Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Quote

Osoba koja je već prebolela infektivnu mononukleozu, može se opet zaraziti, budući da ovu bolest uzrokuju dva virusa. Tako npr. osoba koja je bila zaražena virusom Ebstein-Barr (EBV), sledeći put iste simptome može osetiti nakon infekcije citomegalovirusom (CMV).

 

Balša sakupljač virusa.

 

Ja se i dalje nadam da je ovaj novinar slučajno otvorio neku staru vest iz koje je ovo iskopirao.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Quote

Nikola Kalinić o uspehu Partizana...

“Svi znaju ko je Željko Obradović i da radi neverovatan posao. Napravili su impresivnu stvar za dve sezone. Od ekipe koja se takmiči u Evrokupu, došli su na jednu pobedu od plasmana na Final Four Evrolige. Ogroman skok. Ljudi koji nisu u košarci ne shvataju šta je sve potrebno da bi se napravio takav napredak”.

 

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da večeras morate all in u Minhenu. Imate maltene savršeno duplo kolo gde i uz maximalnu potrošnju večeras Albu dobijate na bazi k. 

 

I siguran sam da će Žoc sve karte da baci na večerašnji meč, znajući da Alba nema šta da traži prekosutra pred 20k ljudi, ma koliko budete umorni, povredama osakaćeni i ostalo.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Prošli smo tekme gde smo lani imali 0-7 sa 3-4 i sad idemo ka novom setu gde smo imali 5-1.

 

@ Bajern

vs Alba

@ Efes

vs Pao

vs Monako

vs Milano

 

Mislim da bi 4:2 bilo sasvim ok, uzimajući u obzir da neće biti kapitena.

 

Dobiti ili Bajern ili sve 4 kući. Videćemo šta će biti.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cooper said:

Prošli smo tekme gde smo lani imali 0-7 sa 3-4 i sad idemo ka novom setu gde smo imali 5-1.

 

@ Bajern

vs Alba

@ Efes

vs Pao

vs Monako

vs Milano

 

Mislim da bi 4:2 bilo sasvim ok, uzimajući u obzir da neće biti kapitena.

 

Dobiti ili Bajern ili sve 4 kući. Videćemo šta će biti.

 


i o ovome sam ja razmisljao…

 

sad igramo prvu utakmicu gde smo prosle godine dobili a da vidimo kako ce biti ove…

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Sto ne rece ovo nasima u nedelju popodne, sa tim infom ne bi igosi dobili, 100%

 

Ne postoji, sem plejofa ABA (a čak ni to sem KKCZ/KKP susreta, videti pod SC Derby), nijedna utakmica regionalnog takmičenja koja može da izvuče ni blizu maximuma iz KKP ili KKCZ u odnosu na utakmice EL.

 

Neuporediv je pristup, motivacija a na kraju dana i snaga/kondicija. Odavno mi je u ABA (pre PO) jedini kriterijum da li smo dobili. Sa pola koša, sa 40 razlike, sa šutom od 14.4%, nebitno. 

 

Ono što sam vas gledao ove sezone, isti pristup imate. Tako da si povukao pogrešnu paralelu, jbg. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pošto igramo jako promenljivo, a ni oni nisu ništa bolji, naprotiv, ne znam šta da očekujem sem serija kako jednog tako i drugog tima. 

 

Ajmo da prozovemo nekoga ko bi mogao da reši u našu korist - Zek Ledej, ti si na redu. Govor tela mu je bio odličan protiv Igokee, baš je izginuo da dobije, mislim da bi mogao da uđe u dobar ritam narednih dana (samo da ga ne ureknem...)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Cooper said:

Prošli smo tekme gde smo lani imali 0-7 sa 3-4 i sad idemo ka novom setu gde smo imali 5-1.

 

@ Bajern

vs Alba

@ Efes

vs Pao

vs Monako

vs Milano

 

Mislim da bi 4:2 bilo sasvim ok, uzimajući u obzir da neće biti kapitena.

 

Dobiti ili Bajern ili sve 4 kući. Videćemo šta će biti.

 

Imam utisak da nam Efes lezi, nekako na 4 su tanki dok na 5 nista spec nisu, a tu trenutno najviše skripimo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...