Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

16 minutes ago, Mat Cauthon said:

Aleksa - stvarno je vrijeme za ALEKSA, AlEKSAAAA, ALEKSAAAAA v2.0. Kod njega primijetim najveću promjenu. Ni blizu nije agresivan u odbrani kao prošle sezone i ovogodišnjeg SP, malo se ponaša kao celebrity, kada mu igrači prigovaraju za nešto ima stav "talk to the hand". Uđe - skrivi 3+1, uđe ponovo - pomaže sa Edvardsa koji spakuje trojku. 

Pored navedenog, ima i do umora i zasićenja, ali i do toga da je pre ipak igrao sa bekovima koji zahtevaju više pažnje pa je imao malo više prostora u napadu, a on ipak nije kvalitet da može redovno da rešava pik ili izolaciju. Plus je imao daleko bolje blokove. Besomučno hobluje parket i tvrdoglavo pokušava nešto što ne ide. Dosta nam je ukočio napad sinoć.

 

Što se tiče odbrane i energije, kad se malo sastavi verujem da će se vratiti na staro.

 

23 minutes ago, Mat Cauthon said:

Velika pasivnost igrača,

Ovo ubija.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja sam nekako zapravo sinoć ukapirao koliko nama nedostaje Kevin. Glavni problemi su nam naravno mizeran skok i skoro pa jednako mizerna odbrana, i bukvalno nam na tom polju Kevin ništa ne rješava, ali baš zato nam i nedostaje. Mi se trenutno sa protivnicima takmičimo u igri koš više, jurimo se po terenu i zatrpavamo, i na momente djeluje da će taktika da prođe, ali onda protivnik (koji često nema municije koliko i mi) pohvata svoje promašaje, i iz par vezanih posjeda uspije nekako da dođe do poena, ili kako tako pritegne odbranu i izbaci nas iz komfora, makar i na 3-4 minuta, a to je na ovom nivou skroz dovoljno. I tu izgubimo korak. Svi znamo koliko Kevin može u napadu, i koliko bi značila njegova izolacija kad sve ostalo padne u vodu. Jednostavno, igram ose rata sa vazdušnim puškama, a pored terena nam stoji automatska puška.

 

Naravno, sve ovo pod uslovom da se ovi glavni problemi tokom sezone smanjuju, jer nam u suprotnom neće mnogo značiti tih par pobjeda koje bi mogli da "ukrademo" na Kevinovo ludilo.

 

Zaista iscrpljuje sezona, već sad.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vjerujem i ja da će Aleksa biti dosta bolji. Dok je davio protivničke plejmejkere na SP zadovoljno sam trljao ruke i mislio to je to što nam treba. Ne moraju poeni, ali agresija svakako. Nadam se da će se malo konsolidovati.

 

Da, Panter je neko ko baš nedostaje. Ostatak naše ekipe mi je nekako supporting stuff, svi čekaju nekog alfa mužijaka koji će se pojaviti i riješiti stvar. Nedostaje izmišljanje poena iz izolacije koju smo, uzgred, toliko kritikovali prošle sezone. 😓

 

Nema šta, bensedin i idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Chaos Is Me said:

Bayern vas je dobio na način na koji igraju španski klubovi, mnogo trčanja i šutiranja a njihovi sitni bekovi su bili prebrzi za vaše gabaritne.

39 - 25 u skoku protiv jedne od najskromnijih ekipa u EL.

Za ostaviti ih bez para i dokumenata u Bajernu MinKenu da se sami snalaze za povratak kući.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Beonegro said:

39 - 25 u skoku protiv jedne od najskromnijih ekipa u EL.

Za ostaviti ih bez para i dokumenata u Bajernu MinKenu da se sami snalaze za povratak kući.

Uzimas skok kao parametar (Bajern prvi u EL u tome) i onda kazes da su jedna od najskromnijih ekipa u EL. Mozda jesu ali ne u skoku.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Hoću samo da svi znate koliko je grobarska vera jaka - ćale mi je u bolnici (dobro je) ali imao je nekih problema sa pritiskom i slično i dva dana nije mogao da priča pošto je bio na infuzijama lekovima ili šta već, čujemo se jutros i prvo što je pitao, jesmo igrali i kako smo igrali i kakav je bio Bruno, još kaže, jbg njih je trebalo da bijemo...

 

💗

 

@Mat Cauthon dobrodošao!

  • Like 19
  • Love 20
Link to comment
Share on other sites

Moji utisci su:

  • nije bila puna hala, imalo je stotinak i vise mesta, ne znam dal nisu pustili sve karte ili ljudi nisu dosli
  • drugar koji je kupio avionsku a vec nestalo ulaznica, uveo ga Luca kapiten - kapitenski
  • Navijanje ok, ipak je dijaspora.
  • Andjusic da je 2 od 6 dao mozda bi i dobili
  • Aleksa u kontra ritmu potpuno, Smajli igrao jako malo, Jaramaz u drugom poluvremenu neodgovorno
  • Ipak je na kraju delovalo da su mogli jos 20 minuta da igraju i da ne bismo okrenuli
  • Kaminski, odlican hardver, ali driveri za Windows 95
  • Kaboklo ogroman, par banani je zalipo, od kojih pola nismo uhvatili, dobra prangija, brutalna partija
  • Trifa odlican i cini mi se bez razloga skrajnut u 2. poluvremenu
  • Pojesece nam Zoc dzigericu u naredna 2 meseca
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzep said:

Hoću samo da svi znate koliko je grobarska vera jaka - ćale mi je u bolnici (dobro je) ali imao je nekih problema sa pritiskom i slično i dva dana nije mogao da priča pošto je bio na infuzijama lekovima ili šta već, čujemo se jutros i prvo što je pitao, jesmo igrali i kako smo igrali i kakav je bio Bruno, još kaže, jbg njih je trebalo da bijemo...

 

Nadam se da si ga lagao malo, da mu ne skoči pritisak opet

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goofy said:

 

Nadam se da si ga lagao malo, da mu ne skoči pritisak opet

 

Ma nema potrebe za tim, stari je to Grobar, jasno je njemu sve

 

Idem u petak da kupim onaj dres sa utakmice sa Igokeom, dobro je da smo izgubili od Bajerna pa ne očekujem navalu na taj ograničeni kontigent od 100 dresova... Ajmo predlozi, šta da uzmem? Ja bih Pantera, ali ne verujem da su ga radili pošto nije igrao? Leday? Bruno? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dzep said:

 

Ma nema potrebe za tim, stari je to Grobar, jasno je njemu sve

 

Idem u petak da kupim onaj dres sa utakmice sa Igokeom, dobro je da smo izgubili od Bajerna pa ne očekujem navalu na taj ograničeni kontigent od 100 dresova... Ajmo predlozi, šta da uzmem? Ja bih Pantera, ali ne verujem da su ga radili pošto nije igrao? Leday? Bruno? 

Ljubičastog Jaramaza ako smeš

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dzep said:

 

Ma nema potrebe za tim, stari je to Grobar, jasno je njemu sve

 

Idem u petak da kupim onaj dres sa utakmice sa Igokeom, dobro je da smo izgubili od Bajerna pa ne očekujem navalu na taj ograničeni kontigent od 100 dresova... Ajmo predlozi, šta da uzmem? Ja bih Pantera, ali ne verujem da su ga radili pošto nije igrao? Leday? Bruno? 

Aleksu.

Just now, Don Dusko said:

A Andjusica? 😛

Njegov dres ni njegov otac nece, o tastu i tasti da ne pricamo.:classic_biggrin:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

 
Ma nema potrebe za tim, stari je to Grobar, jasno je njemu sve
 
Idem u petak da kupim onaj dres sa utakmice sa Igokeom, dobro je da smo izgubili od Bajerna pa ne očekujem navalu na taj ograničeni kontigent od 100 dresova... Ajmo predlozi, šta da uzmem? Ja bih Pantera, ali ne verujem da su ga radili pošto nije igrao? Leday? Bruno? 

Gdje ima da se kupe ovi lila dresovi, nisam našao na shopu?
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Gdje ima da se kupe ovi lila dresovi, nisam našao na shopu?

 

Sutra ispred Arene, tipa ograničeni broj, oko 100 komada

 

Verovatno će pustiti online ako se ne proda ili ako vide da se odmah prodalo i da je navalica

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...