Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Sto se tice danasnje utakmice mi bi je trebali doceati u dobrom raspolozenju. Igraci se vracaju polako iz povreda bez obzira sto neki nece igrati i to vjerujem utice pozitivno na atmosferu u i oko tima.

 

Valjda se to moze prenijeti na tribine i teren.

 

Virtus nisam gledao puno ove godine, osim na tabeli😁 i stalno nekako ocekujem da pocnu da padaju, ali mozda to i ocekujem jer ih nisam ni gledao.

 

Kljuc je naravno Sengelija i tu bi nam Smajli dobro dosao u odbrani, zbog toga sto ovaj napada licem.Njega bi trebalo u odbrani probati opteretiti i zbog odsustva Smajlija moguce je da vidimo Bruno- Frenk tandem tornjeva. 

 

Nekako se uzdam u Zeljka i pripremu utakmice, ocekujem da im igru ogoli i osujeti.

 

Vi koji idete u arenu ne zaboravite 🐧&🐼.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Referent said:

Diže kredit ili produžava minus?

 

Ja nisam od onih koji gvire preko ramena, ali rekao bih da je menjao kartice, isticale mu stare :whistling:

 

 

8 minutes ago, Alek The Great said:

plus zabrana nasih navijaca u derbiju.

 

O, kako je teška kazna...

Link to comment
Share on other sites

nemam nikakav merch a razdelio bih vam verujte.

sa tog snimanja najzanimljivije je bilo gledati obradovićev trening, koji je rastrežnjujuće "moderan". u stvari, nije trening moderan, nego sam ja tiltovao u nekoj '93. pa mislim da je svaki trening priprema klanje igrača tupim predmetima. a ovo je recimo izgledalo k'o prosečan NBA trening, sa sve asistentima koji diriguju i željkom koji sedi za stolom i hvata beleške. doduše, bio je i on angažovan, ustajao, ukazivao na ovo ili ono...ali bio je prilično mellow. 

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...