Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

 
Hvala, sad mi je jasno zašto je Željko insistirao na poslednjem napadu.

Idealna prilika da vježbamo taj zadnji napad u realnom vremenu, mislim da razlika nije bila bitna jer su male šanse da budemo u krugu sa Albom.

Nije to još dobro iako smo završili poenima.

Ironija je da je najbolji bio onaj pas Doziera za Kaminskog koji se završio izgubljenom loptom.
Link to comment
Share on other sites

Ko god da nam je poslao Albu sada kad smo u periodu poluraspada, hvala mu đe čuo i đe ne čuo.

 

Ipak, da bi ovaj poklon imao nekog smisla, moramo kako god znamo da se sastavimo, jer slede nam ekipe koje su nam direktni rivali za plej of, a sa ovim nivoom igre sve ćemo to da pogubimo.

 

Večeras smo se setili da uparimo Kabokla i Kaminskog tek na 2-3 minuta do kraja, iako nas je Timan konstantno i uredno punio. I Kaboklo ga je dobro branio u tom periodu.

 

Iz nekog razloga sudije se pomalo izdrkavaju na PJ-u, nekako kriterijum kada mu sviraju faulove i kada su faulovi na njemu nije baš ujednačen. A mora i on da nauči da malo bolje 'prodaje' neke situacije.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Jaramaz mora ići na prodor, iznenadio sam se njegovom brzinom kad je sajlu od igrača Bolomboja prošao na prvom koraku, jednostavno šut ne sme uzimati pre 2 3 prodora...

Pj sa nekih 8-9p uz ovaj broj skokova i asista i mogućnost da brani krila bio bi top.



Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pobjeda

Bez neizvjesne završnice

 

Inače, obično to niti pratim niti dajem neki značaj, ali večeras sam gledao u kafiću, pa samim tim malo više drndao telefon, i moram da bacim pljuc na SK portal. "Mučenje", "daleko od dominacije", "pobjeda za zaborav" i slične krilatice koje se provlače kroz naslove su baš onako :puke: Evo, izvinite bratjo što u novembru ne gazimo EL timove sa +20 (večeras ipak samo +15) u laganom ritmu...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...