Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

zato najvise i kazem dae ovo na zeljka. ubio je zivot u pola igraca (ponitka se povampirio). neki ne znaju dal su na tribinama ili pocinju, neki ne znaju dal ce u 5-om minutu ili 25-om, neki ne znaju dal ce igraju 15 minuta il 15 sekundi, neki se zato kriju i propustaju. a on oce da su oni "mentalno spremni"  da kad izadju na teren odrade posao. nece to da moze. ljudi su, nisu roboti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mipivi said:

zato najvise i kazem dae ovo na zeljka. ubio je zivot u pola igraca (ponitka se povampirio). neki ne znaju dal su na tribinama ili pocinju, neki ne znaju dal ce u 5-om minutu ili 25-om, neki ne znaju dal ce igraju 15 minuta il 15 sekundi, neki se zato kriju i propustaju. a on oce da su oni "mentalno spremni"  da kad izadju na teren odrade posao. nece to da moze. ljudi su, nisu roboti.

 Realno za ove pare koje smo ukucali u ekipu bismo dobili dosta dobre robote, za 40 kilojura kupiš Teslu koja te sama vozi, znatno bolji bang for the buck od rentiranja Kevina Puntera za dva miliona po sezoni.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pendulum said:

Ispred nas su nekim devojkama na ulazu za jug 200 rekli da imaju Grobari jug karte i da moraju na zapad. Sledeće godine lepo juri sezonsku za neka mirnija mesta i nema nerviranja.

 

Takoe, bile smo na zapadnom ulazu. U suštini sasvim slučajno smo juče prepodne došle do karata, nije bilo nekog izbora :classic_smile: Drugarica ima sezonsku i uspela je da nađe kartu da kupimo od nekog lika, koja je isto za Grobari jug (da budemo zajedno), pa smo tako uspele da uđemo.

 

U svakom slučaju ne verujem da ću više ići, iz prostog razloga što na ovakvim utakmicama nikad ne znam šta se dešava na terenu! Meni to jako smeta, da sam ograničena samo na aplauze i zvižduke publike da procenim šta se desilo. Ono dole sudiju gađaju nečim, ja to pročitam na Instagramu. Isto je bilo i na Zvezdinim utakmicama, svaki put sam bila na tribini sa navijačima. xD 

Ooooo @Beonegro kućo stara, dobro došao nazad!

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mipivi said:

zato najvise i kazem dae ovo na zeljka. ubio je zivot u pola igraca (ponitka se povampirio). neki ne znaju dal su na tribinama ili pocinju, neki ne znaju dal ce u 5-om minutu ili 25-om, neki ne znaju dal ce igraju 15 minuta il 15 sekundi, neki se zato kriju i propustaju. a on oce da su oni "mentalno spremni"  da kad izadju na teren odrade posao. nece to da moze. ljudi su, nisu roboti.

Pa zar to ne treba tako da bude? Kakav je to tim gde se unapred zna ko koliko igra, ko pocinje, ko sedi na kraj klupe. A i vodjenje utakmice je ziva stvar. Trenera mogu samo da krivim za selekciju iako to generalno nije posao trenera. Imas 2 vrhunska igraca, jednog "bio nekad igrac, sad redje" i 2 EL igraca od kojih jedan neume odbranu i drugi koji igra nesto sto neume. Kvalitet ostatka ekipe je vrlo upitan. Ja ne znam sta se planira sa Balsom. Decko juce nije mogao da izgradi poziciju u duelu sa Laricakisom?! 

Necu reci da ja nisam blago razocaran. Nadao sam se ulasku u top8, imali smo dobar pocetak, ali nismo rasli. Retko koja ekipa nas je oducila od kosarke. 

Link to comment
Share on other sites

Meni je vazda dobar trener bio onaj koji čini da ekipa izgleda kao više od prostog zbira igrača koji je čine. Zato npr izuzetno gotivim Slatkorečivog.

Svaka čast Željku za sve ali ove sezone to ne vidimo u ekipi KKP. Prošla sezona je bila druga priča

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ma de treba tako bude u ovom delu sezone. Treba su uloge podeljene, rotacije ustanovljene, pa ti onda u zavisnosti od protivnika i toka tekme variraj. Nemoj mi igraci nestaju po metar dana i onda pocnu u virtusu (smith), stae to, zasto to. Tek o veseloj andji i ogiju da ne pricam. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad pomenuh virtus... bilo je toga i ranije, al tu je pocelo mi bode oci, da ako pocenemo igramo lose, nakon zeljkovog tajma, nastavljamo katastrofalno. 

 

A stae u glavudzama ovih ljudi, koji sutiraju zadnji napad, tako da im gos ima vremena i nema prepreka, da 2x protrci i polozi... Ja racionalno objasnjenje nemam.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nece Avram nidje. For better or worse, e to ne znam.

 

Ako Zeljko odradi leto pametnije, dobro je imati Avrama kao high(ish) level osigurac.

 

Za pomenutu cetvorku bih se slozio, uz uslov da se KP i ZL nisu prezasitili nakon ove i ovakve sezone (potonji igra 70% slabije nego li prosle). I da postoje garancije da ce Tornjevi nastaviti ovom uzlaznom linijom, bez da se resetuju (gledam u tebe, Frenki).

 

Kaminskog je polako pocela da radi Arena. Bilo bi lepo da ga zdravlje posluzi pa da nastavi ovo sto igra sada. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Marvin said:

Meni je vazda dobar trener bio onaj koji čini da ekipa izgleda kao više od prostog zbira igrača koji je čine. Zato npr izuzetno gotivim Slatkorečivog.

Svaka čast Željku za sve ali ove sezone to ne vidimo u ekipi KKP. Prošla sezona je bila druga priča


Lako se zaboravi na šta smo ličili one sezone u Eurokupu. Mi smo u ove tri godine ličili na tim samo tih par mjeseci prošle godine, ali kakav je to tim bio, lele majko.
 

Pošto riba s glave smrdi, najjednostavniji uzrok je nedostatak kreacije gdje od PJ ne dobijamo gotovo ništa (gledao sam sinoć baš pomno kako konstantno uvaljuje loptu Panteru i sklanja se u stranu, sramotno), od Alekse ono da krava 20 litara mlijeka pa prospe 30, a od Jaramaza jedna ogromna nula. Smita je neko slagao da je plej. U iznuđenoj situaciji prvi kreator nam je Panter, ne znam ima li smisla govoriti koliki je to apsurd. Exum je nenadoknadiv gubitak što se vidi i iz njegovih igara u Dalasu a jeste da se Madar nije naigrao bez nas ali nismo ni mi bez njega.
 

Mi smo najbolje igrali kad je tim kreirao za sebe a Panter služio kao osigurač i igrao od lopte, pa ako sve zamisli propadnu onda njemu uvale da nešto iskreira sam za sebe i to je izgledalo dosta dobro. Nije se trošio na prenosu, nisu imali potrebe ni da ga tuku toliko, samim tim je bio dvostruko efikasniji.

 

Ne znam da li je pravi trenutak da podsjetim koliko su ljudi ovdje bili gadljivi kad se pominjao Kalates a on bi sam imao učinak kao sva četiri naša “pleja” u svim kolonama osim u asistencijama, tu bi imao dosta više od svih ovih zbirno. 
 

Za sljedeću godinu želim da se otarasimo svega sa nijansom ispod Hali Beri, bukvalno nijedan domaći igrač ni mlitavi kavkazac nego deset “malih” crnaca i dva iskusna pleja nebitno koje kolorizacije, samo da su kurčeviti i namazani. 
 

Pa da zaigramo.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Pošto nam opasno fali mozga, ja se nadam raspadu Armanija pa da pokupimo Šildsa a može i Melija 🙂

I da jednom u 4 godine dovedemo nekog ko može da provede loptu i doda u je8eni reket pa makar to bio i ćelavi grkoamerikanac. 

A vrlo rado bih gledao Dimitrijevića na poziciji Jaramaza (znam, znam).

Dozera bih takodje vrlo rado gledao ponovo ali na poziciji point forwarda. 

 

Pa aj kad je bal:

 

plej, Nenad

Panter, Vanja/PJ

Šilds, PJ/Vanja

Zeko, Bruno

centar, Frenk

 

pa onda još neki kusur tipa Ponitka, Luka Božić, dakle radnici i iskusnjaci a ne uplašena deca

Link to comment
Share on other sites

Izvini, gde ti je James u ovom rosteru? Ne volim te više. 

 

24 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Za sljedeću godinu želim da se otarasimo svega sa nijansom ispod Hali Beri, bukvalno nijedan domaći igrač ni mlitavi kavkazac nego deset “malih” crnaca i dva iskusna pleja nebitno koje kolorizacije, samo da su kurčeviti i namazani. 

 

:Hail::lol_2:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Marvin said:

Pošto nam opasno fali mozga, ja se nadam raspadu Armanija pa da pokupimo Šildsa a može i Melija 🙂

I da jednom u 4 godine dovedemo nekog ko može da provede loptu i doda u je8eni reket pa makar to bio i ćelavi grkoamerikanac. 

A vrlo rado bih gledao Dimitrijevića na poziciji Jaramaza (znam, znam).

Dozera bih takodje vrlo rado gledao ponovo ali na poziciji point forwarda. 

 

Pa aj kad je bal:

 

plej, Nenad

Panter, Vanja/PJ

Šilds, PJ/Vanja

Zeko, Bruno

centar, Frenk

 

pa onda još neki kusur tipa Ponitka, Luka Božić, dakle radnici i iskusnjaci a ne uplašena deca

 

Sklanjaj ovo dok ne vidi moderacija...

 

 

Ah KKP tema... Proceed then. 😄 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Za sljedeću godinu želim da se otarasimo svega sa nijansom ispod Hali Beri, bukvalno nijedan domaći igrač ni mlitavi kavkazac nego deset “malih” crnaca i dva iskusna pleja nebitno koje kolorizacije, samo da su kurčeviti i namazani. 

Balsa i Trifa - nema razloga da ne ostanu, i najmanji su problem ove sezone.

Avram - videcemo. Ako posle 3 godine dovedemo pleja (Dante to nije bio) njegovo bitisanje u klubu bi mozda dobilo smisao

Kapiten - mindedj. Ako je neko voljan da ga iskesira... Sto si rekao, uz pravog pleja on, pa cak i PJ na 2 mogu biti dobra opcija. Ako ne, daj vise tog Jamesa

Nun - nadam se da je produzenje vec zavrseno

Zek - nadam se da je produzenje vec zavrseno

Smajli - tu srece nema

Frenk - HA!

Bruno - kvalitetna backup opcija i korektor na 4.

 

Trebaju nam: plej na poziciji pleja, Vanja umesto Pony-ja, Moneke i Motley 

 

Realnost: Dimitrijevic na poziciji pleja, Vanja umesto Pony-ja, Smajli i neki tipa Zizic

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Je li cemo i ovde morati da reagujemo sto se tice zelja i pozdrava? 😄

 

Banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj ma salim se malo  banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj banuj...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Bira kad da se pojavi u drugom klubu.

 

Ugasite se ako ga ne produžite. Najveći mudonja u ovoj ekipi (kad smo premerili na KKCZ temi, možemo i ovde 😄). 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

Ugasite se ako ga ne produžite. Najveći mudonja u ovoj ekipi (kad smo premerili na KKCZ temi, možemo i ovde 😄). 

 

Juce kada je literali bilo biti-ili-ne biti, izgleda ih je zaboravio u klupskom busu 😥

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...