Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

2 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Seriju pobeda smo vezali kad je prva petorka igrala 35+, rekao bih prerano u sezoni skraćena rotacija.

Prva petorka nam je klasa. (PJ, Panter, Nuneli, Zek, Kaboklo)

Onda smo ih iscedili, krenule povrede, umor, nervoza..

Klupa nam je loša.

Ponitka, Smit i Avramović nemaju kontinuitet.
Prvom Zeljko ne veruje, drugi kasno stigao, treći povređen.

Ovi dole ne mogu da isprate evroligaške zahteve ili u odbrani ili u napadu ili i u odbrani i u napadu.

Kaminski
Tristan
Smajlagić
Anđušić
Jaramaz
Trifunović

A ne mogu ni da odmore nosioce u ABA ligi, sto je jadno.

Sledi nam ozbiljan pad, ko to ne vidi on je slepi mazohista…ne bi me iznenadilo i da se raspadnemo unutra jer smo daleko od ambicija a ozbiljne pare uložene.

 

I sta je resenje?

Link to comment
Share on other sites

Što se pre naviknete da za svaku kašičicu meda morate prvo da pojedete kantu govana, biće vam lakše. To vam je KK Partizan što bi Englezi rekli in the nutshell.

 

Ne samo ove sezone, tako je otkad ja pratim košarku, a to je ihihi vremena.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

On 1/3/2024 at 9:48 PM, fillam said:

Kurčeviti Cooper, never a good sign. 😅

 

 

Vazda bilo, jos od onog "idemo po prvi trofej u sezoni". 

Ali bolje i surovi optimizam po ovakvu cenu, nego neki pesimizam, tako da respekt. Zasmeje nekad, ali respekt svakako.

 

 

 

p.s. glupo mi je da kazem nesto u fazonu "cestitke na igri..." i tako to, ili kao da vas nesto tesim a ja srecan. 

 

Ali realno, bez Zeka i Avrama, vi ste drugaciji tim, pogotovo kad se ne pojavi jos pola igraca na utakmici. To sam rekao i na nasoj temi, da ne bi ni mi trebalo sad nesto da se zanosimo ovom pobedom...

 

Ceracemo se jos, uzdravlje!

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arsenije Pesic said:

Sakupili smo već nekoliko utakmica u sezoni gde u prvih nekoliko minuta vidiš da od utakmice nema ni mojega. Večeras je mazohizam trajao do kraja 3/4, tada sam konačno odustao od gledanja.

 

Taj stav, čekaj utakmico saćemo mi polako, prečesto gledamo. Na osnovu čega misle da imaju pravo da se tako ponašaju, beats me. Pošteno bi bilo da makar prestanu da kenjaju o fantastičnim navijačima jer ih ni najmanje ne poštuju. Za ovo su zaslužili da budu žestoko izviždani u subotu.

Mnogo godina imas i mnogo smo toga prosli zajedno na suprotnim tribinama da tako lako odustajes od gledanja(u sustini nerviranja).Moj prvi derbi uzivona JNA 11.11.1984 pobeda Partizana 2:1.Zvezda na tebeli zadnja.Nisam odustao.Pokazalo se ispravnim.Pozdrav matori.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Patriota iz kauca said:


Da ima rešenja dobili bi Virtus i ne bi pukli 20 razlike od Gilespija. Ne može ovaj tim više i to je to.


legitimno…

 

mozemo sacekati jos bar 6-7 kola pa da vidimo i definitivno?

 

nisam ironican, vec postoji sansa da si u pravu…

Link to comment
Share on other sites

Nema sta zasluzena pobeda Zvezde, delovalo mi je kao da smo se usrali, iskreno nisam ocekivao jer se igralo u Areni, ali sta je tu je idemo dalje.

Nista jos nije izgubljeno, ne zelim da pricam ko je kriv za ovaj poraz ili neki naredni, sudicemo na kraju sezone i verujem u Zeljka i strucni stab.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Patriota iz kauca said:


Da ima rešenja dobili bi Virtus i ne bi pukli 20 razlike od Gilespija. Ne može ovaj tim više i to je to.

 

Više od čega?

 

Zar ne misliš da je nepošteno govoriti nešto tako posle sezone gde smo na pola pozitivni? Drugo, igramo bez tri igrača i to dva ne bilo koja, zar ne bi bilo fer prema timu za koji navijaš da ocene daš nakon što svi zaigraju makar par kola zajedno? Da li su zaslužili makar toliko?

 

Ili je sve trolovanje? Ili su sve postovi gde se piše samo da bi se pisalo? Ili je uvek sve samo crno?

  • Like 12
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

kontext. imam dovoljno banki, da na "derbi" gledam samo sa aspekta, kolikoe bitna ta tekma za tabelu. dovoljno sam hard core da meni "derbi" sa fmp, nie derbi.

tako da, meni vcrs, ko da smo igrali sa bayern.

kontext. ne volim teske reci, fatalizam, ludila i secenja vena oko probacivanja kozne lopte kroz limeni obruc. 

i komntar nakon datih granica: sram te bilo zeljko. na sta ti je licila ekipa. tj, nije. sram te bilo i za komentar da oni nisu... sram te bilo.

zoc, najveci, kralj, legenda, divim mu se do imbecilnosti.

  • Like 2
  • Love 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Wingwalker said:

Žoc ne zna šta će sa Ponitkom.

Najsmislenije danas sa njim na 4. Preterano intelligentan igrac, deluje mi kad nije kolovodja da ima problem sa overthinkingom.

 

Do sad mi ne deluje kao primary defanzivac sto ga teraju da igra, vise kao neki korektor I switch majstor bez zastite obruca.

 

Smajlagic je prosle sezone pokazao nacin na koji je najproduktivniji protiv Reala, koncepcijski ga je Kaminsky ubio I nista nije doneo, Smajlaga ki Alisa in wonderland.

 

Ugasio sam utakmicu kod Kaminsky 2+1 situacije kad nije dao kos, zar coveku njegovih gabarita treba idealan Ugao za dodavanje jer ako ne primi pas u milimetar pisi propalo. Covek nije dobio loptu u mismecu sa Lazicem bar 5x gde je presudni faktor bila borba za poziciju I zelja.

 

.typo

Edited by nbtn
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
Više od čega?
 
Zar ne misliš da je nepošteno govoriti nešto tako posle sezone gde smo na pola pozitivni? Drugo, igramo bez tri igrača i to dva ne bilo koja, zar ne bi bilo fer prema timu za koji navijaš da ocene daš nakon što svi zaigraju makar par kola zajedno? Da li su zaslužili makar toliko?
 
Ili je sve trolovanje? Ili su sve postovi gde se piše samo da bi se pisalo? Ili je uvek sve samo crno?

Uvek je sve samo crno..belo.
Link to comment
Share on other sites

interesantna bi bila prica oko ponitke. 

da smo vcrs dosli na tekmu...

da zoc mesto ledeya, protiv virtusa, andju ne ubacuje...

a vcrs mu vesela andja kolo igra. ne ogi, da udavi lesh milosa teodosica. 

ljudima igra, cirkuzant, jago, od 7. minuta do kraja pol. i ti tu sesiu izgubis 20.... 

msm, stvarno. greota ovih tipki na tast, na ovo sranje. 

kad ponovo pocne zoc igra basket, pisacu o ponitki. i o pj-u, posto je problem. bas. sta ima piesem o kaboklu koi se vratio u svoje cipele, a taman su mu, ili o kaminskom... a sta i ja serem.  kako pisati o basketu, kad ga igro nisi. kad zaigramo...

Edited by mipivi
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mipivi said:

interesantna bi bila prica oko ponitke. 

da smo vcrs dosli na tekmu...

da zoc mesto ledeya, protiv virtusa, andju ne ubacuje...

a vcrs mu vesela andja kolo igra. ne ogi, da udavi lesh milosa teodosica. 

ljudima igra, cirkuzant, jago, od 7. minuta do kraja pol. i ti tu sesiu izgubis 20.... 

msm, stvarno. greota ovih tipki na tast, na ovo sranje. 

kad ponovo pocne zoc igra basket, pisacu o ponitki. i o pj-u, posto je problem. bas. sta ima piesem o kaboklu koi se vratio u svoje cipele, a taman su mu, ili o kaminskom... a sta i ja serem.  kako pisati o basketu, kad ga igro nisi. kad zaigramo...

Jel ovo neka magijska retorika katabaza i te fore?Pola sam razumeo a pola ni reci Dina mi.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, John Terry said:

Kakav vam je za sada utisak o Smitu? Jeste jos rano, ali zanima me.

 

Sve što sam očekivao, siguran na lopti, solidan u odbrani, rotation player. Uzeće minute Anđuši I Jaramazu kad se Aleksa i Trifa vrate, što je u redu i pretpostavljam da je to bio i cilj, dovesti zakrpu u oba pravca.

 

On nam je najmanji problem

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, akisaki said:

Mnogo godina imas i mnogo smo toga prosli zajedno na suprotnim tribinama da tako lako odustajes od gledanja(u sustini nerviranja).Moj prvi derbi uzivona JNA 11.11.1984 pobeda Partizana 2:1.Zvezda na tebeli zadnja.Nisam odustao.Pokazalo se ispravnim.Pozdrav matori.

 

Pozdrav i tebi.

 

Odustajanje od gledanja se odnosilo na sinoćnu utakmicu, ne u globalu. Trebalo je da odustanem i mnogo ranije, jer kad te prosečno agresivna protivnička odbrana iznenadi toliko da posle nekoliko minuta imaš 6 izgubljenih lopti, a čitavo poluvreme ne možeš da sastaviš kršten napad, i pritom gledaš kako te protivnički igrači svaki put pretrče, nadskoče, izguraju, to znači da ti na utakmicu nisi ni došao. Pa kad igrači nisu došli, šta ja tu tražim?

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Možemo da analiziramo do prekosutra ali imam utisak da sve može da se opiše samo jednom rečju, SRAMOTA. Derbi ipak nije samo obična utakmica ,bar za mrvicu koja donosi odnos prema klubu i poštovanje prema navijačima,prema ljudima koji idu na gostovanja od Berlina do Kaunasa. Nedopustiv je onakav ulazak u meč i takav pristup nema opravdanja. Teško je bilo sinoć, još je teže jutros...doći na posao međ' cigane 🫣

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pojela nas je Arena, a Teo dokusurio.

Smejali smo se ekipama koje protiv nas pola utakmice ne znaju gde je levo. Među njima je i prošle i ove godine bila i Zvezda. Sad se to nama desilo i nije nam jasno?

A egzekutor je trenutno daleko najbolji igrač u EL, tako da nemaju čega momci da se stide. Čestitke protivniku i idemo dalje.

I dalje mislim da je ovo fenomenalan tim, i da će se boriti za F4.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Barkley#34 said:

Pa da nam ispričaš kako se to radi.

Dobar je osecaj, spustis ocekivanja pred utakmicu, i sacuvas nesto zivaca, zato sto nisu odlucili da se pojave na utakmici. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...