to je fakat ali nije do nezalaganja.

  • Like 12
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Shikamaru said:

Za početak prodao nikoga nije jer je bio free agent; iskomentarisan je taj njegov odlazak ovde 1000 puta i nema poente to opet pokretati ali mislim da je bitno tu distinkciju napraviti.

 

 

Ne moraš ti nikoga da čekaš, ali šta se tačno postiže tim povicima? Pritom Ogi svojim pristupom nikako nije zaslužio takvo cirkuzantsko ponašanje, igra užasno to je fakat ali nije do nezalaganja.

 

I Panter i Leday i Nanaeli i Aleksa su bili free agenti.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Shikamaru said:

Dakle svako ko je ikada otišao iz Partizana je smrda™ ? 

Ne nego kazem da otisao jer je mislio da on nije eurocup igrac, ali ispada da je ocigledno najbolje zanimanje biti "iskusan" kosarkas KK Partizan. Dobijas kintu koju nigde drugde ne bi dobio, zivis u svojoj zemlji i slepujes se na racun stranaca.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Djo said:

Ne treba zvizdati jer to rusi imidz kluba, ali je ispao smrda kad je prodao Zeljka. Nije hteo da ostane pre dve godine da bude glavni domaci igrac, izrazio je zelju da igra Euroligu i otisao u Bajern. 

On je potpisao za Bajern pre nego sto se Zeljko vratio

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Djo said:

Ne nego kazem da otisao jer je mislio da on nije eurocup igrac, ali ispada da je ocigledno najbolje zanimanje biti "iskusan" kosarkas KK Partizan. Dobijas kintu koju nigde drugde ne bi dobio, zivis u svojoj zemlji i slepujes se na racun stranaca.

Ljut sam na sebe što sam se uopšte upustio u ovu "diskusiju"

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Shikamaru said:

Ljut sam na sebe što sam se uopšte upustio u ovu "diskusiju"

Slazem se, treba da svi da uzivamo sto igrac od 5 indexnig poena u euroligi i 7 u eurocupu igra 20 min u timu koji ima ambicije za f4.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim, a ovo je cista fikcija izvucena iz neke moje logike gledajuci njegovo kretanje, govor lica i tela, da Jaramaz ima hronican (neizdrziv) bol ili neku posledicu silnih povreda, nesto sto ne moze da se leci vec je jednostavno tu. Mozda nedostatak tih hrskavica nakon takvih povreda, gde se konstantno delje kost o kost na suvo i onda je to jednostavno situacija igras tako ili zavrsavas gde on nije spreman da zavrsi, a ovo sto igra, igra bez svog najjaceg (pa mozda i jedinog) oruzija, te eksplozivnosti po kojoj je elitan. Onda sve to utice i na glavu i na ponasanje. Kada uporedim njegovu nekadasnju igru sa ovim to nema smisla, kao da je drugi igrac na terenu, apsolutno ni ne pokusava ono po cemu je bio poznat, sto mi govori da on to sada ne moze, jer da moze bar bi pokusao, logicno. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Djo said:

Ne treba zvizdati jer to rusi imidz kluba, ali je ispao smrda kad je prodao Zeljka. Nije hteo da ostane pre dve godine da bude glavni domaci igrac, izrazio je zelju da igra Euroligu i otisao u Bajern. Sada kada ga niko nece vratio se ovde na novu sansu a ne moze da napravi prednost ni u ABA ligi.

I ne zelim vise nikoga da cekam, cekao sam Madara 2 godine, koliko izgubljenih utakmica zbog njega i na kraju sta??

Uf, uf, uf. Lepo si ti ovo iskonstruisao. Da je "prodao" Željka da li bi ga ovaj doveo nazad? Nije Željko poznat kao socijalna ustanova.

 

Drugo, a vezano je i za ono iz drugog posta, Jaramaz je očajan ali ne pokazuje nezalaganje, nema skandala, nijedan loš gest nije napravio da bi bio prozivan kako se šlepa dok kaplje kinta.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Ja bih rekao da se Jaramaz još privikava na ulogu u ekipi gde je jedan od najmanje kvalitetnih igrača. Njemu šut nikada nije bio forte (što kaže Beo, više trojki u karijeri je ubacio od tablu nego bez koske) ali je uvek bio dobar atletski i fizički. Za evrokup nivo on je vrlo dobar igrač, ali sudar sa evroligom gde ni ti njegovi fizički atributi nisu ništa specijalno mu je bio bolan i u Bajernu a posebno u Partizanu koji je još kvalitetniji i ambiciozniji sastav i prosto nema alata da to prevaziđe osim da maksimalno grize defanzivno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To nam je najveća misterija, ne pravi razliku u odbrani ni u Aba ligi. Muka me uhvati kad vidim kako ga svako prolazi čak i bez driblinga, samo na osnovu toga što je odlučio da krene u prodor. To nam je inače karakteristika spoljne linije a posebno boli kad to vidimo od potencijalno odličnih odbrambenih igrača.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Barkley#34 said:

To nam je najveća misterija, ne pravi razliku u odbrani ni u Aba ligi. Muka me uhvati kad vidim kako ga svako prolazi čak i bez driblinga, samo na osnovu toga što je odlučio da krene u prodor. To nam je inače karakteristika spoljne linije a posebno boli kad to vidimo od potencijalno odličnih odbrambenih igrača.

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Barkley#34 said:

To nam je najveća misterija, ne pravi razliku u odbrani ni u Aba ligi. Muka me uhvati kad vidim kako ga svako prolazi čak i bez driblinga, samo na osnovu toga što je odlučio da krene u prodor. To nam je inače karakteristika spoljne linije a posebno boli kad to vidimo od potencijalno odličnih odbrambenih igrača.

bas to! bukvalno skoro da i ne prilazi igracima koje cuva, vec sve na nekoj distanci i bez ikakvog pritiska. ne zelim da verujem da je kurcobolja u pitanju, vec pokusavam da nadjem neka razumna opravdanja. moguce je ovo sto je pisao neko iznad, da postoji i neki strah od kontakta zbog tih povreda, ili ogranicenost u kretnjama kao posledica istih. uglavnom, poslednje u sta bih posumnjao je njegova lojalnost i pristup. mislim da bi cak i pored ociglednih igrackih mana  i nedostataka za ovaj nivo takmicnja, u svom punom kapacitetu mogao da bude korisna opcija s kraja klupe, i da je to i bila projekcija njegove uloge i ideja strucnog staba. medjutim, ocigledno je da to sa njegovim povratkom iz povrede i uklapanjem u sistem ide dosta sporije, a sve je ogoljeno smanjenom rotacijom usled povreda nosilaca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MC Thunder 2 said:

I dalje imam nocne terore u kojima Larkin otima zivu loptu Smajliju, trci i polaze 1 na 0, dok Alen i dalje gleda u svoje ruke ne shvatajuci sta se desilo.

 

Naš najgori momenat na utakmici. Pri tome, dobio je loptu da šutne trojku sam kao duh, pa odustao od šuta da 2 metra ispred sebe ima igrača visokog 180 i odlučio da mu da loptu u ruke.

Sraman momenat za Smajlija, baš sraman.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...